Προς το περιεχόμενο

ΘΈΛΩ ΈΝΑ ΚΑΛΟ VPN


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΛΌ ΑΠΌΓΕΥΜΑ ΘΑ ΉΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΏΣΕΤΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΓΙΑ ΚΆΠΟΙΑ VPN ΕΩΣ 3 - 4€ ΘΈΛΩ ΈΝΑ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΛΛΈΓΕΙ ΔΕΔΟΜΈΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΊΖΕΙ ΤΟΥΛΆΧΙΣΤΟΝ 5 ΣΥΣΚΕΥΕΣ Η ΑΝ ΔΕΝ ΈΧΕΙ 5 ΔΏΣΤΕ ΜΟΥ ΜΕ 4 ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΌ ΒΡΆΔΥ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, zernex201 είπε

Εξαρτάται για ποια δουλειά το θές.

Πολύ καλό όμως , είναι αυτό.

https://protonvpn.com/pricing

Σύντομα θα έχει και Ελληνικά.

Ήξερα το protonmail που μάλιστα άκουσα ότι πρόσφατα άνοιξε τον κώδικα του στο κοινό. Τώρα έμαθα και το protonvpn, ευχαριστώ. Είμαι σκεφτικός όμως όταν βλέπω free service και μάλιστα χωρίς data limit, έχεις άποψη;

Επεξ/σία από m4is
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.purevpn.com

Δοκιμασμένο σε Gigabit σύνδεση, όπου την τερματίζει. Απόλυτη εχεμύθεια χωρίς Logs. 

Υποστηρίζει OpenVPN, SSTP κ.α.  

Εχει Clients σχεδόν για τα πάντα, αν κι εμένα με έχει κατά βολέψει ο VPN Client του Mikrotik. 

Σε προσφορά κοστίζει κάτω του 1€/μήνα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
2 ώρες πριν, m4is είπε

Ήξερα το protonmail που μάλιστα άκουσα ότι πρόσφατα άνοιξε τον κώδικα του στο κοινό. Τώρα έμαθα και το protonvpn, ευχαριστώ. Είμαι σκεφτικός όμως όταν βλέπω free service και μάλιστα χωρίς data limit, έχεις άποψη;

Το protonmail είναι αρκετά καλό αλλά η free έκδοση δίνει πολύ λίγο storage.. Πριν κανά 2 μήνες ολοκλήρωσα την μετάφραση του. Αν μπείς πλέον και πας στις ρυθμίσεις, μπορείς να επιλέξεις γλώσσα ελληνικά ;) Ακόμα δεν τα έχουνε περάσει παντού , αλλά μου είπαν οτι θα περαστεί σε επόμενο version. Για να δούμε.

Το protonvpn το χρησιμοποιώ και είναι πολύ αξιόλογο vpn. Έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά. και αυτό ξεκίνησα να το μεταφράζω αλλά όπως καταλαβαίνεις τέτοιου είδους υπηρεσίες χρειάζονται μήνες δουλειάς για να ολοκληρωθεί όλο αυτό.. 

Για τα data limit που λες , δεν έχει, γιατί με το δωρεάν σου δίνουν μόνο 2-3 χώρες που προσωπικά κάνω τη δουλειά μου και με αυτές , απλά δεν έχεις άλλες δυνατότητες που δίνει το premium. Τίμιο κατά τη γνώμη μου. Δοκίμασε το δεν έχεις να χάσεις τίποτα.

Παρεπιπτώντος, δεν δουλεύω για την proton. Εθελοντικά ασχολούμαι με την μετάφραση γιατί μου αρέσει σαν project και θέλω να βλέπω τα προγράμματα που χρησιμοποιώ καθημερινά, στα Ελληνικά.

41 λεπτά πριν, https είπε

https://www.purevpn.com

Δοκιμασμένο σε Gigabit σύνδεση, όπου την τερματίζει. Απόλυτη εχεμύθεια χωρίς Logs. 

Υποστηρίζει OpenVPN, SSTP κ.α.  

Εχει Clients σχεδόν για τα πάντα, αν κι εμένα με έχει κατά βολέψει ο VPN Client του Mikrotik. 

Σε προσφορά κοστίζει κάτω του 1€/μήνα. 

Μακριά απο Purevpn... το είχα , αλλά κρατάνε Log κανονικά και είναι άθλιο σε θέμα ιδιωτικότητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγώ χρησιμοποιώ το ProtonVPN και στο παρελθόν είχα NordVPN, τα συνιστώ και τα δύο

 

Επεξ/σία από sotirisl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρίξε και μια ματιά στο Windscribe και στο SurfShark. Ρίξε μια ματιά στα posts, ένα διάστημα είχα δοκιμάσει SurfShark και είχα γράψει αναλυτικά review.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα και από μένα παιδιά, ήθελα να ρωτήσω σε περίπτωση που επιλέξουμε ένα vpn και μετά το ενεργοποιήσουμε, χρειάζεται να κάνουμε άλλες ρυθμίσεις μέσα στο pc ή γίνονται όλες αυτόματα από το κάθε interface του ταδε vpn?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, dexters είπε

Καλησπέρα και από μένα παιδιά, ήθελα να ρωτήσω σε περίπτωση που επιλέξουμε ένα vpn και μετά το ενεργοποιήσουμε, χρειάζεται να κάνουμε άλλες ρυθμίσεις μέσα στο pc ή γίνονται όλες αυτόματα από το κάθε interface του ταδε vpn?

Τα σοβαρά έχουν application και δε χρειάζεται να κάνεις κάτι. Ανοίγεις το app, επιλέγεις το server που θες και συνδέεται. Φτιάχνει virtual interface το vpn και οτι ρυθμίσεις χρειάζεται είναι εκεί περασμένες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...