Προς το περιεχόμενο

Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να το φερουν Λουτσα μια μερα με αερα για να δουμε ποση ωρα κραταει η μπαταρια ...και εχω αρκετους πελατες

στα χαρτια ολα καλα....στη πραξη τι γινεται.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 μήνα μετά...

Σκοτεινο αντικειμενο του ποθου αλλα απο την μια η νομοθεσια απο την αλλη ο φοβος οτι καπου θα το στουκαρω συν οτι εχει πολλα λεφτα με αποτρεπουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...

Έστειλα σήμερα μήνυμα στο dji store Greece στο facebook σχετικά με το ADS-B και μέχρι πότε θα μπορούν να πετούν όσα δεν διαθέτουν το ADS-B και πότε θα έρθει στην  Ελλάδα το mavic air 2 με ADS-B αλλά ακόμη δεν μου απάντησαν.Το περιθώριο για την ενσωμάτωση των νέων οδηγιών ειναι  01/01/2023 νομίζω,αλλά δεν ξέρω μέχρι πότε και υπό ποιές προυποθέσεις θα μπορούν να πετούν τα drones χωρίς ADS-B. Υπάρχει πάντως πολύ ασάφεια ακόμα ως προς το τι θα χαρακτηρίζεται c0 ή c1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Στις 28/12/2020 στις 9:36 ΜΜ, syma x5c-1 είπε

Έστειλα σήμερα μήνυμα στο dji store Greece στο facebook σχετικά με το ADS-B και μέχρι πότε θα μπορούν να πετούν όσα δεν διαθέτουν το ADS-B και πότε θα έρθει στην  Ελλάδα το mavic air 2 με ADS-B αλλά ακόμη δεν μου απάντησαν.Το περιθώριο για την ενσωμάτωση των νέων οδηγιών ειναι  01/01/2023 νομίζω,αλλά δεν ξέρω μέχρι πότε και υπό ποιές προυποθέσεις θα μπορούν να πετούν τα drones χωρίς ADS-B. Υπάρχει πάντως πολύ ασάφεια ακόμα ως προς το τι θα χαρακτηρίζεται c0 ή c1.

καλήμερα κοιταξε στο σκαφος κατω απο την μπαταρια αν το αυτοκόλλητο που εχει τελειώνει σε Ν ή W αν ειναι το w τοτε εχει ADS-B και θα προστεθεί με ενημέρωση καποια στιγμη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...