Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, tsofras είπε

Για τα δικά μου δεδομένα που έχω θέματα με μέση και αυχένα δεν με βόλεψε η θέση οδήγησης

Τις περισσότερες φορές αυτο που έχουμε εξ αρχής στο μυαλό μας είναι και αυτο που μας ταιριάζει, είχες γράψει απο την αρχη οτι προτιμάς χαμηλα αυτοκίνητα και οτι δεν σου αρέσουν τα ψηλά , suv κτλ , τι σε έκανε να αλλάξεις γνώμη και πήγες στο suv (τύπου suv ) δεν μπορω να καταλάβω . Το πιο σωστό ηταν να κρατήσεις το Leon όπως σου είπαν κάποιοι. Τέλος πάντων όλοι κάνουμε λάθος επιλογές κάποια στιγμή. Μην το σκέφτεσαι.. 

3 ώρες πριν, tutuyo είπε

εμενα πιο πολυ μου αρεσε το νεο Mokka, που φυσικα μοιραζεται την ιδια πλατφορμα. Ειναι ακριβως στα θελω του tsofra ενα μαζεμενο,ομορφο SUV αλλα ειναι λιγο μακρυα το λανσαρισμα😉

17 λεπτά βίντεο και ο παπάρας περιφέρεται γύρω απο το αυτοκίνητο. Άνοιξε την πόρτα ρε κακομοίρη !

φρισκεν φραικεν φροσκαν μπροιχεν και μπουρου μπουρου  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
51 λεπτά πριν, panoskatos είπε

17 λεπτά βίντεο και ο παπάρας περιφέρεται γύρω απο το αυτοκίνητο. Άνοιξε την πόρτα ρε κακομοίρη !

φρισκεν φραικεν φροσκαν μπροιχεν και μπουρου μπουρου  

Εγώ πως είναι μέσα ήθελα να δω και δεν μπήκε, απλά έδειξε τη φωτό που είχαν τα sites. Ούτε χώρο αποσκευών έδειξε ο τύπος έτσι; Τι σκατά, χάρτινο ήταν απλά για να κάνουν το βίντεο;

Επεξ/σία από chriskourou
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panoskatos είπε

Τις περισσότερες φορές αυτο που έχουμε εξ αρχής στο μυαλό μας είναι και αυτο που μας ταιριάζει, είχες γράψει απο την αρχη οτι προτιμάς χαμηλα αυτοκίνητα και οτι δεν σου αρέσουν τα ψηλά , suv κτλ , τι σε έκανε να αλλάξεις γνώμη και πήγες στο suv (τύπου suv ) δεν μπορω να καταλάβω . Το πιο σωστό ηταν να κρατήσεις το Leon όπως σου είπαν κάποιοι. Τέλος πάντων όλοι κάνουμε λάθος επιλογές κάποια στιγμή. Μην το σκέφτεσαι.. 

17 λεπτά βίντεο και ο παπάρας περιφέρεται γύρω απο το αυτοκίνητο. Άνοιξε την πόρτα ρε κακομοίρη !

φρισκεν φραικεν φροσκαν μπροιχεν και μπουρου μπουρου  

Με έφαγε η μόδα με τα SUV και εμένα και ήθελα να τα δοκιμάσω .

Οτι μετάνιωσα που έδωσα το δικό μου ισχύει , δεν πειράζει εμπειριες μαζεύουμε , θα πάρω το καινούριο  και αν ποτέ πάθει κάτι το dsg θα πάω να του βάλω το 6αρι να τελειώνω 

Καλα να είμαστε με βλέπω να το κρατάω 20ετια για αυτό θα το πάρω όπως θέλω 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, tsofras είπε

Με έφαγε η μόδα με τα SUV και εμένα και ήθελα να τα δοκιμάσω .

Οτι μετάνιωσα που έδωσα το δικό μου ισχύει , δεν πειράζει εμπειριες μαζεύουμε , θα πάρω το καινούριο  και αν ποτέ πάθει κάτι το dsg θα πάω να του βάλω το 6αρι να τελειώνω 

Καλα να είμαστε με βλέπω να το κρατάω 20ετια για αυτό θα το πάρω όπως θέλω 

Ήσουν  άτυχος  πιστεύω  με το dsg... Όπως σου έχω γράψει....Μετά από  καλή εμπειρία  και με 6αρι και 7αρι polo  gti.με το καλό να έρθει  δεν θα έχεις  κανένα πρόβλημα:)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, eMike είπε

@tsofras έχεις ένα link ή μια φωτο με το Leon ακριβώς όπως το θες? Για να το αναλύσουμε λίγο.. 😁

 

Με καλύπτει σε όλα πόσο χάλια να είναι από κοντά? Επίσης ότι review  έχω δει πατάει σε αυτά που θέλω, ότι έχει χάσει λίγο σπορ αίσθηση από ότι λένε και έχει κέρδισει λίγο σε άνεση με βολεύει

Πόσο χάλια να είναι και οδηγικά?

Τέλος όταν έρθει πάω με χαρτιά να το κλείσω, έχε χάρη που δεν ξέρουμε τιμές αλλιώς θα πήγαινα και σήμερα και όπως έρθει

Έχει την λιτότητα που θέλω με εξαίρεση τα κουμπιά του κλιματισμού

Αλλά ότι έψαχνα στα άλλα το έχει , όμορφο για εμένα, ίδιους χώρους , ψηφιακό καντράν , κάμερα, αναδιπλούμενους καθρέφτη, start button , ambient lightning , dsg , 150 άλογα τετρακύλινδρο, τεμπέλη , led φώτα , ποτηροθηκες εκεί που πρέπει , ακόμη και τα χειριστήρια στο τιμόνι είναι στην ίδια θέση, δεν έχω καμία διάθεση να τα ξαναμαθω από την αρχή

Ταμάμ

Επεξ/σία από tsofras
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, HALF EVIL είπε

Την τιμή την προσεξες;:P

Έξω είναι αυτή ρε και το προηγούμενο έτσι ήταν , ο εισαγωγέας εδώ πετυχαίνει καλές τιμές

25000€ έχει το golf 1.5 dsg , πιστεύω ότι θα έρθει κανά 2.000 κάτω αλλιώς όλοι θα πάνε σε golf

Αν έχει και κανά launch pack κάτι παραπάνω θα έχει σε εξοπλισμό

Επεξ/σία από tsofras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, tsofras είπε

Έξω είναι αυτή ρε και το προηγούμενο έτσι ήταν , ο εισαγωγέας εδώ πετυχαίνει καλές τιμές

25000€ έχει το golf 1.5 dsg , πιστεύω ότι θα έρθει κανά 2.000 κάτω αλλιώς όλοι θα πάνε σε golf

Αν έχει και κανά launch pack κάτι παραπάνω θα έχει σε εξοπλισμό

Η λογική  λέει  περίπου  -2000 από το golf Όπως ισχύει  σχεδόν  μέχρι  τώρα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ξαναπω για fiesta ST αφού έπαιξε στη σκέψη το Clio;

Πόσα παιδιά έχει η οικογένεια;

Γιατί το τυπικό ειναι έχω ένα παιδί και θέλω να μπορώ να χωραω το εξοχικό με την πεθερά μαζί σε εκδρομές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...