Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δίχρωμιες ,Άσπρο η’  ζάχαρι χρωμα δεν κοιτάμε στο x .Πρεπει να εκφραστεί και λίγο ο Κάγκουρας που κρύβουμε μέσα  μας. 
Φυσικα όχι χρωμιομένα περίβλημα τα παράθυρα. 

Επεξ/σία από mp123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το απαλό γκρι μου αρέσει, νομίζω βγαίνει στο 500 και δεν θα είναι και μεταλλικό. Εντάξει και το άσπρο μου αρέσει σχεδόν σε όλα τα αυτοκίνητα. Αλλά έχει και ωραίο κόκκινο, μπλε, ανθρακί.

Στο sport εκτός από την τιμή είναι και οι 19αρες λίγο υπερβολή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, mp123 είπε

Ακριβως ετσι ζιο.ιταλος. Όλοι το θέλουν αλλά δεν το παίρνουν γιατί θέλουν εργάτη.

τι εννοείς με το "εργάτη" ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σας παρακολουθώ από την αρχή και δεν ξέρω αν αναφέρθηκε αλλά μια πολύ καλή πρόταση με τις καινούργιες τιμές που τρέχουν τώρα είναι και το Mitsubishi eclipse cross .

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, theoilia είπε

Δεν σας παρακολουθώ από την αρχή και δεν ξέρω αν αναφέρθηκε αλλά μια πολύ καλή πρόταση με τις καινούργιες τιμές που τρέχουν τώρα είναι και το Mitsubishi eclipse cross .

Πολύ καλό σε τιμή και εξοπλισμό αλλά άσχημο , ναι έχει αναφερθεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, theoilia είπε

Δεν σας παρακολουθώ από την αρχή και δεν ξέρω αν αναφέρθηκε αλλά μια πολύ καλή πρόταση με τις καινούργιες τιμές που τρέχουν τώρα είναι και το Mitsubishi eclipse cross .

Ωραίο, αλλά άσε τώρα που καταλήξαμε! Το απόγευμα το κλείνει! :lol:

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/27423426/

Δεν σπάει , δεν χαλάει το είχα 20 χρόνια (βασικά ακόμη χειρότερα εγώ είχα του 87' )

Επεξ/σία από tsofras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγγνωμη που μπαινω σφινα... αλλα απο LEON τον πατε σε Fiat 500x??? οκ γουστα ειναι αυτα... αλλα το FIAT εκτοσ απο στυλ ενας κουβας ειναι. τι να πρωτοπω  αισθηση οδηγησης? ποιοτητα εσωτερικου? αξιοπιστια? σορρυ αλλα εγω τοσα λεφτα για τετοιο αυτοκινητο δε θα εδινα. πχ Ford Focus που αναφερθηκε πιο πριν αλλα αυτοκινητο. τι συγκρινουμε τωρα.

Αλλα στην τελικη δικα σου τα λεφτα δικη σου και η αποφαση

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tsofras είπε

τι εννοείς με το "εργάτη" ?

Ότι το έχεις για έναν έξυπηρετη βαρετές υποχρεώσεις πχ σουπερμάρκετ , μεταφορά , πραγμάτων ,αστική μετακίνησηπου σε νοιάζει μόνο η οικονομία , να πηγαίνεις τα παιδιά σχολείο υποχρεώσεις , αν λόγο δουλειάς μετά ξεκίνησε σε μακρινές αποστάσεις. κλπ. Για αυτό έχεις το c3.  Εσυ θέλεις κάτι να βγάζεις και γούστα. Κοιτά έξω όλοι κασκαι και τα ίδια μικροsuv.το Chr το Δίαστημοπλοιο. Στον δρόμο βλέπεις περνάνε 509ακια τα μικρά ωπ λες ωραίο ας εινσι και 10 χρόνων αυτοκίνητο. Περνάει κασκαι , bmw1 , a3 κλπ  10ετιας  ούτε καν θα το κοιτάξεις.δεν σου λέω παλιά σουιφτ , κορσα πόλο γιαρις. Αυτά αυτά καν.
Φυσικα το X θα το πάρει ο τύπος ο ψαγμένος ο οικογενειάρχης που έχει και ένα μικρό για τις δουλειές . Παίζει ρόλο και η περιοχή , το επάγγελμα, δεν θα το πάρει ο χασάπης πχ. Εγω από τα λίγα που έχεις πει νομίζω αυτό εινσι το στυλ σου.Παλιο Φάληρο , δουλειά γραφείου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, tsofras είπε

Θα πήγαινα τώρα αλλά δεν είχα πλυμένη μάσκα ,

Θέλουν μάσκα στις αντιπροσωπείες;; Γιατί ήθελα και εγώ να πάω να δω ένα καινούργιο μοντέλο καθως στον προσεχή μήνα ψάχνω να δω τι θα παραγγείλω... εάν θέλουν να πα να γ*****ν δε πάω μέχρι να τελειώσει αυτή η αηδία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, paylidis είπε

Θέλουν μάσκα στις αντιπροσωπείες;; Γιατί ήθελα και εγώ να πάω να δω ένα καινούργιο μοντέλο καθως στον προσεχή μήνα ψάχνω να δω τι θα παραγγείλω... εάν θέλουν να πα να γ*****ν δε πάω μέχρι να τελειώσει αυτή η αηδία...

Θέλουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tsofras είπε

Θέλουν

Πιστόλι από εμένα. Σερβιέτοκυλωτα στα μούτρα σα τον ηλιθιο δε βάζω για να πάω να πληρώσω και να αγοράσω Mercedes, sorry 😇

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...