Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, tsofras είπε

Εντάξει κούκλα  είναι 22500 όμως φώτο το βράδυ

Τι έχουμε εδώ. Πήγες ; Μην απογοητεύεσε πηγαινε σε δυο τρεις θα πέσουν 1000ρικο ανετα.

φωτό περιμένουμε και εντυπώσεις για ποιοτητα κατασκευής το βράδυ.

Επεξ/σία από mp123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://photos.app.goo.gl/bfm3weVCVQSTRzkS9

Λοιπόν ομολογώ ότι είναι πανέμορφο , ενθουσιάστηκα δεν το περίμενα

Πολύ καλή ποιότητα μέσα , με οικολογικό δέρμα στα καθίσματα , με φερμουαρ για να τα πλένεις , ωραίες ζάντες , θέση οδήγησης , ορατότητας και ιδιαίτερο

Και η γυναίκα μου ξετρελλάθηκε

Βέβαια αυτόματο διπλού συμπλέκτη

Αλλά 22.800 με 7.5% επιτόκιο

10.000 προκαταβολή

860ε Έξοδα

254 * 60 μήνες

Σύνολο = 26040

Γελάνε και οι πέτρες  , συγνώμη αλλά δεν δίνω 26.000 για FIAT όσο όμορφο και αν είναι

Αν τα είχα cash θα το σκεφτόμουν πάντως

53 λεπτά πριν, paylidis είπε

Πιστόλι από εμένα. Σερβιέτοκυλωτα στα μούτρα σα τον ηλιθιο δε βάζω για να πάω να πληρώσω και να αγοράσω Mercedes, sorry 😇

Εντάξει ρε μαν όπως το δεί κανείς εγώ από το να πάω και να με βηξει κανείς θα την βάλω και θα το παίζω Ninja

Επεξ/σία από tsofras
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, zio10 είπε

Διάβαζα σκέφτομαι εδώ είμαστε το κλείσε, φτάνω στο τέλος, όχι ρε γμτ λέω! :lol:

Το DCT με χάλασε και το επιτόκιο

Αλλιώς είναι τούμπανο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, tsofras είπε

Το DCT με χάλασε και το επιτόκιο

Αλλιώς είναι τούμπανο

Κρατάμε το τούμπανο και συνεχίζουμε.τωρα τα 26 που λες οκ είναι μαζί με τόκους . Ποσό κάνει πχ το λεον μαζί με τόκους;

πηγαινε πιο κάτω σε εξοπλισμό και σκεψου την έκδοση που έχει 17800 μαζί με ζάντες 17 έξτρα δεν θα περάσεις τα 18. Θέλω να μας προς τωρα ειλικρινά. Περίμενες ποτέ τέτοιο εσωτερικό και ποιοτητα ; Εγω στα έλεγα.

Ξεχασα ότι είναι 1000ρης ο κινητήρας. Τι πάθαμε τωρα. Μάλλον θα του ρίξεις άκυρο.

 

Επεξ/σία από mp123
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
59 λεπτά πριν, paylidis είπε

Όχι κ 26 για φιατ ρε παιδιά..... Tiguan παίρνεις Οριακα με αυτά τα λεφτά....

26 με τους τόκους. Να ξέρουμε τι λέμε. Τωρα κοιτάμε αρχική.ποσο  πάει το τιγκουαν φουλ έξτρα και αυτόματο  μαζί με τόκους ;

Ασε το έχω. -  το έβγαλα ετσι πρόχειρα στο car. 37000 και κάτι ψιλά .Να μην τρελαθούμε κιόλας.

Επεξ/σία από mp123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ε ναι αν τα είχα κασέρι και δεν σκεφτόμουν το αυτόματο είναι ότι πρέπει.

Το Arona έχει 22000, με έκπτωση  πάει 20500 και με τους τόκους επειδή είχε 3.4 επιτόκιο τελική τιμή είναι 21600

Οπότε μιλάμε για 4500 διαφορά (! είχε και περισσότερα έξοδα για φακέλους κτλ το Fiat)

1 ώρα πριν, mp123 είπε

Κρατάμε το τούμπανο και συνεχίζουμε.τωρα τα 26 που λες οκ είναι μαζί με τόκους . Ποσό κάνει πχ το λεον μαζί με τόκους;

πηγαινε πιο κάτω σε εξοπλισμό και σκεψου την έκδοση που έχει 17800 μαζί με ζάντες 17 έξτρα δεν θα περάσεις τα 18. Θέλω να μας προς τωρα ειλικρινά. Περίμενες ποτέ τέτοιο εσωτερικό και ποιοτητα ; Εγω στα έλεγα.

Ξεχασα ότι είναι 1000ρης ο κινητήρας. Τι πάθαμε τωρα. Μάλλον θα του ρίξεις άκυρο.

Αυτό είναι το θέμα μου , αν είχε έστω τον προηγούμενο 1.4 140 θα ήταν ταμάμ και χειροκίνητο

Κρίμα γιατί μου άρεσε πολύ τελικά

Και όχι τίποτα άλλο , δεν μου έφτανε το C5 , τώρα έχω και αυτό στο μυαλό μου και θα πάω αύριο στο αρονα και με την γυναίκα και θα ξενερωσουμε και οι 2

εσείς φταίτε 🤣

Επεξ/σία από tsofras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, tsofras είπε

Ε ναι αν τα είχα κασέρι και δεν σκεφτόμουν το αυτόματο είναι ότι πρέπει.

Το Arona έχει 22000, με έκπτωση  πάει 20500 και με τους τόκους επειδή είχε 3.4 επιτόκιο τελική τιμή είναι 21600

Οπότε μιλάμε για 4500 διαφορά (! είχε και περισσότερα έξοδα για φακέλους κτλ το Fiat)

Αυτό είναι το θέμα μου , αν είχε έστω τον προηγούμενο 1.4 140 θα ήταν ταμάμ και χειροκίνητο

Κρίμα γιατί μου άρεσε πολύ τελικά

Το άρονα για τα λεφτά του δεν αξιζει.Γνώμη μου πάντα .   χιλιες φορές να πάρεις το λεον που είχες που στο δίνει και πιο φτηνα στα 19500.

Το να συμβιβαστείς με τον 1000αρη στο χ στην έκδοση με τα 17800 συν ζάντες 17 ολα μαζί στα 18 δεν σου κάνει. Μπλέξιμο . Εγω στο είπα σου αρέσει το αυτοκίνητο αλλά ....δεν βγάζει στην οικονομική έκδοση καλό κινητηρα

Επεξ/σία από mp123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mp123 είπε

Το άρονα για τα λεφτά του δεν αξιζει.Γνώμη μου πάντα .   χιλιες φορές να πάρεις το λεον που είχες που στο δίνει και πιο φτηνα στα 19500.

21900 έχει το Leon απλά είπε θα μου κάνει καλύτερη τιμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, tsofras είπε

21900 έχει το Leon απλά είπε θα μου κάνει καλύτερη τιμή

Πολλά είναι. Έχεις μπλέξει τωρα.ωραιο μπλέξιμο όμως. Θα την βρεις την λύση.

Δεν σου κάνουν καλύτερη τιμή στο χ το αυτόματο ; Η κανενα από ακύρωση παραγγελίας 

Επεξ/σία από mp123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, mp123 είπε

26 με τους τόκους. Να ξέρουμε τι λέμε. Τωρα κοιτάμε αρχική.ποσο  πάει το τιγκουαν φουλ έξτρα και αυτόματο  μαζί με τόκους ;

Ασε το έχω. -  το έβγαλα ετσι πρόχειρα στο car. 37000 και κάτι ψιλά .Να μην τρελαθούμε κιόλας.

Δε μιλάει ο φίλος για αυτόματο ούτε για φουλ έξτρα..........

για τους τόκους συμφωνώ 

Σε καμία περίπτωση παντως δεν αξίζει 26χ για οποιοδήποτε φιατ...

Επεξ/σία από paylidis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...