Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, zio10 είπε

Μόνο ο @tsofras πάντως μόλις παρέλαβε αυτοκίνητο του κουτιού έχει κανονίσει ήδη πότε και που θα το δώσει και με ποιο θα το αλλάξει! :lol:

Η αγορά του αυτοκινήτου είναι σαν το σκάκι πρέπει να κοιτάς μπροστά 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Tι έγινε, ακόμα ανοιχτό είναι το θέμα; 😂

(κοντεύουν οι 400 😂)

Παίδες, γνωρίζει κάποιος αν έχει έρθει το Α3 στις αντιπροσωπείες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, aris_rom είπε

Tι έγινε, ακόμα ανοιχτό είναι το θέμα; 😂

(κοντεύουν οι 400 😂)

Παίδες, γνωρίζει κάποιος αν έχει έρθει το Α3 στις αντιπροσωπείες;

Νομίζω ( δεν το λέω με σιγουριά) ότι το είδα στης Αργυρούπολης όταν πέρναγα εχθές απέξω

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, tsofras είπε

Νομίζω ( δεν το λέω με σιγουριά) ότι το είδα στης Αργυρούπολης όταν πέρναγα εχθές απέξω

Ευχαριστώ φίλε. Σήμερα ανέβαινα από δουλειά και εκεί που ήμουν στην Κηφισίας, ήμουν έτοιμος να στρίψω προς καρέντα αλλά η αλήθεια είναι ότι λιμοκτονούσα και έτσι το γείωσα καθώς δεν ήξερα και αν έχει έρθει. Θα περάσω με την πρώτη ευκαιρία να το δω κι από κοντά.

Επεξ/σία από aris_rom
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@tsofras Από ότι κατάλαβα επειδή είναι πολλές οι σελίδες για την τις διαβάσω ,πήρες το C3 και μετά το πούλησες για να αγοράσεις το ibiza ; 😁

Τι χασούρα είχες από το να έπαιρνες κατευθείαν το Ibiza ; 

Καλοτάξιδο !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στην αρχή έδωσε το λεόν και πήγε για αγορά σουβ. C3 ac ήταν πολύ κοντά στο να στεφθεί ο νικητής τελικά κέρδησε την καρδιά του το 2008. Για 15 ημέρες όμως καθώς κάθισμα τιμόνι δεν βόλευαν οπότε το πούλησε και όντας ξενερωμένος από τα σουβ πήγε στην κλασική αξία, χατς. Αποφασισμένος ο ήρωας της ιστορίας μας πλέον, περίμενε το νέο λεόν(για 2 σελίδες από κοντά ήταν και το σκάλα). Με το πρώτο διαθέσιμο που ήταν στα γούστα του το έκλεισε και περίμενε παράδωση κάπου στον Σεπτέμβριο. Τελικά είδε το Ίμπιζα και για διάφορους λόγους ακύρωσε λεόν και αγόρασε το ίμπιζα. 

Κάπως έτσι πάνω κάτω. Αλλιώς διαβάζεις το θέμα. 😂 

Επεξ/σία από aris_rom
  • Like 11
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο επικό σε αυτό το νήμα είναι οι απαντήσεις στο αρχικό ποστ χωρίς να έχουν ληφθεί υπόψη τα ενδιάμεσα στάδια που περιέγραψε περιληπτικά ο φίλος aris_rom

😄😂

 

με αυτά κ με αυτά 400ρισαν οι σελίδες και πρέπει να μπαίνει το νήμα στο hall of fame!

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει πάντως να μετρηθούμε όσοι αλλαξαμε αυτοκίνητο μέσα από αυτό το νήμα μέχρι να κατασταλάξει ο TS.

Να αποδείξουμε ποσο αυξήσαμε το ΑΕΠ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, panosno1com είπε

Εμενα 399 μου δειχνει! Μια φωτο και απ το πορτ παγκαζ (ανοιχτο) φιλε τσοφρα! Περιεργεια -φετιχ μου!! Χαχαχχα!! 

Μόλις έβγαλα, θα τις μονταρω αύριο και θα ανεβάσω

9 λεπτά πριν, koeltzakoatl είπε

Αξίζει πάντως να μετρηθούμε όσοι αλλαξαμε αυτοκίνητο μέσα από αυτό το νήμα μέχρι να κατασταλάξει ο TS.

Να αποδείξουμε ποσο αυξήσαμε το ΑΕΠ!

Ομαδική πατάκια σε ένα χρόνο

Επίσης αν ηρεμήσουμε λίγο με την κατάσταση μάζωξη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μάζωξη πρέπει να γίνει όντως, θα έχει χαβαλέ. Επόμενη αγορά ηλεκτρικό ποδήλατο, πάμε στο άλλο νήμα να το 400ίσουμε κι εκείνο. 😂

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, aris_rom είπε

Η μάζωξη πρέπει να γίνει όντως, θα έχει χαβαλέ. Επόμενη αγορά ηλεκτρικό ποδήλατο, πάμε στο άλλο νήμα να το 400ίσουμε κι εκείνο. 😂

Κάτσε, έχουμε και τα αξεσουάρ. Αποκλείεται να το αφήσει «μαμά» παντού!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...