Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, stationwa είπε

Συγνωμη δεν πρόλαβα να ειμαι κι εγω στην 400 λετε να παμε για 500; 

ψαχνω για τη γυναικα κατι σε φυσικο αεριο σε νορμαλ τιμη; θα μας φτάσουν 100 σελιδες;;  😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 ώρες πριν, tsofras είπε

#ΗμουνΚαιΕγωΣτις400

Δεν βγάζω και τις καλύτερες φωτογραφίες ειδικά νύχτα αλλά πάρτε και αυτές.

Αν και δεν έχει LED φώτα, τουλάχιστον δεν έχει κίτρινες λάμπες κάτι είναι και αυτό

Υ.Γ. Δεν θέλω σχόλια για την προσωρινή στήριξη του πυροσβεστήρα για να μην χτυπάει πέρα δώθε

IMG-20200902-213640.jpg IMG-20200902-213702.jpg IMG-20200902-213712.jpg  IMG-20200902-213814-2.jpg IMG-20200902-213842-2.jpg IMG-20200902-213946.jpg 

Τσόφρα, αν ποτέ η ζωή στα φέρει στραβά...αν μείνεις χωρίς δουλειά και ψάχνεις κάπου να πιαστείς...αν φτάσεις στο σημείο να πεις μια μέρα ότι θα κάνω οποιαδήποτε δουλειά για να μη πεινάσω...ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ μη σκεφτείς να γίνεις φωτογράφος :D :D 

Επίσης αυτή την πλαστική αηδία από το πορτ-μπαγκάζ βγάλτη...έλεος καινούριο αμάξι..Ευχαριστώ

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, eMike είπε

πλαστική αηδία

Φαίνεται σαν μαμισιο κάλυμμα χώρου αποσκευών 

Προσωπικά στο ProCeed πέταξα το κουτί του φαρμακείου διότι κοπανουσε ανεξέλεγκτα και έβαλα τα απαραίτητα σε .... μαξιλαροθήκη, η οποία χώθηκε εν συνεχεία σε μια από τις θήκες που υπάρχουν κάτω από την μοκέτα του χώρου αποσκευών (θα ανεβάσω αργότερα φώτο). Κάτι παρόμοιο έκανα και με τον πυροσβεστήρα για να μην ακούγεται χτύπος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, paylidis είπε

ψαχνω για τη γυναικα κατι σε φυσικο αεριο σε νορμαλ τιμη; θα μας φτάσουν 100 σελιδες;;  😄

Δυστυχώς ή ευτυχώς δεν υπάρχουν πολλές επιλογές 🙃

Επεξ/σία από terry308
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, terry308 είπε

Δυστυχώς ή ευτυχώς δεν υπάρχουν πολλές επιλογές 🙃

πραγματι... εχει αποκλειστει ήδη το panda. budget εως 18Κ (πολυ ζόρικο ισως δε βγαινει την παρουσια στιγμή), προσωπικά βλεπω σαν καλη λυση το Kamiq tgi αλλα με προβληματιζουν τα 90 αλογα... δε πειραζει ουτως ή αλλιως δεν ειναι για αμεση αγορά, θα περιμενω να δω πως θα εξελιχθει η αγορά...

13 ώρες πριν, koeltzakoatl είπε

Αξίζει πάντως να μετρηθούμε όσοι αλλαξαμε αυτοκίνητο μέσα από αυτό το νήμα μέχρι να κατασταλάξει ο TS.

Να αποδείξουμε ποσο αυξήσαμε το ΑΕΠ!

συμφωνώ.... να μετρηθούμε...

Επεξ/σία από paylidis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, koeltzakoatl είπε

Αξίζει πάντως να μετρηθούμε όσοι αλλαξαμε αυτοκίνητο μέσα από αυτό το νήμα μέχρι να κατασταλάξει ο TS.

Τουλάχιστον γλίτωσα και δεμ άλλαξα κινητό 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, paylidis είπε

ψαχνω για τη γυναικα κατι σε φυσικο αεριο σε νορμαλ τιμη; θα μας φτάσουν 100 σελιδες;;  😄

 

24 λεπτά πριν, paylidis είπε

πραγματι... εχει αποκλειστει ήδη το panda. budget εως 18Κ (πολυ ζόρικο ισως δε βγαινει την παρουσια στιγμή), προσωπικά βλεπω σαν καλη λυση το Kamiq tgi αλλα με προβληματιζουν τα 90 αλογα... δε πειραζει ουτως ή αλλιως δεν ειναι για αμεση αγορά, θα περιμενω να δω πως θα εξελιχθει η αγορά...

συμφωνώ.... να μετρηθούμε...

 

Γιατι απεκλεισες το panda?

Δεν εχεις και πολλες επιλογες τοτε, αναγκαστικα πας στο γκρουπ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, plasTOST είπε

To έχεις πάρει φίλε μου; Αν ναι, έχει έντονη μυρωδιά πλαστικού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, paylidis είπε

ψαχνω για τη γυναικα κατι σε φυσικο αεριο σε νορμαλ τιμη; θα μας φτάσουν 100 σελιδες;;  😄

βλέπω μόνο Ibiza 1.0, VW Up! + Polo1.0, Skoda Citigo ..... αν έπρεπε να μπω σε κάποιο από αυτά μάλλον θα επέλεγα το Polo .... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, eMike είπε

Τσόφρα, αν ποτέ η ζωή στα φέρει στραβά...αν μείνεις χωρίς δουλειά και ψάχνεις κάπου να πιαστείς...αν φτάσεις στο σημείο να πεις μια μέρα ότι θα κάνω οποιαδήποτε δουλειά για να μη πεινάσω...ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ μη σκεφτείς να γίνεις φωτογράφος :D :D 

Επίσης αυτή την πλαστική αηδία από το πορτ-μπαγκάζ βγάλτη...έλεος καινούριο αμάξι..Ευχαριστώ

Ε ο καθένας στο πόστο του , με την φωτογραφία δεν το είχα ποτέ

Γιατί αηδία ? Το θέμα δεν είναι η ομορφιά αλλά να κρατάει βρωμιά , χώμα , υγρασία απο το να περάσει στον μαμά τάπητα

1 ώρα πριν, plasTOST είπε

Μα αυτό έχω πάρει και το έχω κόψει , αν το παρατηρήσεις είναι ακριβώς το ίδιο , εγώ το είχα πάρει απο το πράκτικερ

 

45 λεπτά πριν, li@m είπε

To έχεις πάρει φίλε μου; Αν ναι, έχει έντονη μυρωδιά πλαστικού;

Στην αρχή είχε , με ένα πλυσιματάκι είναι κομπλέ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, imr είπε

Γιατι απεκλεισες το panda?

Δεν εχεις και πολλες επιλογες τοτε, αναγκαστικα πας στο γκρουπ. 

Αφενος μικρο, αφετερου το θεωρει κουβά. Προσωπικά το συμπαθω αν και ειναι οντως μικρο

47 λεπτά πριν, xx1100 είπε

βλέπω μόνο Ibiza 1.0, VW Up! + Polo1.0, Skoda Citigo ..... αν έπρεπε να μπω σε κάποιο από αυτά μάλλον θα επέλεγα το Polo .... 

Πολο βλεπω και εγω σαν επιλογή και ισως αν παιξει καμια καλη προσφορά σε kamiq & arona

55 λεπτά πριν, li@m είπε

To έχεις πάρει φίλε μου; Αν ναι, έχει έντονη μυρωδιά πλαστικού;

προσωπικά σκαφακι πηρα tailor made για το αμαξι απο ενα εξαιρετο μαγαζι στην κατερινη αν θυμαμαι καλα που ξεκιναει απο "κοκκινο" και το εμφανιζει πανω πανω το google....

 

Εφαρμογή 9/10 και καθόλου μυρωδιά. Ευκολια απιστευτη καθως εχω το κουσουρι να κουβαλαω διαφορα πραγματα για μερεμετια (εργαλεια, τσιμεντα κλπ)*.

 

*αυτος ειναι και ο λόγος που θελουμε ενα δευτερο φθηνότερο στο σπιτι για να μη με νοιαζει τόσο το να φορτώσω το Q (το υπαρχον εχει ανυπαρκτο χωρο αποσκευών)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, paylidis είπε

προσωπικά σκαφακι πηρα tailor made για το αμαξι απο ενα εξαιρετο μαγαζι στην κατερινη αν θυμαμαι καλα που ξεκιναει απο "κοκκινο" και το εμφανιζει πανω πανω το google....

Εφαρμογή 9/10 και καθόλου μυρωδιά. Ευκολια απιστευτη καθως εχω το κουσουρι να κουβαλαω διαφορα πραγματα για μερεμετια (εργαλεια, τσιμεντα κλπ)*.

*αυτος ειναι και ο λόγος που θελουμε ενα δευτερο φθηνότερο στο σπιτι για να μη με νοιαζει τόσο το να φορτώσω το Q (το υπαρχον εχει ανυπαρκτο χωρο αποσκευών)

Από κει πήρα κι εγώ για το C3 AirCross. Οντως εξαιρετική εφαρμογή και καθόλου μυρωδιά, ακόμα και μετά από παραμονή του αυτοκινήτου πολύ ώρα στον ήλιο(στην παραλία που ήμουν)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...