Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις

tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eίδα αυτό το τόπικ ενώ έπηζα ως νέος σε νυχτερινή υπηρεσία στο στρατό και τώρα έχω κλείσει 6 μήνες από την απόλυση. Όλα τα καλά κάποτε τελειώνουν.

• Haha 6
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 12,6k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Επιτέλους , ήγγικεν η ώρα !!!! Κυρίες και κύριοι Ford Focus StLineX 1.0T 155ps σε magnetic grey.......  Κάναμε την πρώτη βόλτα και βγάλαμε και τις πρώτες φωτό !!!

Δεν έχεις άδικο μαν και ξέρω πως σας φαίνεται όλη αυτή η διαδικασία και η τρέλα που με έχει πιάσει . Μία γρήγορη εξήγηση απλά για να μπαίνετε στο νόημα αν και δεν ήθελα να αναφερθώ και δεν το λέω

Δημοσιευμένες Εικόνες

?

Leon4.jpeg

Leon3.jpeg

Leon2.jpeg

Leon1.jpeg

6 λεπτά πριν, qwertyuiop2 είπε

Eίδα αυτό το τόπικ ενώ έπηζα ως νέος σε νυχτερινή υπηρεσία στο στρατό και τώρα έχω κλείσει 6 μήνες από την απόλυση. Όλα τα καλά κάποτε τελειώνουν.

Χαίρομαι που σου κρατήσαμε παρέα όσο μας φύλαγες φίλε μου.

Ελπίζω τουλάχιστον να μην μας διαβάζεις ως παραμύθι στα παιδιά σου :D

• Like 4
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
7 λεπτά πριν, tsofras είπε

?

Leon4.jpeg

Leon3.jpeg

Leon2.jpeg

Leon1.jpeg

Μπλε!!!

• Like 3
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
7 λεπτά πριν, tsofras είπε

?

Leon4.jpeg

Leon3.jpeg

Leon2.jpeg

Leon1.jpeg

1)Ασπρο

2)Μπορντό 

3)Μαύρο

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορώ να πώ ότι μου αρέσει το άσπρο (και θα είναι και ομορφότερο λόγω της διχρωμίας με την ηλιοροφή) έχει και τα καλά του άσπρου

Μάλλον θα παίξω ανάμεσα σε μπλε - άσπρο

Θα δω μία πάλι σήμερα και το ανθρακί που το έχει , γιατί την προηγούμενη φορά για να μην βάλλω τα κλάματα με έπεισα ότι είναι ξέρασμα :D

Επεξ/σία από tsofras
  • Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
12 λεπτά πριν, tsofras είπε

Μπορώ να πώ ότι μου αρέσει το άσπρο (και θα είναι και ομορφότερο λόγω της διχρωμίας με την ηλιοροφή) έχει και τα καλά του άσπρου

Μάλλον θα παίξω ανάμεσα σε μπλε - άσπρο

Θα δω μία πάλι σήμερα και το ανθρακί που το έχει , γιατί την προηγούμενη φορά για να μην βάλλω τα κλάματα με έπεισα ότι είναι ξέρασμα :D

ξεκαθαρα ασπρο, ειδικα εαν ειναι το "περλε" του γκρουπ

• Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έλα μου ξαναγέμισαν reactions :D

(Μηδενίζουν σε κάποια ώρα? τι φάση ? )

Edit : Τα ξόδεψα ήδη

Επεξ/σία από tsofras
  • Like 1
  • Haha 3
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Eγω ψηφιζω μπορντο κεραμυδι Θωμα!!

Update πηγα στη Llumar (πλεον 108 χλμ το κοντερ σε 500 πουλαω αν ημουν καποιος :P ). Δεν εκανα κατι ακομα μου ειπε οτι συμβαινει παντου αυτο και θα μειωθει οσο περναει ο καιρος αλλα ΔΕΝ θα φυγει εντελως ποτε. Η κεραμεικη μεμβρανη παει 100 ευρω, οποτε θα του δωσω κανα μηνα να δω πως θα ειναι και αναλογως μπορει να παω να τη βαλω να μην εχω το βραχνα αυτο να ειναι αψογο.

ps εξοικειωνομαι υπερβολικα γρηγορα με το αμαξι κανω και τις τσαχπινιες μου και τις μανουβριτσες μου :P μεγαλο πραγμα η καμερα πισω τελικα και οι περιμετρικοι αισθητηρες!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 λεπτό πριν, cloud13 είπε

Eγω ψηφιζω μπορντο κεραμυδι Θωμα!!

Update πηγα στη Llumar (πλεον 108 χλμ το κοντερ σε 500 πουλαω αν ημουν καποιος :P ). Δεν εκανα κατι ακομα μου ειπε οτι συμβαινει παντου αυτο και θα μειωθει οσο περναει ο καιρος αλλα ΔΕΝ θα φυγει εντελως ποτε. Η κεραμεικη μεμβρανη παει 100 ευρω, οποτε θα του δωσω κανα μηνα να δω πως θα ειναι και αναλογως μπορει να παω να τη βαλω να μην εχω το βραχνα αυτο να ειναι αψογο.

ps εξοικειωνομαι υπερβολικα γρηγορα με το αμαξι κανω και τις τσαχπινιες μου και τις μανουβριτσες μου :P μεγαλο πραγμα η καμερα πισω τελικα και οι περιμετρικοι αισθητηρες!

ε οκ ρε μαν όντως για 100ε πήγαινε αν δεν φτιάξει να το αλλάξεις

Μόλις τώρα, KoreanW είπε

tsofras πάρε το χρόνο σου
ήρεμα

μην την πατήσουμε στο χρώμα τώρα, ε;
😊

Το πόσο βλάκας είμαι το ξέρω.

Πιστεύω ότι δεν θα το πούλαγα όμως απλά για να αλλάξω χρώμα , θα το έκανα wrap , plasti dip , νερομπογιά αλλά οκ είπαμε :D

• Like 1
  • Haha 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
2 λεπτά πριν, cloud13 είπε

Η κεραμεικη μεμβρανη παει 100 ευρω

Ενημερωτικα γυρω στα 170-180 εδωσα για όλο το αμαξι νανοκεραμική, αν και προσωπικα θεωρω οτι δε θα χρειαστεις αλλαγη

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 λεπτό πριν, tsofras είπε

ε οκ ρε μαν όντως για 100ε πήγαινε αν δεν φτιάξει να το αλλάξεις

Απλα μου κανει κακη εντυπωση αν ειναι τοσο συνηθες αυτο γιατι ν αμην προειδοποιηθω η να πω βαλε εξαρχης την καλη νε ξεμπερδευω. Προφανως το 100αρι δε θα το λυπηθω εδω το δωσα για γυαλιστικα, πετσετες και πυροσβεστηρα :P

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.