Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 ώρες πριν, cloud13 είπε

Για αυτο το Τζοκερ ζουμε να παω για ρετιρε επιτοπου και καπακι στη Φορντ για Μαστανγκ σαν ανθρωπος 😂

 

Πλυθηκαμε σημερα το πρωτο συν απλο κερωμα, ελαμψε. Σκεφτομαι να κανω 6μηνης προστασιας κεραμεικη με 60 ευρω που μου προτεινε ενοψει καλοκαιριου (σε κανα διμηνο-τριμηνο δηλαδη) εχετε καμια αποψη επι του θεματος? Ο σκοπος ειναι να μεινει φρεσκο, ζωντανο και αφθαρτο το χρωμα που μας πηγε ο κουκος αηδονι!

 

 

144306231_217822816671183_2457976653208774555_n.jpg

Ποιο μοντελο ακριβως ειναι; Αψογο!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, fragsp είπε

Εεεπ στη γειτονιά μου ήρθες πως και απο τα μερη μας στο σύστησε καποιος;Αν θυμάμαι καλα αυτος που το έχει είναι ξαδερφος ενός φιλου που εμενε στη γειτονιά μου από τότε που ήμασταν μικρα παιδιά.

Ναι συστημενος πηγα απο το group στο fb ηθελα να κανω και τη βολτα μου.

 

9 ώρες πριν, jobous είπε

Προχθές στην Ραφήνα είδα ένα αδερφάκι σου (δίδυμο !!!) , μην και ήσουν εσύ @cloud13 ????!!!!! 😄😄😄

Λοιπον για κέρωμα θέλει 60 € ??? Not bad , δεν ξέρω πόσο καλή δουλειά κάνει αλλά σαν τιμή καλή ακούγεται....

 

Ποια Ραφηνα να φτασω με 200 χλμ κοντερ χαχαχα οχι αδερφακι θα ταν! Οσο για το 60αρι σιγουρα θα το κανω ενοψει καλοκαιριου για προστασια και θα δω αργοτερα αν κανω το μονιμο η το φρεσκαρισμα καθε ανοιξη για να ειναι οκ με καυτους ηλιους κλπ..

 

6 ώρες πριν, soctap είπε

Ποιο μοντελο ακριβως ειναι; Αψογο!!!!

Focus ST line 1.0 125 ηπιο υβριδικο φιλε. Σε ευχαριστω!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, cloud13 είπε

 

Ποια Ραφηνα να φτασω με 200 χλμ κοντερ χαχαχα οχι αδερφακι θα ταν! Οσο για το 60αρι σιγουρα θα το κανω ενοψει καλοκαιριου για προστασια και θα δω αργοτερα αν κανω το μονιμο η το φρεσκαρισμα καθε ανοιξη για να ειναι οκ με καυτους ηλιους κλπ..

 

Καλα είσαι !!! Εγώ είμαι στα 110 χλμ !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, tsofras είπε

Όχι την δίνουν μόνοι τους και στο Ibiza 2+2 έχω

Εγώ θα σου έλεγα να μεινεις στο χειροκινητο

Αμαξαρα θαχεις παλι και το κεφαλι σου ησυχο

Στις επιλογες μας βαζουμε και το μυαλο+λογική και όχι μόνο την καρδιά 💪

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, h3342 είπε

Εγώ θα σου έλεγα να μεινεις στο χειροκινητο

Αμαξαρα θαχεις παλι και το κεφαλι σου ησυχο

Στις επιλογες μας βαζουμε και το μυαλο+λογική και όχι μόνο την καρδιά 💪

Έβαλα και την λογική ότι σε μία δεκαετία θα έχω το πολύ 40000χλμ , πιστεύω αφού έχουν φτιάξει τα σημεία που έπασχε ότι δεν θα έχω πρόβλημα

Θα δείξει αύριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με έχετε τρομάξει εδώ με το DSG και ενώ έψηνα τη γυναίκα μου για το Α3 τώρα το φοβάμαι

Για ρίξτε καμιά ιδέα. A3, BMW 1, Mini 4πορτο και σαν απίθανο outsider η Α class με μια μικρή σκέψη για C4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Burgos είπε

Με έχετε τρομάξει εδώ με το DSG και ενώ έψηνα τη γυναίκα μου για το Α3 τώρα το φοβάμαι

Για ρίξτε καμιά ιδέα. A3, BMW 1, Mini 4πορτο και σαν απίθανο outsider η Α class με μια μικρή σκέψη για C4

Ότι θέλει η γυναίκα ... 

Α3 από εμένα 😎 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, terry308 είπε

Ότι θέλει η γυναίκα ... 

Α3 από εμένα 😎 

Η γυναίκα θα το διαλέξει, δικό της θα λέει ότι είναι αλλά στάνταρ εγώ θα το έχω όλη μέρα γιατί θα με βολέψει 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, cloud13 είπε

Μερικες απο εσωτερικο που χρωσταγα!!

received_1125927984496726.jpeg

received_407956980266780.jpeg

received_1079582142515235.jpeg

Εμ αν κάνεις υπέρβαση για το αμάξι θα είσαι με τρύπιο παντελόνι 🤣

Πλάκα κάνω , αν και δεν είναι το πιο όμορφο εσωτερικό κατα την γνώμη μου , εμένα μου αρέσει που είναι αρκετά εργονομικό και απλό χωρίς να σου προκαλεί πονοκέφαλο

Το start button σε βολεύει εκεί ?

Επίσης ωραία θέση για τις ποτηροθήκες , στο Leon ειδικά στο χειροκίνητο αν σύρεις τον τεμπέλη χάνεις την μία και μάλλον δεν θα βολεύει και η άλλη

1 ώρα πριν, Burgos είπε

Με έχετε τρομάξει εδώ με το DSG και ενώ έψηνα τη γυναίκα μου για το Α3 τώρα το φοβάμαι

Για ρίξτε καμιά ιδέα. A3, BMW 1, Mini 4πορτο και σαν απίθανο outsider η Α class με μια μικρή σκέψη για C4

Αφού έχετε μεγάλο εγώ θα έπαιρνα το μικρότερο για 2ο . Οπότε άσχετα απο αξιοπιστίες κτλ. θα επέλεγα το mini γιατί ξεχωρίζει απο όλα τα άλλα και έχει δικό του χαρακτήρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, cloud13 είπε

Μερικες απο εσωτερικο που χρωσταγα!!

received_1125927984496726.jpeg

received_407956980266780.jpeg

received_1079582142515235.jpeg

Cloud είχα την εντύπωση ότι όλα τα mhev τα φέρνουν με  ψηφιακό κατράν 🤔 εσύ το έκανες παραγγελία με το αναλογικό??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Burgos είπε

Με έχετε τρομάξει εδώ με το DSG και ενώ έψηνα τη γυναίκα μου για το Α3 τώρα το φοβάμαι

Για ρίξτε καμιά ιδέα. A3, BMW 1, Mini 4πορτο και σαν απίθανο outsider η Α class με μια μικρή σκέψη για C4

Αν ειναι το μοναδικο αυτοκινητο της οικογενειας, a class, γτ ειναι mercedes εχει χωρους εχει κ κυρος. Αν θα ειναι το 2ο, mini cooper, θα το λατρεψει κ η συζυγος κ εσυ. Αυτοματο παντα, εννοειται, δεν ειμαστε στα '90's, τα αυτοματα αυτης της κατηγοριας εχουν τελειοποιηθει κ ειναι μερος της οδηγικης απολαυσης 

Κ ασε τον @τσοφρας να δινει 25.000 για Seat ( για να παρει λιγο φωτια το νημα😂)

Επεξ/σία από Ioannisto
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
31 λεπτά πριν, Burgos είπε

Η γυναίκα θα το διαλέξει, δικό της θα λέει ότι είναι αλλά στάνταρ εγώ θα το έχω όλη μέρα γιατί θα με βολέψει 😂

Mini , δε πρόκειται να σε αφήσει να το κυκλοφορείς ... , θα κατεβαίνεις κέντρο με την GLC ή συνοδηγός 🤣

Επεξ/σία από terry308
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...