Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, tsofras είπε

Επίσης έμαθα ότι με το obdEleven μπορείς να ενεργοποίησης κάποια πραγματάκια ήδη , ένα απ αυτά είναι το καντράν του cupra :D

Όπως κι σε εμάς τους φτωχούς συγγενείς , μπορούμε να ενεργοποιήσουμε home/living light, να αλλάξουμε σήμα στο Infotainment και στο καντράν , στο check να γυρνάνε οι βελόνες κτλ ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πανέμορφο όπως όλα τα Leon από 2012 και μετά. Αυτό ένα σκαλί παραπάνω λόγω των πίσω φωτιστικών. Ωράια ζάντα επίσης και πολύ ωραίο χρώμα. Καλοτάξιδο και να το χαρείς, χωρίς το άγχος του DSG!!!!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδή ο διαμορφωτής ακόμα δεν έχει ανέβει και δεν ξέρω πόσο περίπου πάει το αυτοκίνητο με τα εξτρά που φοράει (τα αναφέρει κάτω κάτω στην περιγραφή), πως σας φαίνεται το παρακάτω από άποψη τιμής-χιλιομέτρων-εξτρά?

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/32637962-seat-ibiza

 

Επεξ/σία από Christos Vvs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Christos Vvs είπε

Επειδή ο διαμορφωτής ακόμα δεν έχει ανέβει και δεν ξέρω πόσο περίπου πάει το αυτοκίνητο με τα εξτρά που φοράει (τα αναφέρει κάτω κάτω στην περιγραφή), πως σας φαίνεται το παρακάτω από άποψη τιμής-χιλιομέτρων-εξτρά?

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/32637962-seat-ibiza

 

Καλή η τιμή για τον εξοπλισμό που έχει , βέβαια με 18αρες στην ανάρτηση που έχει θα σου βγουν τα άντερα να ξέρεις

Θα προτιμούσα το polo που έβαλε ο terry λίγο πιο πίσω στα 18500 αν θυμάμαι καλά ( εκτός αν δεν θες DSG)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tsofras είπε

Καλή η τιμή για τον εξοπλισμό που έχει , βέβαια με 18αρες στην ανάρτηση που έχει θα σου βγουν τα άντερα να ξέρεις

Θα προτιμούσα το polo που έβαλε ο terry λίγο πιο πίσω στα 18500 αν θυμάμαι καλά ( εκτός αν δεν θες DSG)

Επίσης 18αρες με 1.0 115hp θα κόβει και αρκετά.. αλλά γούστα είναι αυτά. +1 και εγώ στο πόλο πάντως

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/25/2021 στις 8:36 ΜΜ, gxyp είπε

Ηράκλειο είμαι και η προσφορά είναι από αντιπροσωπεία της Στερεάς Ελλάδας..

Όχι μόνο balloon ζήτησα..

Είχε αρκετή διαφορά από την "Ηρακλειώτικη" Seat?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, tsofras είπε

Καλή η τιμή για τον εξοπλισμό που έχει , βέβαια με 18αρες στην ανάρτηση που έχει θα σου βγουν τα άντερα να ξέρεις

Θα προτιμούσα το polo που έβαλε ο terry λίγο πιο πίσω στα 18500 αν θυμάμαι καλά ( εκτός αν δεν θες DSG)

16.800 το polo dsg rline

Αλλά το ibiza έχει στα + την ηλιοροφή , το virtual cockpit ,8" navi και τα full led , δύσκολη απόφαση 

Επεξ/σία από terry308
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, terry308 είπε

16.800 το polo dsg rline

Αλλά το ibiza έχει στα + την ηλιοροφή , το virtual cockpit ,8" navi και τα full led , δύσκολη απόφαση 

και έχουν και περίπου 15.000 χιλιόμετρα διαφορά αν είδα σωστά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, @topos είπε

Είχε αρκετή διαφορά από την "Ηρακλειώτικη" Seat?

Επειδή υπολογίζω αυτές τις μέρες να ξανά αρχίσω το ψάξιμο, αν σε ενδιαφέρει όταν πάρω προσφορά από εκεί να την ανεβάσω..

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με γειά και καλό ταξίδι Τσόφρα!

 

Είχα να μπω στο νήμα από 8 Σεπτέμβρη. Έχει δημιουργηθεί καλτ κοινό, ξέρουν πλέον τα γούστα, τις ανησυχίες, τα πίσω-μπρος σου μερικές χιλιάδες ακόλουθοι.

Έχεις φτιάξει think tank βρε μπαγάσα κι είσαι πλέον influencer! Σόρρυ, αν ένιωσες ότι σε βρίζω (με το ιν-φλουένσ-ερ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, tsofras είπε

όχι ρε τι να ακυρώσω τώρα που το είδα και απο κοντά( άλλο το test drive άλλ το δικό σου)

 

Δεν ξέρω σε 6 μήνες τι θα νιώθω θα σας πώ τότε με ειλικρίνεια , προς το παρών είμαι εντάξει με την απόφασή μου

thx παίδες

Εδω ειμαι και διαβαζω να ξερεις χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Noobios είπε

Εδω ειμαι και διαβαζω να ξερεις χαχαχα

Το ξέρω είσαι incognito :D

Παίδες θυμάται κάποιος το παράβολο για μεταβίβαση που το βρίσκουμε για να βοηθήσω τον αγοραστή με τα χαρτιά ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@tsofras Καλορίζικο να είναι! Πανέμορφο! Ανθρακί χρώμα δε μετάνιωσε ποτέ κανείς να ξέρεις...

Αυτό το αυτοκόλλητο της Τεχνοκαρ είναι μεταλλικό τύπου Σαρακάκης?...Έλεος πια με αυτά....Βγάλτο..

Επίσης, adaptive σε Η σασμάν?...Meh..

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...