Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, terry308 είπε

Με τι ορους χρηματοδότησης; 

δεν μου ανεφεραν, καθως μαλλον πληρουσα τους ορους στην προσφορα που πηρα (60+% προκαταβολη 48δοσεις)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και βλέπω πάλι να λένε για καραντίνες και κλεισίματα και τουλάχιστον δεν νιώθω άσχημα με την ακύρωση

Πρέπει να τα ξανα σκεφτώ ήρεμα απο την αρχή όλα σύμφωνα με τα τελευταία δεδομένα ( και της ανακοίνωσης της δουλειάς απο το σπίτι ως μόνιμου τρόπου εργασίας)

Ακόμη άφαντος ο πωλητής , φαντάζομαι θα έχει δουλειά και περιμένει να με πάρει το απόγευμα που είναι χαλαρά.

Πάντως παραγγελία δεν βάζω ακόμη , θα ζητήσω και το 500ρικο πίσω για να δώ τι θα κάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tsofras είπε

Ακόμη άφαντος ο πωλητής , φαντάζομαι θα έχει δουλειά και περιμένει να με πάρει το απόγευμα που είναι χαλαρά.

Ή παραιτήθηκε ....!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tsofras είπε

Η ανάρτηση μαζί με τις 18αρες είναι αρκετά σφιχτές για τα γούστα μου , κοπανάει στις λακούβες , φοβάμαι μην γίνει κουδουνίστρα με τα χρόνια και γενικά δεν το νιώθεις άνετο στους ανώμαλους δρόμους της πόλης

Μήπως να δεις την Xcellence/ Xcellence plus τότε καλύτερα αν πας στο Leon?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, terry308 είπε

 

Ή πήγε μια βόλτα στο Δαφνί 

Επρεπε να με πάρει μαζί του , εκτός αν πήγε να κανονίσει να με μαζέψουν :D

4 λεπτά πριν, tzampatzis είπε

Μήπως να δεις την Xcellence/ Xcellence plus τότε καλύτερα αν πας στο Leon?

Δεν την φέρνουν σε DSG

Μέχρι στιγμής κουκουβάγιες

Έστειλα και επίσημο email για την ακύρωση και την επιστροφή της προκαταβολής γιατί στην Peugeot μου έβγαλαν πινακίδες ενώ τους είχα στείλει άκυρο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τελικά αποφάσισα (η γυναίκα μου δηλαδή) για Bmw 1. Της άρεσε περισσότερο από Α3, Focus, Golf, την Α class έτσι κι αλλιώς την είχαμε απορρίψει με συνοπτικές διαδικασίες.

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Burgos είπε

Εγώ τελικά αποφάσισα (η γυναίκα μου δηλαδή) για Bmw 1. Της άρεσε περισσότερο από Α3, Focus, Golf, την Α class έτσι κι αλλιώς την είχαμε απορρίψει με συνοπτικές διαδικασίες.

 

Χρωματάκι , έκδοση , εξοπλισμός ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tsofras είπε

Χρωματάκι , έκδοση , εξοπλισμός ?

Ότι βρεθεί ετοιμοπαράδοτο, ακόμα και td αρκεί να μην είναι άσπρο. Επειδή το χρειαζόμαστε άμεσα και η glc θα έρθει κατά το καλοκαίρι δεν μας παίρνει να πάμε σε παραγγελία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Burgos είπε

Εγώ τελικά αποφάσισα (η γυναίκα μου δηλαδή) για Bmw 1. Της άρεσε περισσότερο από Α3, Focus, Golf, την Α class έτσι κι αλλιώς την είχαμε απορρίψει με συνοπτικές διαδικασίες.

 

Καλη επιλογή αλλα δε σε βλέπω καλα στο μέλλον... Μετα απο BMW ΔΥΣΚΟΛΑ αλλαζεις μάρκα (λεγανε για τα παλια Bmw τα καινουργια ακριβα φοκους ειναι στην πραγματικοτητα)

Επεξ/σία από paylidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Burgos είπε

Ότι βρεθεί ετοιμοπαράδοτο, ακόμα και td αρκεί να μην είναι άσπρο. Επειδή το χρειαζόμαστε άμεσα και η glc θα έρθει κατά το καλοκαίρι δεν μας παίρνει να πάμε σε παραγγελία

Δεν την έχεις παραλάβει την GLC ? δεν είχες ανεβάσει φωτό ? (να μου πείς και εγώ ανέβασα αλλά οκ :D )

1 λεπτό πριν, paylidis είπε

Καλη επιλογή αλλα δε σε βλέπω καλα στο μέλλον... Μετα απο BMW ευκολα αλλαζεις μάρκα (λεγανε για τα παλια Bmw τα καινουργια ακριβα φοκους ειναι στην πραγματικοτητα)

Γιατί το λές αυτό ρε μαν ? Τι εννοείς ότι εύκολα αλλάζεις μάρκα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, tsofras είπε

Δεν την έχεις παραλάβει την GLC ? δεν είχες ανεβάσει φωτό ? (να μου πείς και εγώ ανέβασα αλλά οκ :D )

Παραγγελία leasing είχε γίνει κι είχε πει ότι τον ενημέρωσαν για παραλαβή προς καλοκαίρι 😎

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, tsofras είπε

Δεν την έχεις παραλάβει την GLC ? δεν είχες ανεβάσει φωτό ? (να μου πείς και εγώ ανέβασα αλλά οκ :D )

Την παρήγγειλα αρχές Δεκέμβρη και θα μπει παραγωγή Μάρτιο-Απρίλιο

 

5 λεπτά πριν, paylidis είπε

Καλη επιλογή αλλα δε σε βλέπω καλα στο μέλλον... Μετα απο BMW ΔΥΣΚΟΛΑ αλλαζεις μάρκα (λεγανε για τα παλια Bmw τα καινουργια ακριβα φοκους ειναι στην πραγματικοτητα)

Όσο καλό και να είναι, δεν παύει να είναι τρικύλινδρο ρε συ. Δύσκολα να κολλήσω τόσο πολύ. Από την άλλη δε βαριέσαι, αν είναι να φάω σκάλωμα θα το ανεχτώ 🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...