Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

24 λεπτά πριν, higraf είπε

Βλέπω να το στρώνω γύρο γύρο στην πλατία  χαχαχαχαχ

Θα σου πώ να έρθεις πυλωτή να στρώσουμε παρέα όταν πάρω και εγώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πανω που θα προτεινα να κανουμε την τρελα μας εμεινες χωρις οχημα Θωμα :P Μετα τα νεοτερα επι των μετρων, αυριο λεω να παω βολτα τον καρχαρια προς παραλια/Σουνιο μερια με μηνυμα 6 αφου επιτρεπεται και ελεγα αν θελει κανεις να ξεμουδιασει μαζι μας ευπροσδεκτος!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, tsofras είπε

Καλημέρες

Το νέο μου αμάξι :D

IMG_20210212_100020.jpg.2260a84c56d6e33cc34c7b65c633b0e3.jpg

 

Να ευχαριστήσω λοιπόν δημόσια και τον συμφορουμίτη για την εμπιστοσύνη που μου έδειξε και την διακριτικότητα του όλο αυτό το διάστημα. Ούτε καν με ενόχλησε - ζάλισες - άγχωσε για την διαδικασία.

Να είναι καλά το παλικάρι και να χαρεί το νέο του αμάξι.

Να ευχαριστήσω και τον @terry308 που μου έκανε διαφήμιση 🥰

Άντε να δούμε με τι θα γεμίζει το παρκιγκ

καλοτάξιδο Θωμά, το χρώμα τέλειο, ήταν έξτρα; Βλέπω έβαλες και το stealth mode... Για πες λεπτομέρειες, τιμή, έκδοση, χρηματοδοτικό;;;;-))))))

Πέρα από την πλάκα, λίγη περίοδος ηρεμίας και περισυλλογής και να αδειάσει το κεφάλι σου γενικά δεν κάνει κακό. Εδώ θα είμαστε να ψάξουμε για το καινούριο όταν και αν...

Επεξ/σία από oykas2001
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, higraf είπε

Ναι όλα, Ηλιοροφή δεν ήθελα. Χρώμα Ice Grayish Blue Metallic +Cosmic Black Pearl Metallic.

Καλορίζικο και καλοτάξιδο. Περιμένουμε εντυπώσεις!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, cloud13 είπε

Πανω που θα προτεινα να κανουμε την τρελα μας εμεινες χωρις οχημα Θωμα :P Μετα τα νεοτερα επι των μετρων, αυριο λεω να παω βολτα τον καρχαρια προς παραλια/Σουνιο μερια με μηνυμα 6 αφου επιτρεπεται και ελεγα αν θελει κανεις να ξεμουδιασει μαζι μας ευπροσδεκτος!

Τελικά επιτρέπεται να πάμε με όχημα με κωδικό 6 μακριά από την οικία μας; πραγματικά μας έχουν μπερδέψει τα κανάλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, fragsp είπε

Τελικά επιτρέπεται να πάμε με όχημα με κωδικό 6 μακριά από την οικία μας; πραγματικά μας έχουν μπερδέψει τα κανάλια.

Νομίζω Δευτέρα - Παρασκευή για άσκηση

Οπότε @cloud13 λογικά δεν επιτρέπεται το Σ/Κ και εννοείται στις 18.00 απαγόρευση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, ritualistic είπε

Δεν το εχω δει καπου αυτο εχουμε λινκ ?

https://www.tanea.gr/2021/02/10/greece/lockdown-den-apagoreyontai-oi-metakiniseis-apo-dimo-se-dimo-gia-athlisi-ola-ta-metra-pou-tha-isxysoun-stin-attiki/

Αναφορά σε κείμενο

Όλα τα μέτρα για την Αττική:

Συγκεκριμένα από αύριο στις 6 το πρωί και μέχρι τις 28 Φεβρουαρίου ισχύουν τα εξής μέτρα στην Αττική:

  • Η χρήση μάσκας είναι υποχρεωτική τόσο στους εσωτερικούς όσο και τους εξωτερικούς χώρους.
  • Απαγόρευση κυκλοφορίας από τις 9:00-5:00 το πρωί τις καθημερινές και από τις 18:00 τα Σαββατοκύριακα.
  • Η μετακίνηση από δήμο σε δήμο επιτρέπεται και για όποιον επιθυμεί να γυμναστεί.

Απλά δεν ξέρω αν ισχύει και το Σ/Κ

Επεξ/σία από tsofras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, tsofras είπε

Παλι δεν βλεπω καπου οτι επιτρεπεται να χρησιμοποιεις το 6 μακρια απο τον δημο σου μονο Δευτερα-Παρασκευη. 

Εκτος αν εννοουσες κατι αλλο!

 

Επεξ/σία από ritualistic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, ritualistic είπε

Παλι δεν βλεπω καπου οτι επιτρεπεται να χρησιμοποιεις το 6 μακρια απο τον δημο σου μονο Δευτερα-Παρασκευη. 

Εκτος αν εννοουσες κατι αλλο!

 

Α όχι , είπα μπορεί να κάνω λάθος για αυτό , δεν ήμουν σίγουρος μου είχε πει η γυναίκα μου ότι άκουσε κάτι σχετικό δεν ξέρω αν ισχύει

Το link ήταν ότι μπορείς να πας σε άλλο Δήμο για άσκηση , νόμιζα ότι αυτό δεν είχες διαβάσει

sorry

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, tsofras είπε

Νομίζω Δευτέρα - Παρασκευή για άσκηση

Οπότε @cloud13 λογικά δεν επιτρέπεται το Σ/Κ και εννοείται στις 18.00 απαγόρευση

Κανονικα ολη τη βδομαδα παιδες με το 6. Και (παραδοξως) εχει σωστο σκεπτικο γιατι εγω που μενω στο μπετο δλδ που να παω να παρω λιγο αερα. Διαδημοτικη μετακινηση κανονικα εντος περιφερειας Αττικης απλα σε ευλογο διαστημα (μη μου πας 9 και φυγεις 5μισι δλδ με το ιδιο sms καταλαβατε)

21 λεπτά πριν, fragsp είπε

Τελικά επιτρέπεται να πάμε με όχημα με κωδικό 6 μακριά από την οικία μας; πραγματικά μας έχουν μπερδέψει τα κανάλια.

ναι κανονικα. Οκ βαλε μαι φορμα και παρε το αμαξι να πας Σουνιο για ενα περιπατο και καθαρο αερα εισαι legit. Τωρα αν κανεις πικνικ και σε πιασει στις 5 με sms να εχεις στειλει απο το πρωι αν θελει σε γραφει αλλα οκ ακραιο αυτο. Το νοημα ειναι οτι εχουμε δικαιωμα να παμε να περπατησουμε και παρουμε αερα κανονικα και με το νομο τηρωντας μετρα αποστασεις και ωραρια

Επεξ/σία από cloud13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, oykas2001 είπε

καλοτάξιδο Θωμά, το χρώμα τέλειο, ήταν έξτρα; Βλέπω έβαλες και το stealth mode... Για πες λεπτομέρειες, τιμή, έκδοση, χρηματοδοτικό;;;;-))))))

Πέρα από την πλάκα, λίγη περίοδος ηρεμίας και περισυλλογής και να αδειάσει το κεφάλι σου γενικά δεν κάνει κακό. Εδώ θα είμαστε να ψάξουμε για το καινούριο όταν και αν...

Χαχαχαχ stealth mode! Είναι μέσα στο James Bond pack η είναι after market? Το έβαλε στην αντιπροσωπεία η έξω? Εγώ κοιτάω την έκδοση με τους πυραύλους εδάφους αέρος ,διάβασα ότι το stealth mode αυξάνει την κατανάλωση και ξελιγωνει τη μπαταρία. Άσε που είχα ένα μπάρμπα στο χωριό που ένα βράδυ το άφησε ανοιχτό και την επόμενη δεν έβρισκε το αμάξι (είχε πιεί ένα κουβά ρετσίνες πριν παρκάρει). Ακόμα το ψάχνει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...