Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλοτάξιδος φιλε!

 

ρε παιδιά επειδή θα εκραγώ από τα νεύρα μου πείτε μια γνώμη: πριν 10 μέρες πήγα το Αμαξι για πλύσιμο και έβαλε το πλυντήριο ένα σαν άρωμα τσιχλόφουσκα το οποίο μόνο που το μυρίζω ανεβάζω 20 πίεση (γιατί κάλυψε τη καινουργιλα κ επειδή το σιχαίνομαι). Έχω εκνευριστεί τόσο πολύ που ολεσ Αυτές τις μέρες δε χρησιμοποιώ αυτό το Αμαξι (για να μην εκνευρίζομαι). Σαν πιθανή λύση έχω αφήσει 8 μέρες τα παράθυρα μισάνοιχτα μέσα στο Πάρκιν αλλά δε λέει να φύγει. Καμία ιδέα; Τον ρώτησα τον τύπο που το έβαλε και μου είπε αν κατάλαβα καλά κάτω από τα πατακια (δε βρηκα κάτι μάλλον κάποιο σπρευ είναι). Έχετε καμία ιδέα για να φύγει ή θα γίνω tsofras και θα το πουλήσω επειδή δε μ´ αρέσει η μυρωδιά του;

ηρεμα ρωτάω 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 minutes ago, ProponitisTouKanape said:

Με γεια. Με ποια μηχανή είναι; Πόσο βγήκε;

1.5 150hp dsg  μεταλλικό χρωμα 25500

Επεξ/σία από Megatontnt
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, tsofras said:

Καλοτάξιδος φίλε μου , και εύγε φωτό με λαμπάκι απευθείας απο παραλαβή  :D

Μου ανέβασαν το αίμα στο κεφάλι σήμερα , με τι θέμα ασφάλεια. Χωριά την καθυστέρηση του γραφείου συγκοινωνιων .

 

ps; Μετά τον ανεφοδιασμό έριξα και το πατήματακι μου 😉

Επεξ/σία από Megatontnt
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, paylidis είπε

Καλοτάξιδος φιλε!

 

ρε παιδιά επειδή θα εκραγώ από τα νεύρα μου πείτε μια γνώμη: πριν 10 μέρες πήγα το Αμαξι για πλύσιμο και έβαλε το πλυντήριο ένα σαν άρωμα τσιχλόφουσκα το οποίο μόνο που το μυρίζω ανεβάζω 20 πίεση (γιατί κάλυψε τη καινουργιλα κ επειδή το σιχαίνομαι). Έχω εκνευριστεί τόσο πολύ που ολεσ Αυτές τις μέρες δε χρησιμοποιώ αυτό το Αμαξι (για να μην εκνευρίζομαι). Σαν πιθανή λύση έχω αφήσει 8 μέρες τα παράθυρα μισάνοιχτα μέσα στο Πάρκιν αλλά δε λέει να φύγει. Καμία ιδέα; Τον ρώτησα τον τύπο που το έβαλε και μου είπε αν κατάλαβα καλά κάτω από τα πατακια (δε βρηκα κάτι μάλλον κάποιο σπρευ είναι). Έχετε καμία ιδέα για να φύγει ή θα γίνω tsofras και θα το πουλήσω επειδή δε μ´ αρέσει η μυρωδιά του;

ηρεμα ρωτάω 😅

Spray είναι συνήθως κάτω απο τα πατάκια το βάζουν , αλλά WTF τόσες ημέρες και ακόμη δεν έχει φύγει ? Πόσο έβαλε δλδ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, tsofras είπε

Spray είναι συνήθως κάτω απο τα πατάκια το βάζουν , αλλά WTF τόσες ημέρες και ακόμη δεν έχει φύγει ? Πόσο έβαλε δλδ

Δε ξερω το κερατα, αυτός με χαρά το έκανε γιατι ο πιο πολυς κοσμος το θέλει και του αρέσει αλλα εμενα με έχει αρρωστήσει κυριολεκτικά.... αυριο θα βγάλω τα πατάκια (γιατι μετα το πλυσιμο εβαλα τα λαστιχενια και ισως δε βοηθανε στο να φυγει) και θα το αφήσω στον ηλιο, μπας και εξατμιστει, γιατι το κλειστο γκαραζ δε βοηθαει επισης στο να φυγει...

Εναλλακτικά θα παω να μου δειξει που το εβαλε και θα το κανω τοπικο βιολογικο

 

δε ρωταγε και αυτός ο ευλογημένος...! μου ξεπαστρεψε την καινουργιλα με τσιχλοφουσκα (ουτε καν ενα λεμονακι)...

 

Επεξ/σία από paylidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, paylidis είπε

δε ρωταγε και αυτός ο ευλογημένος...! μου ξεπαστρεψε την καινουργιλα με τσιχλοφουσκα (ουτε καν ενα λεμονακι)...

 

Σα τη μυρωδιά του καινούργιου δεν έχει.. 

Υπάρχει γνωστό αρωματικό με άρωμα καινούργιου και καλά 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, paylidis είπε

Δε ξερω το κερατα, αυτός με χαρά το έκανε γιατι ο πιο πολυς κοσμος το θέλει και του αρέσει αλλα εμενα με έχει αρρωστήσει κυριολεκτικά.... αυριο θα βγάλω τα πατάκια (γιατι μετα το πλυσιμο εβαλα τα λαστιχενια και ισως δε βοηθανε στο να φυγει) και θα το αφήσω στον ηλιο, μπας και εξατμιστει, γιατι το κλειστο γκαραζ δε βοηθαει επισης στο να φυγει...

Εναλλακτικά θα παω να μου δειξει που το εβαλε και θα το κανω τοπικο βιολογικο

 

δε ρωταγε και αυτός ο ευλογημένος...! μου ξεπαστρεψε την καινουργιλα με τσιχλοφουσκα (ουτε καν ενα λεμονακι)...

 

Άστο χωρίς τα πατάκια για λίγο στον ήλιο θα φύγει.

Στη χειρότερη σε καμιά βδομάδα θα εξαφανιστεί. Καινούργιλα λογικά θα κρατήσει κάνα εξάμηνο οπότε δεν την χανρις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, paylidis είπε

Δε ξερω το κερατα, αυτός με χαρά το έκανε γιατι ο πιο πολυς κοσμος το θέλει και του αρέσει αλλα εμενα με έχει αρρωστήσει κυριολεκτικά.... αυριο θα βγάλω τα πατάκια (γιατι μετα το πλυσιμο εβαλα τα λαστιχενια και ισως δε βοηθανε στο να φυγει) και θα το αφήσω στον ηλιο, μπας και εξατμιστει, γιατι το κλειστο γκαραζ δε βοηθαει επισης στο να φυγει...

Εναλλακτικά θα παω να μου δειξει που το εβαλε και θα το κανω τοπικο βιολογικο

 

δε ρωταγε και αυτός ο ευλογημένος...! μου ξεπαστρεψε την καινουργιλα με τσιχλοφουσκα (ουτε καν ενα λεμονακι)...

 

Εδώ είσαι μπόι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, αυριο παραλαμβανω το καινουριο μου ι30, οι τιμες για ασφαλεια που μου εδωσαν απο την αντιπροσωπεια μου φανηκαν ακριβες, εχετε να προτεινετε καμια; εχω ακουσει για anytime(interamerican) και allianz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...