Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου - ιδέες προτάσεις


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, someone- είπε

Καλησπερα, αυριο παραλαμβανω το καινουριο μου ι30, οι τιμες για ασφαλεια που μου εδωσαν απο την αντιπροσωπεια μου φανηκαν ακριβες, εχετε να προτεινετε καμια; εχω ακουσει για anytime(interamerican) και allianz.

insurance market, μπορείς να δεις στο περίπου, προσωπικά έχω intersalonika μέσω φιλικού ζευγαριού ασφαλιστών 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

56 λεπτά πριν, someone- είπε

Καλησπερα, αυριο παραλαμβανω το καινουριο μου ι30, οι τιμες για ασφαλεια που μου εδωσαν απο την αντιπροσωπεια μου φανηκαν ακριβες, εχετε να προτεινετε καμια; εχω ακουσει για anytime(interamerican) και allianz.

Ε πες τι τιμή σου έδωσαν με το καλύψεις και πόσο κεφάλαιο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για 21000 αξια, ολες οι καλυψεις ολικη μερικη κλοπη, καιρικα φαινομενα, τρομ ενεργειες εκτος λαθους οδηγου που εχει η μικτη. για 6μηνο 175 στην generali 190 στην ιντεραμερικαν. στο internet βρισκω ολα τα παραπανω για 12μηνο 250 anytime(interamerican) allianz 300.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, someone- είπε

για 21000 αξια, ολες οι καλυψεις ολικη μερικη κλοπη, καιρικα φαινομενα, τρομ ενεργειες εκτος λαθους οδηγου που εχει η μικτη. για 6μηνο 175 στην generali 190 στην ιντεραμερικαν. στο internet βρισκω ολα τα παραπανω για 12μηνο 250 anytime(interamerican) allianz 300.

Είσαι σίγουρος?

278€ το έβγαλα τώρα anytime 12μηνο με αξία 20.000€

Εμένα είχε υποχρεωτικά allianz για το πρώτο εξάμηνο χωρίς μερική κλοπή έδωσα 156€ με μερική κλοπή για αξία 24000€ πήγαινε στα 200€ το εξάμηνο

Πιο φτηνή βλέπω την Interlife στα 276€ μαζί με θραύση κρυστάλλων αλλά έχει 500€ απαλλαγή σε Πυρός , μερική και ολική κλοπη

Μετά Grupama και μετά anytime

Αυτά μέσα από insurance market, αν πας μέσα από τις εταιρείες θα έχεις καλύτερη τιμή

Επεξ/σία από tsofras
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, tsofras είπε

Είσαι σίγουρος?

278€ το έβγαλα τώρα anytime 12μηνο με αξία 20.000€

Εμένα είχε υποχρεωτικά allianz για το πρώτο εξάμηνο χωρίς μερική κλοπή έδωσα 156€ με μερική κλοπή για αξία 24000€ πήγαινε στα 200€ το εξάμηνο

τα 21000 ηταν για αυτα που μου εστειλε απο την αντιπροσωπεια, το μεγιστο ποσο που μπορουσα να βαλω εγω στην anytime ηταν 19700. για 19700 με ολικη μερικη, τρομ ενεργειες, καιρικα φαινομενα, πληρη οδικη, νομικη προστ, θραυση κρυσταλλων, πυρκαγυια 252euro

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, someone- είπε

τα 21000 ηταν για αυτα που μου εστειλε απο την αντιπροσωπεια, το μεγιστο ποσο που μπορουσα να βαλω εγω στην anytime ηταν 19700. για 19700 με ολικη μερικη, τρομ ενεργειες, καιρικα φαινομενα, πληρη οδικη, νομικη προστ, θραυση κρυσταλλων, πυρκαγυια 252euro

Έκανα ένα update το ποστ μου επάνω

Σε τ.κ. Αθήνας?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, someone- είπε

εμ, αυτο ξεχασα, οχι επαρχια, τριπολη

Εμ για αυτό βγήκε χαμηλότερα

Ε ναι τότε είναι όντως καλύτερη τιμή

Μπες insurance market και δες τις χαμηλότερες τιμές και μετά μπες να δεις και στα αντίστοιχα site που θεωρητικά θα είναι λίγο χαμηλότερη επειδή γλυτώνουν την προμήθεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@someone- υπαρχει μια κάλυψη που ασφαλιζεις το ποσό που εχεις δώσει για το όχημα, χωρις αυτο να μειώνεται με το περασμα του χρόνου. Γιατι διαφορετικά σε καλυπτουν με την τρεχουσα εμπορικη αξια. 

Επεξ/σία από djcat
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, djcat είπε

@someone- υπαρχει μια κάλυψη που ασφαλιζεις το ποσό που εχεις δώσει για το όχημα, χωρις αυτο να μειώνεται με το περασμα του χρόνου. Γιατι διαφορετικά σε καλυπτουν με την τρεχουσα εμπορικη αξια. 

Η εγγύηση αξίας είναι , αν δεν κάνω λάθος για 2 χρόνια μπορείς να την πάρεις, μετά είναι και η αξία ανταλλακτικών

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, tsofras είπε

Εμ για αυτό βγήκε χαμηλότερα

Ε ναι τότε είναι όντως καλύτερη τιμή

Μπες insurance market και δες τις χαμηλότερες τιμές και μετά μπες να δεις και στα αντίστοιχα site που θεωρητικά θα είναι λίγο χαμηλότερη επειδή γλυτώνουν την προμήθεια

δε θελω να μπλεξω με insurance market, μπηκα κατευθειαν anytime. παλιοτερα σε ατυχημα μου ειχαν βγαλει την πιστη γιατι ουσιαστικα ο ασφαλιστης σου ειναι η Insurance market και η εταρια οποια κανεις (εγω τοτε interlife) ε μεταξυ τους αυτοι δε βγαζανε ακρη μια ελειπε ο ενας μια εδινε την υποθεση αλλου.

1 λεπτό πριν, djcat είπε

@someone- υπαρχει μια κάλυψη που ασφαλιζεις το ποσό που εχεις δώσει για το όχημα, χωρις αυτο να μειώνεται με το περασμα του χρόνου. Γιατι διαφορετικά σε καλυπτουν με την τρεχουσα εμπορικη αξια. 

ναι το εχει και αυτο η anytime.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Megatontnt είπε

Καλησπέρα!!!!

9CB3BDE5-9B66-460C-9762-3EE8F7702E24.jpeg

 

Καλοτάξιδο, πάντα με ασφάλεια και απροβλημάτιστα χιλιόμετρα να έχεις

Επεξ/σία από djcat
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, djpolyvios είπε

@tsofras

@Megatontnt

Να βάλω και γω μια φώτο να το μοιραστω μαζί σας! 

Καλοτάξιδος ο λέοντας, δε ξέρω για εσάς, αλλά αυτό το "δόντι" που είναι το ημέρας;; , μου αρέσει πολύ..! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, terry308 είπε

Καλοτάξιδος ο λέοντας, δε ξέρω για εσάς, αλλά αυτό το "δόντι" που είναι το ημέρας;; , μου αρέσει πολύ..! 

Ευχαριστώ φίλε μου! Τοχω σβηστό εκεί. Εδώ φαίνεται λίγο καλύτερα νομίζω 

IMG_20210226_100607.jpg

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...