Προς το περιεχόμενο

[TV]LG 32LJ500V €89.70 @KOTSOVOLOS[ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, sexymwro7 είπε

Απο το πρωι που βγηκε η προσφορα, μεχρι το απογευμα, θα ειχαν γινει δεκαδες, αν οχι εκατονταδες, παραγγελιες...Λογικο να πεσουν ακυρα. Μιλαμε για μοντελο του 2017. Και να ηθελε δηλαδη, δεν ξερω κατα ποσο μπορουσε να βρει ιδια κομματια για να δωσει σε ολους που παρηγγειλαν...

Με το που είχε τελειώσει το απόθεμα έπρεπε να ενημερώσουν το site οτι τέλος, όχι μετά που έχουν πέσει πολλές παραγγελίες.Πχ 100 τεμάχια 100 παραγγελίες και τέλος.Δεν είναι σωστό να συνεχίζεις να δέχεσαι παραγγελίες ενώ έχουν τελειώσει τα τεμάχια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 259
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 λεπτά πριν, denthnpalevw είπε

Φίλε δώσε ώρα παραγγελίας και ημέρα αν μπορείς.

Nομίζεις ότι έχει σημασία αυτό;

Με ανισόρροπους έχουμε να κάνουμε.

Εγώ παράγγειλα μια μέρα πριν ανέβει το θέμα και δεν έχω ακόμα καμία ενημέρωση.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, denthnpalevw είπε

Φίλε δώσε ώρα παραγγελίας και ημέρα αν μπορείς.

Έχω απαντήσει χτες 1.30 το μεσημέρι,με αντικαταβολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, krakozia είπε

Δηλαδη τεχνικα ποσο δυσκολο ειναι να συνδεσουν το στοκ τους με τον αριθμο διαθεσιμων τεμαχιων στο σαιτ;

Προσωπικα δεν παρηγγειλα αλλα ειναι σπαστικο να γινεται το ιδιο ξανα και ξανα. Πραγματικα δεν το καταλαβαινω.

Δεν είναι καθόλου δύσκολο πρακτικά. Πριν την προσφορά τσεκάρεις πόσα τεμάχια έχεις. Το αναγράφεις στην σελίδα του προϊόντος και βάζεις μετρητή ο οποίος για κάθε παραγγελία μειώνει κατά ένα των αριθμό των διαθέσιμων κομματιών. Άντε το πολύ να έχεις 4-5 παραγγελίες παραπάνω αν γίνονται πολύ γρήγορα, και πάλι δε θα ρίξεις άκυρο σε 50 άτομα. 

Επεξ/σία από neosstoforum
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου κάνει εντύπωση το πόσο ενδιαφέρον υπάρχει για μια 32" τηλεόραση ενώ συνέχεια διαβάζουμε για 55" στα 2 μέτρα πχ και ότι με μικρότερη σου βγαίνουν τα μάτια.

Είναι μάλλον κι αυτό σαν το δε βλέπω τηλεόραση που λένε σχεδόν όλοι αλλά σχεδόν όλοι βλέπουν! :D

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, zio10 είπε

Εμένα μου κάνει εντύπωση το πόσο ενδιαφέρον υπάρχει για μια 32" τηλεόραση ενώ συνέχεια διαβάζουμε για 55" στα 2 μέτρα πχ και ότι με μικρότερη σου βγαίνουν τα μάτια.

Είναι μάλλον κι αυτό σαν το δε βλέπω τηλεόραση που λένε σχεδόν όλοι αλλά σχεδόν όλοι βλέπουν! :D

Υπάρχουν και οι κρεβατοκάμαρες. 😏

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, geopro είπε

Υπάρχουν και οι κρεβατοκάμαρες. 😏

Εγώ συμφωνώ αλλά από αυτά που γράφονται εδώ δεν κάνουν ούτε για περίπτερο οι 32"! :lol:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, zio10 είπε

Εγώ συμφωνώ αλλά από αυτά που γράφονται εδώ δεν κάνουν ούτε για περίπτερο οι 32"! :lol:

Για περιπτερο το λιγοτερο 40αρα και 4Κ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά βλέπεις, δεν προορίζεται για PC για ανάγνωση στα 2-3 μέτρα αλλά για κανάλια η για PS4.

Για PC ακόμα και 24" επαρκούν όταν την έχεις σε γραφείο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και τώρα πια η συνέχεια; 

Θα μένει ψηλά το θέμα να γράφουμε τα άκυρα που πέφτουν; η να κλειδώσει και να παει στο εξώτερον; 😁

Κλασικος κωτσος πάντως, έπρεπε μόλις τελειώσει το στοκ του (όσες έχει τελος πάντων) να κλειδώνει και να μην περνάει νέες παραγγελίες. Τόσο δύσκολο είναι πια; 

Όχι yolo, κάνουν 2κ παραγγελίες και έχει 40 κομμάτια 😋

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, stelios18120 είπε

Τελικά έριξαν άκυρα 

Απλά να ξέρεις. 

Τώρα που δεν έδωσε, τι να κάνω λες; 

Για πες εσύ που πήρες το μέρος τους εχθές στο ποστ σου

Ξεκίνησαν να πέφτουν ακυρα 

Οπότε.... 😑

Καμία σχέση. Είπα να περιμένεις να δούμε τι θα γίνει πριν γεμίσεις το θέμα με χολή (όπως και έκανες πάλι με απανωτά ανούσια post). Μάθε να κατανοείς αυτά που διαβάζεις. Τεσπα χωρίς νόημα όλα αυτά

 

 

 

Επεξ/σία από pinakas0
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, pinakas0 είπε

Καμία σχέση. Είπα να περιμένεις να δούμε τι θα γίνει πριν γεμίσεις το θέμα με χολή (όπως και έκανες πάλι με απανωτά ανούσια post). Μάθε να κατανοείς αυτά που διαβάζεις. Τεσπα χωρίς νόημα όλα αυτά

Ο Κωτσοβολος το έχει κάνει πάγια τακτική και δεν πρέπει σε καμμια περίπτωση να τον επικροτούμε. Είναι η ξεφτίλα του e-επιχειρείν. Τους έχω κράξει άπειρες φορές αλλά δεν ιδρώνει το αυτάκι τους 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, manosfp είπε

Ο Κωτσοβολος το έχει κάνει πάγια τακτική και δεν πρέπει σε καμμια περίπτωση να τον επικροτούμε. Είναι η ξεφτίλα του e-επιχειρείν. Τους έχω κράξει άπειρες φορές αλλά δεν ιδρώνει το αυτάκι τους 

Συμφωνώ. Είμαι ο τελευταίος που θα πάρει το μέρος της DIXONS SOUTH EAST EUROPE. Αλλά να καταλαβαίνουμε και τι διαβάζουμε 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, zio10 είπε

Εμένα μου κάνει εντύπωση το πόσο ενδιαφέρον υπάρχει για μια 32" τηλεόραση ενώ συνέχεια διαβάζουμε για 55" στα 2 μέτρα πχ και ότι με μικρότερη σου βγαίνουν τα μάτια.

Είναι μάλλον κι αυτό σαν το δε βλέπω τηλεόραση που λένε σχεδόν όλοι αλλά σχεδόν όλοι βλέπουν! :D

Νομιζω οι περισσοτεροι γραφουν ξεκαθαρα οτι τη θελουν ειτε για δευτερη/τριτη, στο υπνοδωματιο, στο εξοχικο, για παππουδες κλπ. Δε χρειαζεται να εχεις 55αρες σε καθε δωματιο, ουτε στο εξοχικο που πας μια φορα το χρονο, ουτε για να βλεπουν οι ηλικιωμενοι γονεις/παππουδες σου την Τατιανα :P 

Ειναι τηλεοραση ειδικων συνθηκων και σε πολυ καλη τιμη. Κατι σαν τον Λεμονη για τον Ολυμπιακο ή τον Πεδουλακη για τον Παναθηναικο ή τον Κωστενογλου για την ΑΕΚ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...