Προς το περιεχόμενο

[TV]LG 32LJ500V €89.70 @KOTSOVOLOS[ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ki εμένα με πήραν πριν απο λιγο και μου είπαν το. αμίμητο οτι η τηλεοραση αυτη ανήκει σε ελαττωματική παρτίδα και δεν  μπορουν να προχωρησουν την παραγγελία . Μου αντιπροτειναν την F&U και αρνηθηκα και μιλησα με έντονο ύφος στην ευγενέστατη ομολογουμένως κοπελα που με κάλεσε. Τηςεπισήμανα ότι είναι μια επαναλαμβανόμενη πρακτικη απο τον Κωτσόβολο και χανει πελάτες έτσι κι ειπε ότι θα μεταφερει τα παραπονα. Αλλα δεν ιδρώνει γενικά το αυτι τους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 259
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ μέσα είμαι σε ότι προταθεί.

Θα ήθελα όμως σαν παράκληση στους Συντονιστές του φόρουμ να σκεφτούν σοβαρά το ενδεχόμενο να αποκλειστούν όλα τα θέματα που ανοίγονται με τις "Δήθεν" Προσφορές από τα καταστήματα Κωτσόβολου. Ας πάρει επιτέλους η Συντονιστική Ομάδα μια τέτοια απόφαση για προστασία των μελών του φόρουμ εγγεγραμμένων και μη. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμαρτωλή η υπόθεση με τον Κωτσόβολο κι ενώ είπα δεν ξαναπαίρνω απο αυτούς ούτε σακούλα ενέδωσα και το δάγκωσα το μήλο!

Στην τελευταία αγορά που έκανα τραβιόμουνα 3 μήνες.

Δεν θα το ξαναπεράσω για λόγους ψυχικής ισορροπίας!

Θέλουν καταγγελία πάντως-αν θυμάστε παρόμοια έκανε και ο Γερμανός και αφού έπεσαν καταγγελίες έστρωσε.

Κι ύστερα λέμε για την doogee σε άλλο θέμα τη στιγμή που τέτοια εταιρεία μας τη φέρνει συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφοριακά στις διαφημίσεις του Κωστου στο facebook  μου την βγάζει ακόμα αλλά χωρις δυνατοτητα πληρωμης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχει παρακανει ο κωτσοβολος με τις ψευτοπροσφορες.Μεγαλη προσοχη οσοι παραλαβουν.Μην ειναι εκθεσιακα κομματια.Να γινει ελεγχος πριν παραλαβετε απο κουριερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, deschri είπε

Ki εμένα με πήραν πριν απο λιγο και μου είπαν το. αμίμητο οτι η τηλεοραση αυτη ανήκει σε ελαττωματική παρτίδα και δεν  μπορουν να προχωρησουν την παραγγελία . Μου αντιπροτειναν την F&U και αρνηθηκα

Εμένα πάλι μου είπαν πως είχε γίνει λογιστικό λάθος στην αποθήκη και δεν έχουν απόθεμα. Μου αντιπρότειναν την F&U κι εμένα, φυσικά αρνήθηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και είχα υποψιαστεί την πατάτα και παρήγγειλα με αντικαταβολή, είμαι κι εγώ μέσα για καταγγελία, μπας και σοβαρέψει ως κατάστημα επιτέλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, deschri είπε

Ki εμένα με πήραν πριν απο λιγο και μου είπαν το. αμίμητο οτι η τηλεοραση αυτη ανήκει σε ελαττωματική παρτίδα και δεν  μπορουν να προχωρησουν την παραγγελία . Μου αντιπροτειναν την F&U και αρνηθηκα και μιλησα με έντονο ύφος στην ευγενέστατη ομολογουμένως κοπελα που με κάλεσε. Τηςεπισήμανα ότι είναι μια επαναλαμβανόμενη πρακτικη απο τον Κωτσόβολο και χανει πελάτες έτσι κι ειπε ότι θα μεταφερει τα παραπονα. Αλλα δεν ιδρώνει γενικά το αυτι τους. 

και που να παει μετα να ξεπλυνει την ντροπη της που δεν ειναι ανοικτα τα δημοσια λουτρα λογο κορονοιου

Επεξ/σία από greece25
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει εστω και ενας που θα παραλαβει τελικα; Μου κανει εντυπωση να μην στειλουν καμία (ειδικα @manosfp που πηρε 1 μερα νωριτερα).

Εγω παρηγγειλα 10:36 με βαση το email επιβεβαιωσης και ειχα πριν λιγο το "γνωστο" τηλεφωνημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν, όσοι είναι μέσα σοβαρά για καταγγελία να κάνουν ένα like εδώ, να δούμε αρχικά πόσοι είμαστε πάνω κάτω.

Παρακαλώ όμως μόνο όσοι το εννοούνε πραγματικά. Οχι τώρα να φωνάζουμε και επειδή το βράδυ θέλουμε να δούμε ταινία, ή επειδή βαριόμαστε ή επειδή κοιμόμαστε να πούμε "α ξέρεις μωρέ ντάξει άλλαξα γνώμη". Έχετε υπόψην σας οτι καταγγελία είναι επώνυμη και θέλει αντίγραφο ταυτότητας, μην αρχίσουμε μετά τα "α δεν έχω ταυτότητα, δεν έχω scanner, κτλ". Απλά τα λέω από τώρα να μην μαζευτούμε τώρα 30 και αύριο είμαστε 3.

Αν υπάρχει κανείς με προηγούμενη εμπειρία και κάποιο έτοιμο template/φόρμα ας βοηθήσει. Δεν έχω ξανακάνει προσωπικά και από Κότσο είναι η πρώτη μου παραγγελία.

Επεξ/σία από helicoid
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπική μου άποψη. Καταγγελία δεν το κόβω να οδηγήσει κάπου εντέλει επειδή είμαστε εδώ που είμαστε. Μακάρι να έχω λάθος πάντως. Έκανα καταγγελία στα mediamarkt για την προσφορά της Thomson, όπου μου φάγανε την πρώτη δόση, 100 ευρώ και ακόμη να μου τα δώσουν πίσω, αλλά δεν τους είδα να ιδρώνουν.

 

Και εγώ άκυρο έφαγα BTW.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...