Προς το περιεχόμενο

[TV]LG 32LJ500V €89.70 @KOTSOVOLOS[ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, giorginho είπε

Υπαρχει εστω και ενας που θα παραλαβει τελικα; Μου κανει εντυπωση να μην στειλουν καμία (ειδικα @manosfp που πηρε 1 μερα νωριτερα).

Εγω παρηγγειλα 10:36 με βαση το email επιβεβαιωσης και ειχα πριν λιγο το "γνωστο" τηλεφωνημα...

Θα σου πω εγώ τι έγινε. Δεν έχουν φτάσει ακόμα στην παραγγελία μου γιατί, ως γνήσιοι ανισόρροποι, πιάνουν τις παραγγελίες του τριημέρου από το τέλος. Last in first out. 

Επεξ/σία από manosfp
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 259
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις με πήραν και εμένα τηλέφωνο,παρόλο που μου είχαν στείλει μήνυμα για ημερομηνία παραλαβής 5/5,φυσικά  ΑΚΥΡΟ.

Μην ασχολείστε παιδιά,όσες καταγγελίες και να κάνετε δεν ιδρώνει το αυτί τους,εγώ από τον Κωτσόβολο το τελευταίο διάστημα έχω αγοράσει πάνω από 2000 ευρώ πράγματα και στις φθηνότερες τιμές της αγοράς,αλλά και άλλες φορές εκτός από αυτή μου έχει ακυρώσει παραγγελία,που φαινόταν καθαρά ότι ήταν λάθος η εκθεσιακό.Τέτοιες προσφορές σαν την συγκεκριμένη και με τόσο καιρό που έπαιζε ήταν σίγουρα λάθος.

Υπάρχουν όμως και πολύ χειρότεροι π.χ το Media markt που εδώ και 6 μήνες περιμένω κουπονάκι  5 ευρώ έκπτωσης για λάθος σε παραγγελία κάτι ακουστικών.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
57 λεπτά πριν, manosfp είπε

Ολοι μέσα είστε συνέχεια και στο τέλος όλοι καθόμαστε στα αυγά μας. 

και που να δεις τρεξιμο και σκορδοκαιλα που εχουν αυτοι στους οποιους στελνεις την καταγγελια σου .Θα εκπλαγεις απο την προθυμια τους και τις απαντησεις που θα λαβεις ωστε να διαχειριστουν τα αιτηματα σου. Στην καλυτερη τον περιπτωσεων να μπει μαζι με τον σορο των χιλιαδων (?) αλλων .

Επεξ/σία από greece25
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, aris1964 είπε

Μόλις με πήραν και εμένα τηλέφωνο,παρόλο που μου είχαν στείλει μήνυμα για ημερομηνία παραλαβής 5/5,φυσικά  ΑΚΥΡΟ.

Μην ασχολείστε παιδιά,όσες καταγγελίες και να κάνετε δεν ιδρώνει το αυτί τους,εγώ από τον Κωτσόβολο το τελευταίο διάστημα έχω αγοράσει πάνω από 2000 ευρώ πράγματα και στις φθηνότερες τιμές της αγοράς,αλλά και άλλες φορές εκτός από αυτή μου έχει ακυρώσει παραγγελία,που φαινόταν καθαρά ότι ήταν λάθος η εκθεσιακό.Τέτοιες προσφορές σαν την συγκεκριμένη και με τόσο καιρό που έπαιζε ήταν σίγουρα λάθος.

Υπάρχουν όμως και πολύ χειρότεροι π.χ το Media markt που εδώ και 6 μήνες περιμένω κουπονάκι  5 ευρώ έκπτωσης για λάθος σε παραγγελία κάτι ακουστικών.

BTW και εγώ αυτό το κουπόνι περιμένω. Ανεκδιήγητοι.

Στο θέμα, με πήραν από το 2102891000 αλλά δεν το σήκωσα διότι ήμουν στην δουλειά και γιατί δεν είχα καθόλου όρεξη την δεδομένη στιγμή για διαμάχη. 

Θα τους αφήσω να ξαναπροσπαθήσουν 2-3 φορές έτσι για σπάσιμο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...