Προς το περιεχόμενο

[TV]LG 32LJ500V €89.70 @KOTSOVOLOS[ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Zerg13 είπε

Η αποσταση θεασης μετραει οχι το δωματιο. 

Καλα ναι ισχύει 

Απλά για συνηθισμένα τμ σπιτιών μιλάμε πάντα

Όχι να έχει ο άλλος υπνοδωματιο 60τμ η σαλόνι 10τμ 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 259
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 λεπτά πριν, AntiCambeR είπε

Με το που πατάω προσθήκη στο καλάθι, μου βγάζει επιλογή μόνο για αποστολή, παρακάμπτει την επιλογή παραλαβής απο κατάστημα, μήπως κάνω λάθος;

Απλά θα ήθελα να πληρώσω με κάρτα.

Μπορεις να πληρωσεις στην courrier με καρτα νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Καλα ναι ισχύει 

Απλά για συνηθισμένα τμ σπιτιών μιλάμε πάντα

Όχι να έχει ο άλλος υπνοδωματιο 60τμ η σαλόνι 10τμ 😁

Αν δεν εχει timer δεν μπαινει ουτε υπνοδωματιο, καλο ειναι να το ξερουμε. Χρειαζεται και netflix στα must κατα την γνωμη μου. Και υποδοχη κεραιας στο υπνοδωματιο.

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

Αν δεν εχει timer δεν μπαινει ουτε υπνοδωματιο, καλο ειναι να το ξερουμε. Χρειαζεται και netflix στα must κατα την γνωμη μου. Και υποδοχη κεραιας στο υπνοδωματιο.

Δεν είναι απαραίτητα για όλους αυτά 

Πχ timer δεν νομίζω να βάζει ο περισσότερος κόσμος (Αν και σχεδόν όλες οι τηλεοράσεις έχουν θεωρώ) 

Netflix και υποδοχή κεραίας οκ, αλλά και πάλι είναι άτομα που χρησιμοποιούν την τηλεόραση αποκλειστικά για κανάλια, και άλλοι την έχουν μόνο για ταινιες Netflix η παρόμοια, και δεν τους νοιαζουν τα κανάλια. 

Είναι αναλόγως τι κοινό θα δει τηλεόραση, τι ηλικίες, τι ενδιαφέροντα έχουν κτλπ. 

Και υπάρχει και κόσμος που δεν βάζει καθόλου τηλεόραση στο υπνοδωμάτιο. (όχι δεν ανάβει, δεν έχει συσκευή tv στο υπνοδωματιο του)

Επεξ/σία από stelios18120
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

Στο επομενο βημα σε ρωταει τροπο πληρωμης.Εχει αντικαταβολη και καρτα.

Εφτασα στο βήμα τρόπου πληρωμής και έχει επιλογή πληρωμή με κάρτα, γίνεται δηλαδή αντικαταβολή και κάρτα;Ασύρματο POS έχουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο δεν το ξερω φιλε μου.Για πληρωμη με καρτα ο κωτσος σε βαζει να προπληρωσεις.Αν υπαρχει δυνατοτητα να πληρωσεις με καρτα στον κουριερ δεν το γνωριζω.μιλα με κωτσο να τους ρωτησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, AntiCambeR είπε

Εφτασα στο βήμα τρόπου πληρωμής και έχει επιλογή πληρωμή με κάρτα, γίνεται δηλαδή αντικαταβολή και κάρτα;Ασύρματο POS έχουν;

Αν πληρώσεις με κάρτα στο site , προφανώς θα προπληρώσεις το ποσό . Αν βάλεις αντικαταβολή , θα ζητήσεις όταν σε πάρουν τηλέφωνο να φέρουν pos σπίτι σου για να το παραλάβεις και να πληρώσεις με κάρτα . Έχουν pos σίγουρα για να πληρώσεις με τέτοιο τρόπο .

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, AntiCambeR είπε

Εφτασα στο βήμα τρόπου πληρωμής και έχει επιλογή πληρωμή με κάρτα, γίνεται δηλαδή αντικαταβολή και κάρτα;Ασύρματο POS έχουν;

Φυσικα. Αν δεν εχει ασυρματο pos, απλα το παραλαμβανεις απο καταστημα της κουριερ και πληρωνεις εκει με καρτα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

Αυτο δεν το ξερω φιλε μου.Για πληρωμη με καρτα ο κωτσος σε βαζει να προπληρωσεις.Αν υπαρχει δυνατοτητα να πληρωσεις με καρτα στον κουριερ δεν το γνωριζω.μιλα με κωτσο να τους ρωτησεις.

Τελικά ζητάει τα στοιχεία της κάρτας και προπληρωμή, χωρίς PayPal δεν ψήνομαι, επίσης μπορεί να πέσει άκυρο και δεν έχω καμία όρεξη να περιμένω επιστροφή ποσού.

Ούτε δεν έχω όρεξη να τρέχω σε courier που δεν γνωρίζω που μπορεί να είναι, θα την παραγγείλω με αντικαταβολή και θα πληρώσω με μετρητά, είναι μικρό το ποσό.Αν έχουν POS στα courier καλώς, αν και πιθανότατα δεν νομίζω.

Θα αντικαταστήσει 1 CRT Philips 26" του αδερφού μου. 😊

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες την είχα πάρει για εξοχικό. Στα 90 συγκριτικα με κατι τούβλο Χ και αριανι που δέν ειναι καν fhd είναι κλασεις καλυτερη. Και επώνυμη.Και από πολυκατάστημα. Τώρα αν δέν έχει hdr 120 frames και 4κ στα 90 πάω πάσο. Στα 90......

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
21 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Καλα ναι ισχύει 

Απλά για συνηθισμένα τμ σπιτιών μιλάμε πάντα

Όχι να έχει ο άλλος υπνοδωματιο 60τμ η σαλόνι 10τμ 😁

Αλλά τα δικά σου συνηθισμένα και Αλλά τα δικά μου. Για αυτό γράφουμε απόσταση σε μ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, costacurta είπε

Μάγκες την είχα πάρει για εξοχικό. Στα 90 συγκριτικα με κατι τούβλο Χ και αριανι που δέν ειναι καν fhd είναι κλασεις καλυτερη. Και επώνυμη.Και από πολυκατάστημα. Τώρα αν δέν έχει hdr 120 frames και 4κ στα 90 πάω πάσο. Στα 90......

εχει τα βασικα netflix timer που ζηταει ο κοσμος?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και καλό μήνα σε όλους! 

Μια χαρά επιλογή για τα χρήματα της, ελπίζω μόνο να παραλάβουμε και να μην αρχίσουν τα παρατράγουδα. 

Ευχαριστώ @Οράτιος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, costacurta είπε

Μάγκες την είχα πάρει για εξοχικό. Στα 90 συγκριτικα με κατι τούβλο Χ και αριανι που δέν ειναι καν fhd είναι κλασεις καλυτερη. Και επώνυμη.Και από πολυκατάστημα. Τώρα αν δέν έχει hdr 120 frames και 4κ στα 90 πάω πάσο. Στα 90......

Το 4κ έχει νόημα από τις 55+ και πάνω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...