Προς το περιεχόμενο

[TV]LG 32LJ500V €89.70 @KOTSOVOLOS[ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλό μήνα!

Ρε παιδιά, το θέμα το εχουν δει πανω από 7000 άτομα. Αν παρήγγειλαν 350 (το 5%) θα έπρεπε να έχει εξαντληθεί λογικά.

Εκτός και αν ο Κωτσόβολος αγόρασε την LG :D🔸:D

Επεξ/σία από fistikis13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 259
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

Ναι νομιζω εχω δει. Non smart που εχεı 4-5 εφαρμογες μια ειναι το netflix. Σπανιες αλλα υπαρχουν

Να το στελνεις απο το κινητο δηλαδη σωστα;

Με chromecast απο κινητό ή υπολογιστη. Τα android box νομιζω εχουν και δικο τους χειριστηριο ενιοτε~

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, fistikis13 είπε

Καλό μήνα!

Ρε παιδιά, το θέμα το εχουν δει πανω από 7000 άτομα. Αν παρήγγειλαν 350 (το 5%) θα έπρεπε να έχει εξαντληθεί λογικά.

Εκτός και αν ο Κωτσόβολος αγόρασε την LG :D🔸:D

Τα views του τόπικ δεν ισούνται με τους χρήστες. Άντε 50 παραγγελίες να έχουν πέσει από εδώ. Βαριά βαριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, DownUNDERground είπε

Τα views του τόπικ δεν ισούνται με τους χρήστες. Άντε 50 παραγγελίες να έχουν πέσει από εδώ. Βαριά βαριά.

Εγώ λέω εύκολα καμμία 500.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, CaMp3on είπε

Εγώ λέω εύκολα καμμία 500.

Τώρα 501 :D.

Δεν το βλέπω να στέλνει, αλλά αν στείλει θα αντικαταστήσω κάποια από τις παλιότερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

  

6 λεπτά πριν, CaMp3on είπε

Εγώ λέω εύκολα καμμία 500.

Τσάμπα είναι, βάλε 3.000...

Σιγά ρε σεις. Μην υπερβάλλετε. Για dummy 32άρα τηλεόραση μιλάμε. Όχι για κινητό ή laptop.

Τα 7.000 views είναι υποπολλαπλάσιοι πραγματικοί χρήστες. 350 δεν είναι ούτε όσοι θα έχουν ανοίξει έστω μία φορά το τόπικ, αν κάθε νέα επίσκεψη του ίδιου χρήστη μπαίνει στο μετρητή. Αν είναι έτσι, εγώ μάνι μάνι θα έχω γράψει 5-10 views. Και πολλοί θα έχουν μπει από περιέργεια γιατί έγραψε πολλές σελίδες, χωρίς καν να ενδιαφέρονται για tv.

Επεξ/σία από DownUNDERground
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες σορι κιολας εχω μια παρομοια lg τετραετιας πλας,δεν εχει wifi και δεν παιζει νετφλιξ δεν ξερω καποιοι γιατι λενε οτι παιζει(αναφετεραι μαλιστα και στα σπεκς)μια φορα ετσι για την απορια τηλεφωνησα στην lg και μου λεγαν κατι για οικιακα δυκτυα και κατι τετοια τα περι ιντερνετ και το παρατησα,η δικια μου βρομοσκυλο παντως,εχω δει μαζι με σειρες επεισοδια και ταινιες  χιλιαδες και λειτουργει,τα χρwματα λιγο πιο ρεαλιστικα απο τις σασμσουνκ,επισης εχει και κομπονεντ το χρωματιστο για wii

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και εγώ μία για το εξοχικό. Θα αντικαταστήσει μια παλιότερη 32" HD ready. Θα συνδέσω πάνω της ένα nvidia shield και θα γίνει η απόλυτη smart tv με 90 euros.

Ευχαριστούμε TS! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάθεστε και αναλύετε αν αξίζει μια επώνυμη 32αρα full hd στα 90 ευρώ  από επώνυμο μαγαζί που δεν έχει ξαναβγεί σε τέτοια τιμή λες και θα πάρετε ποιος ξέρει τι . Ότι άλλη τηλεόραση σε 32 ιντσες υπάρχει τύπου f&u ,arielli κλτ αξίζει και με το παραπάνω στα 90-100 και ας μην είναι full hd όταν η χρήση της είναι εξοχικό η υπνοδωμάτιο. Το μόνο που πρέπει να σας απασχολεί είναι αν όντως παραλάβετε και να μην είναι τίποτα εκθεσιακή. Εννοείται ότι την παίρνετε με κλειστά μάτια αν θέλετε τηλεόραση σε αυτό το μέγεθος 

Επεξ/σία από Tasosp22
  • Like 5
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειναι δεδομενο οτι θα πεσουν και ακυρα. Αποκλειεται να ειχε μεγαλο στοκ. Απλα λογικα του ειχαν ξεμεινει (μοντελο του 2017 αν δεν κανω λαθος) και ειπε να το σκοτωσει να φευγει. Τυχεροι οσοι παραλαβουν, ειναι οντως προσφορα. Απλα μην εχετε τρελες απαιτησεις. Αν θελετε τηλεοραση σε αυτες τις ιντσες με φουλ εξτρα, πατε στα 120-150+++.

Επεξ/σία από sexymwro7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με κανατε να παρω μια αν και εχει πολλες ελειψεις. Ουτε hevc εχει παλι με αποκοδικοποιητες θα ειμαστε στο μελλον. Για ps4 ειναι μονο.

με την ανακυκλωση της παλιας τι κανουμε; Δινει το συγκεκριμενο μοντελο ανακυκλωση της παλιας;

Επεξ/σία από Zerg13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι παιδιά είμαι ανάμεσα σε μία από τις 55άρες:

https://www.kotsovolos.gr/sound-vision/televisions/led-lcd/195858-jvc-lt55k890-55?nosto=frontpage-nosto-1 και

https://www.kotsovolos.gr/sound-vision/televisions/led-lcd/202507-samsung-ue55ru7092-55

Ποια να προτιμήσω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει έρθει σε κανένα επιβεβαίωση από την παραγγελία στον κωτσο ? Στον λογαριασμό μου δείχνει ότι έγινε η παραγγελία αλλά στο εμαιλ δεν έχει έρθει κάτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, panosdOUG είπε

Έχει έρθει σε κανένα επιβεβαίωση από την παραγγελία στον κωτσο ? Στον λογαριασμό μου δείχνει ότι έγινε η παραγγελία αλλά στο εμαιλ δεν έχει έρθει κάτι

Εμενα ηρθε. Δες το σπαμ, και ισως το μπλοκαραν. Και εσυ δεν θα παρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...