Προς το περιεχόμενο

Νέα οικονομικά Honor 9C, 9A και 9S


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

27 λεπτά πριν, Panagioths94 είπε

apkpure και τα εχεις ολα

Πότε θα μάθετε ότι χωρίς τα core gapps δεν δουλεύει κανένα απ'αυτά τα store?

Νομίζεις ότι είναι θέμα store?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάρτε τα για να θυμηθείτε εποχές turbox, crypto, mls και άλλων κινεζικών tablets, που ψάχνατε να βρείτε πως θα περάσετε εφαρμογές μιας και δεν είχαν play store...

Τότε γιατί τα αποφεύγετε???

Επεξ/σία από AtiX
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stafaf είπε

Πότε θα μάθετε ότι χωρίς τα core gapps δεν δουλεύει κανένα απ'αυτά τα store?

Νομίζεις ότι είναι θέμα store?

Εγω εχω δει οτι μια χαρα δουλεουν. Με εξαιρεση καποιες εφαρμογες που θελουν gms. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Γιατι τα πεθερικα μου εχουν την μαλακια πρωτα να αγοραζουν κατι και μετα να με ρωτανε αν ειναι καλο και αν τους πω οχι να το πατε πισω ντρεπονται να το κανουν.

Δεν ειναι μονο τα πεθερικα σου ετσι δυστυχώς.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, georgepppo είπε

Δεν ειναι μονο τα πεθερικα σου ετσι δυστυχώς.....

Νομίζω πως έφτασε η στιγμή να απαιτήσουμε από τους mods τη δημιουργία κλειστής ομάδας "Οι πεθερόπληκτοι". 

Θα κάνουμε μεγάλο σουξέ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, stafaf είπε

Νομίζω πως έφτασε η στιγμή να απαιτήσουμε από τους mods τη δημιουργία κλειστής ομάδας "Οι πεθερόπληκτοι". 

Θα κάνουμε μεγάλο σουξέ. 

Τα πεθερικα μου εμενα με ακουν αλλα ατομα δεν ακουνε και πανε σε μαγαζια και τους πουλανε σαβουρια τουρμπατα επειδη εχουν καλους πωλητες 

Και μετα δεν δουλευει αυτο και δεν υπστηριζει εκεινο και κολλαει

Επεξ/σία από georgepppo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, AtiX είπε

Πάρτε τα για να θυμηθείτε εποχές turbox, crypto, mls και άλλων κινεζικών tablets, που ψάχνατε να βρείτε πως θα περάσετε εφαρμογές μιας και δεν είχαν play store...

Τότε γιατί τα αποφεύγετε???

Πλακα πλακα ειχα ενα turbo x καποτε.. 2013..χωρις playstore.. Ειχε το aptoide.. Αλλα μια χαρά δουλευαν ολα.... (Fb, messenger, youtube, Gmail) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να μας πεις ποιες εφαρμογές ΔΕΝ βρίσκει?

Ξέρω αλλά πρόβλημα έχουν όσοι έχουν fitness trackers π.χ. 

Αντίστοιχα, δεν έχει το Gmail αλλά υπάρχουν 1000 άλλοι mail clients. 

Ο μόνος λόγος που δεν αγοράζω τώρα Huawei είναι για να τιμωρήσω την τιμολογιακή της πολιτική και όχι το store (για αυτό και η αρχική μου ερώτηση). 

Απαιτώ να έχει μικρότερη τιμή από την xiaomi  πλέον από την στιγμή που λείπει ένα χαρακτηριστικό, ασχέτως αν με περιορίζει ή όχι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kostanen είπε

Μπορείς να μας πεις ποιες εφαρμογές ΔΕΝ βρίσκει?

Ξέρω αλλά πρόβλημα έχουν όσοι έχουν fitness trackers π.χ. 

Αντίστοιχα, δεν έχει το Gmail αλλά υπάρχουν 1000 άλλοι mail clients. 

Ο μόνος λόγος που δεν αγοράζω τώρα Huawei είναι για να τιμωρήσω την τιμολογιακή της πολιτική και όχι το store (για αυτό και η αρχική μου ερώτηση). 

Απαιτώ να έχει μικρότερη τιμή από την xiaomi  πλέον από την στιγμή που λείπει ένα χαρακτηριστικό, ασχέτως αν με περιορίζει ή όχι. 

Το να ριξει τιμη ξαφνικα σου βγαζει την εικονα οτι σου προσφερει κατι υποδεεστερο, το οποιο ειναι δυσφημιση για το προιον και την εταιρεια.Ακομα και να ειναι το προιον σου δεν θες να το δειξεις στους καταναλωτες.

Η λυση ειναι παραμενεις στις ιδιες τιμες και αν δεν πουλησεις, βαζεις εκπτωσεις στην πορεια. Ή ακομα και αυτο που κανει με δωρο δευτερο smartphone. Αυτη τη στιγμη ναι τα HMS δεν ειναι σαν τα GMS, ειδικα το app gallery αλλα μην ξεχναμε οτι τωρα ξεκινησε.

Δεν μπορεις να περιμενεις μεσα μικρο χρονικο διαστημα να εχεις οτι εχτισε η google χρονια ολοκληρα. Το θεμα ειναι οτι η huawei εχει επενδυση σε αυτα και οσο περναν τα χρονια θα γινονται ολο και καλυτερα. Οπως με τα κινητα της βγηκε και τους πατησε ολους κατω σε καμερες, μπαταριες και καινοτομιες ετσι θα κανει και με τα HMS. Οσο για τη xiaomi, το μονο που εχει ειναι τα google services. Σε ολα τα υπολοιπα, απο καμερες μεχρι και αδιαβροχοποιηση ειναι κατωτερη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Γιατι τα πεθερικα μου εχουν την μαλακια πρωτα να αγοραζουν κατι και μετα να με ρωτανε αν ειναι καλο και αν τους πω οχι να το πατε πισω ντρεπονται να το κανουν.

Κάτσε να μάθουν και τι άποψη έχεις για αυτούς και να κοπούν οι επιδοτήσεις και θα δούμε μετά πως θα αναφέρεσαι σε αυτούς

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιός ακόμα ασχολείται με τη google κι αν βρίσκει ή έχει play store....τρόποι υπάρχουν να παρακάμψεις το "ρουφιάνο".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...