Προς το περιεχόμενο

Α21 επειγον


stratos_nan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας και Χριστός Ανέστη...στην φετινή δήλωση 2020 φορολογική, εκ παραδρομής δεν δηλώθηκαν τα δύο παιδιά..θα υπάρξει πρόβλημα στην δόση Μαίου ;; Πώς πρέπει να κινηθώ άμεσα να μη χάσω την δοση;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δένει ανοίξει ακόμη στο σύστημα η τροποποιητικη....ίσως ανοίξει τον Ιούνιο...ελπίζω νωρίτερα...αλλά αν δεν ανοίξει νωρίτερα, το χάνω ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέν εχει ανοίξει ακόμη στο σύστημα η τροποποιητικη....ίσως ανοίξει τον Ιούνιο...ελπίζω νωρίτερα...αλλά αν δεν ανοίξει νωρίτερα, το χάνω ;;;

Ναι σωστά..αναδρομικά σίγουρα θα τα πάρω απλά έλεγα να προλάβαινα την κατάσταση...τελοσπαντων...ιδωμέν...ευχαριστώ πάρα πολύ!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
2 ώρες πριν, GREGORYMO είπε

Δηλαδή, ποιος ο λόγος ?

Βρήκες άκρη ?

Προσπαθώ να μπω στο site του οπεκα και είναι off !

Άλλαξα κλίμακα λόγω αυξημένου εισοδήματος, πριν από λίγο το συνειδητοποίησα. Μένουν κάποια ψιλά να μου δώσουν, αλλά λογικά την επόμενη φορά μετά από την εκκαθάριση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης νομίζω φέτος δε δικαιούνται για τα παιδιά κάτω των 4 ετών, αν ξέρει κάποιος σίγουρα να μας πει. πολλοι δεν πήραμε λόγω εισοδήματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, velociraptoras είπε

επίσης νομίζω φέτος δε δικαιούνται για τα παιδιά κάτω των 4 ετών, αν ξέρει κάποιος σίγουρα να μας πει. πολλοι δεν πήραμε λόγω εισοδήματος

Εννοείς, επειδή ΑΥΞΗΘΗΚΕ το εισόδημα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ, είμαι άλλη περίπτωση.

Χωρίς συμπαντική αλλαγή στο εισόδημα, ενώ πληρώθηκα κανονικά 05 και 07, τον 09 δεν μπήκαν καθόλου λεφτά και προσπαθώ να καταλάβω τον λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, GREGORYMO είπε

Εγώ, είμαι άλλη περίπτωση.

Χωρίς συμπαντική αλλαγή στο εισόδημα, ενώ πληρώθηκα κανονικά 05 και 07, τον 09 δεν μπήκαν καθόλου λεφτά και προσπαθώ να καταλάβω τον λόγο.

στην σελίδα του Α21 θα δεις τι ακριβώς συμβαίνει και που είναι το πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...