Προς το περιεχόμενο

Αγορά samsung έως 200 ευρώ


sirtari

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους...

Θέλω να αγοράσω ένα τηλέφωνο τής Samsung, καθώς ένας φίλος πήρε το A20e και μού άρεσε πολύ τόσο το διαχειριστικό του όσο και η εμφάνισή του. Εδώ και χρόνια επιμένω στην Νόκια, αλλά πλέον δεν είμαι ευχαριστημένος. Γενικά το κινητό το χρησιμοποιώ λίγο, ελάχιστα παιχνίδια. Το πρόβλημα είναι πως έχω μπερδευτεί με όλες αυτές τις σειρές τής samsung που έχουν βγεί και παρόλο που διάβασα διάφορα reviews για την οικονομική σειρά Α, δεν μπορώ να καταλήξω ποιο από αυτά να διαλέξω, καθώς οι διαφορές στην τιμή τους είναι σχετικά μικρές. Να σημειώσω ότι θα προτιμούσα μνήμη 4g... Πολύ κοντά οικονομικά βρίσκεται επίσης το 30s. Μπέρδεμα...

Γράφω βέβαια για samsung, αλλά εάν κάποιος φίλος θεωρεί ότι με τα ίδια χρήματα μπορώ να πάρω κάτι πολύ καλύτερο και αξιόπιστο, ευχαρίστως να δω την πρότασή του...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν έχω ασχοληθεί γενικά με τα samsung μοντέλα αλλά και γενικά δεν είμαι φαν της σειράς Α (αλλά δεν το έχω ψάξει και πολύ πέρα από 4-5 δημοφιλές μοντέλα) για μένα πας στο Redmi note 8 pro, που πιστεύω πως είναι ανώτερο από κάθε τι άλλο σε αυτό το budget. Αλλά εφόσον δεν ασχολείσαι πολύ με το κινητό μπορείς να πας σε κάτι πιο οικονομικό όπως το Redmi Note 8Τ ή Redmi Note 8 (το 8Τ δεν έχει led ειδοποιήσεων ενώ το 8 έχει, αλλά το 8 δεν έχει NFC που το 8Τ έχει) που έχουν πολύ καλύτερη κάμερα με gcam. Δες και ένα review που θα σε βοηθήσει. 

Επειδή έχει περάσει καιρός από τότε που άκουσα για την gcam δεν ξέρω αν τώρα έχουν βγάλει κάποια καλύτερη για το 8 Pro...

Επεξ/σία από GeorgeR1_700
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...