Προς το περιεχόμενο

Ρομποτικές σκούπες Ecovacs Deebot - 50% έκπτωση στο καλάθι με αγορά 2+ τεμαχίων @ Gearbest [ΤΕΛΟΣ]


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πάρε ένα λουράκι...και ας πάει για πέταμα...εχώ ψήνομαι πολύ το μόνο που με κρατάει πίσω είναι τα 1000Pa ρούφηγμα....για τον πάτέρα μου... αχμ.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσα site έχω ψάξει λένε ότι υπάγετε στην ίδια κατηγορία των Priority Line to fast line

αν δεν είχα αγοράσει την σκούπα DEEBOT N79S από προηγούμενη προσφορά πριν μέρες θα έπαιρνα το DEEBOT 901

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, pareisaktos είπε

Αξίζουν οι συγκεκριμένες ή Καλύτερα να πάμε σε Xiaomi?

Έχει μικρότερο suction power, έχει και τη μισή τιμή όμως σε σχέση με τη xiaοmi (και δώρο λουράκι), διαλέγεις και παίρνεις :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια Hoover Athen Evo και θεωρώ ότι είναι η χειρότερη αγορά που έχω κάνει ποτέ.

Δεν βρίσκω πουθενά το vacuum power της Hoover να το συγκρίνω με τα 1000 της ρομποτικής.

Τι πιστεύεται θα είναι καλύτερη ή χειρότερη στο καθάρισμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, katsikoula είπε

Υπάρχει κάποιος ο οποίος έχει (κακή) εμπειρία με EU Fast Line;

Δεν το ξέρω...έψαξα λίγο νετ αλλα δεν βρήκα άκρη...και είπα να μην πάω σε κάτι που δεν ξέρω....άμα κάνεις υπομονή θα μας πούνε οι υπόλοιποι πιστεύω...ελπίζω να μήν εξαφανιστούν και τα λουράκια... την DE55 πήρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, F117 είπε

δεν άντεξα και την πήρα...έβαλα priority line εγώ και λουράκι...149 ευρώ

Πως έβαλες Eu priority και σου βγήκε 149; :P

Τόσο βγήκε με το EU Fast Line σε εμένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, F117 είπε

Δεν το ξέρω...έψαξα λίγο νετ αλλα δεν βρήκα άκρη...και είπα να μην πάω σε κάτι που δεν ξέρω....άμα κάνεις υπομονή θα μας πούνε οι υπόλοιποι πιστεύω...ελπίζω να μήν εξαφανιστούν και τα λουράκια... την DE55 πήρα

Και εγώ τη DE55 με λουράκι σε EU Fast Line πήρα. Για να δούμε. Αναμένουμε εμπειρίες με τη συγκεκριμένη μέθοδο αποστολής. Ελπίζω να μη μας κάτσε φαρμακερή....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, F117 είπε

Δεν το ξέρω...έψαξα λίγο νετ αλλα δεν βρήκα άκρη...και είπα να μην πάω σε κάτι που δεν ξέρω....άμα κάνεις υπομονή θα μας πούνε οι υπόλοιποι πιστεύω...ελπίζω να μήν εξαφανιστούν και τα λουράκια... την DE55 πήρα

Άκυρο για αυτο βγηκε 149 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...