Προς το περιεχόμενο

Ρομποτικές σκούπες Ecovacs Deebot - 50% έκπτωση στο καλάθι με αγορά 2+ τεμαχίων @ Gearbest [ΤΕΛΟΣ]


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 169
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 ώρες πριν, MikeJ είπε

Νομίζω είναι + το Φιξ κόστος εκτελωνισμου που θέλαν να βάλουν και στα κάτω των 22 αλλά το πήραν πίσω. 

Στα άνω των 22 άρα και εφόσον περάσει από τελωνείο μαζί με το ΦΠΑ ένα 15 αρι επιπλέον.

Έχει νομίζω κ κάποια τέλη εκτελωνισμού; Μήπως ξέρει κάποιος ποσά είναι; (αν ισχύει)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, TheGrisGrisMan είπε

Έχει νομίζω κ κάποια τέλη εκτελωνισμού; Μήπως ξέρει κάποιος ποσά είναι; (αν ισχύει)...

15€ είναι ο εκτελωνισμός όπως είπε και ο MikeJ. 

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον θα ακυρωσουν τα παντα για Ελλαδα...ετσι και αλλιως οι μισες παραγγελιές που κανω gearbest ακυρωνονται απο εμενα ή αυτους λογω μεγαλης καθυστερησης ή λογω ανυπαρκτου στοκ απο αυτους ή δεν ξερω τι αλλα ψεματα λενε

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε εμένα όχι...μίλησα μαζί τους και είπαν οτι ψάχνουν να βρουν τρόπο να το στείλουν λογω του ιού....θα περιμένω τους είπα δεν θελω refund

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, F117 είπε

σε εμένα όχι...μίλησα μαζί τους και είπαν οτι ψάχνουν να βρουν τρόπο να το στείλουν λογω του ιού....θα περιμένω τους είπα δεν θελω refund

α καλά κατάλαβα... Τους γύρισε boomerang το 50% και τώρα ψάχνουν δικαιολογίες για να προβούν σε ακυρώσεις. Θα κρατήσουν τα χρήματα μας καμιά εβδομάδα και μετά άκυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, katsikoula είπε

α καλά κατάλαβα... Τους γύρισε boomerang το 50% και τώρα ψάχνουν δικαιολογίες για να προβούν σε ακυρώσεις. Θα κρατήσουν τα χρήματα μας καμιά εβδομάδα και μετά άκυρο.

μη λες τέτοια :P φτήσε μην ματιάσειςς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, katsikoula είπε

α καλά κατάλαβα... Τους γύρισε boomerang το 50% και τώρα ψάχνουν δικαιολογίες για να προβούν σε ακυρώσεις. Θα κρατήσουν τα χρήματα μας καμιά εβδομάδα και μετά άκυρο.

Μαλλον αυτο και δεν το λενε ξεκαθαρα για ακυρωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως σε σχετικό ticket μου απάντησαν 

●We are attempting to prepare your order as soon as possible. However, this item sold much faster than we expected, due to it being in popular demand, so the product(s) may not be shipped in time.

Για να δούμε τι θα δούμε

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...