Προς το περιεχόμενο

Αποκτήστε Windows 10 keys ΕΡΩΤΗΣΗ


DTsuras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο νεοτερο αρθρο του insomnia, βλεπουμε καποοιες πολυ καλες προσφορες για win10 κλτ.

Κοιταζοντας τις προσφορες βλεπω αυτο:

98742161_.PNG.67f31a302e0f2e830274d2ed42907e0f.PNG

Δεν επρεπε το PRO να ειναι πιο ακριβο απο την "απλη". Μου διαφευγει κατι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα να ξερεις ειχα παρει και εγω μια τετοια προσφορα  και τα κλειδια δεν δουλευαν ,επρεπε να στειλω 3 μυνηματα και να μου στειλουν αλλα κλειδια για αν δουλεψουν,γενικα δεν ειναι τοσο εμπιστο,θελει τρεξιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το συγκεκριμενο καταστημα αγορασα και εγω κλειδι για windows 10 pro το οποιο δεν δουλευε. Το customer support τους ηταν αφαντο και ακρη δεν βγηκε ποτε.

Μαλιστα το ειχα αναφερει και στα παιδια του Insomnia το θεμα... Anyway πηρα τα χρηματα πισω απο το Paypal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολλές φορές τα κλειδιά από τέτοια καταστήματα (ή και από το ebay που προτιμώ εγώ) είναι για να μπουν κατά την εγκατάσταση και όχι σε δεύτερο χρόνο αφού έχει τελειώσει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ειμαι ακομα πιο συγκεκριμενος εγω τηλεφωνησα στο support της Microsoft απο οπου με ενημερωσαν οτι ο κωδικος που μου εστειλαν απο το συγκεκριμενο site ηταν τελικως OEM για Windows 7 ο οποιος μαλιστα ειχε χρησιμοποιηθει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, spyros_vas είπε

Για να ειμαι ακομα πιο συγκεκριμενος εγω τηλεφωνησα στο support της Microsoft απο οπου με ενημερωσαν οτι ο κωδικος που μου εστειλαν απο το συγκεκριμενο site ηταν τελικως OEM για Windows 7 ο οποιος μαλιστα ειχε χρησιμοποιηθει...

Αμα τους εστελνες θα σου εστελναν μηνυμα πισω,εγω αυτο εκανα ,μου εστειλαν αλλον και παλι τιποτα,μετα μου ξαναεστειλαν αλλον και μου ειπαν βαλτε το πολυ γρηγορα και δουλεψε.Αλλα γενικα απορω αν εχω γνησια windows τωρα..Δεν ξερω γιατι τρεχουν αυτες οι διαφημισεις στο ινσομνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, SOCRATIS1000 είπε

Αμα τους εστελνες θα σου εστελναν μηνυμα πισω,εγω αυτο εκανα ,μου εστειλαν αλλον και παλι τιποτα,μετα μου ξαναεστειλαν αλλον και μου ειπαν βαλτε το πολυ γρηγορα και δουλεψε.Αλλα γενικα απορω αν εχω γνησια windows τωρα..Δεν ξερω γιατι τρεχουν αυτες οι διαφημισεις στο ινσομνια

τους εστειλα πανω απο 3 μηνυματα μεσα σε 2 μερες - δεν απαντησαν ποτε, δεν εκαναν καν τον κοπο να απαντησουν στο dispute που ανοιξα στο Paypal

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, DTsuras είπε

Στη νεοτερη αρθρο διαφήμιση του insomnia, βλεπουμε καποοιες.... 

You can't use adblock on a website if the site's content is an ad itself

1ji7fh.jpg

Επεξ/σία από DrLo
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα εγω 2 φορες εχω αγορασει κλειδι απο το ebay δεν ειχα κανενα θεμα, η τμη εκει ειναι 1.5 ευρω. Με 2/2 εμαι ευχαριστημενος παντως. Αν δεν απαντανε στα μυνηματα ανοιγεις case και ολα μια χαρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω ψωνιζω συνηθως απο το vip-scdkey .

Δεν ειχα ποτε προβλημα με μονη εξαιρεση μια αδεια για office 365 που δεν ηταν σε serial αλλα με ετοιμο λογαριασμο σε e-mail.

Oτι αλλα εχω παρει απο αδειες Office 2019,2016 και Windows 10 Home/Pro δουλεψε αμεσως...

 

ΥΓ Για να απαντησω και στο ερωτημα του TS τα pro απο τετοια site δεν συνοδευονται απο τιμολογιο οποτε δεν εχουν ισχυει σε περιπτωση ελεγχου σε επαγγελματικο χωρο οποτε δεν τους νοιαζει η τιμη και συνηθως ειναι απο παλια 7αρια pro το Serial.. 

Επεξ/σία από k_w_t
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψωνίζω απο το goodoffer24.com .  Μέχρι τώρα τρία κλειδιά windows 10 pro και δύο κλειδιά office 2019 student .  Τα κλειδιά για το λειτουργικό εδώ και δύο χρόνια περασμένα σε υπολογιστές . Κανένα πρόβλημα .  Τα office κλειδιά τα έχω μερικούς μήνες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

2 φορές από goodoffer24 που πήρα win + office πακέτο, κανένα πρόβλημα. Φυσικά μέσω PayPal. 

Επεξ/σία από kogba
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...