Προς το περιεχόμενο

Η Microsoft αποκάλυψε την οθόνη εκκίνησης του Xbox Series X


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, dimitrisdim14 είπε

Έχω να δω οθόνη έναρξης στο Xbox χρόνια . Η λειτουργία power mode -instant on είναι ότι καλύτερο . Αναβαθμίσεις κλπ όλα αυτόματα , και όχι να πας να παίξεις κάτι και να σ σκάει 20 γιγα αναβάθμιση ! Χαχα 

 

Φιλε ισχυει αλλα ειναι σπαστικο οτι καθε λιγο και λιγακι το ανεμιστηρακι λειτουργει και κανει θορυβο. Προσωπικα επειδη κοιμαμε πολυ ελαφρια και με ενοχλει το εχω απενεργοποιησει το instant on

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 minutes ago, Drop_Dead said:

Μας ζαλίσανε να μας λένε για τον φοβερό SSD που θα βάλουν στο νέο XBOX για να έχουμε 10 δευτερόλεπτα boot screen 😄😅

Η Sony έριξε πολύ περισσότερο ζάλισμα με τον SSD της...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, gdimitris είπε

Φιλε ισχυει αλλα ειναι σπαστικο οτι καθε λιγο και λιγακι το ανεμιστηρακι λειτουργει και κανει θορυβο. Προσωπικα επειδη κοιμαμε πολυ ελαφρια και με ενοχλει το εχω απενεργοποιησει το instant on

Να σου πω την αλήθεια δεν το έχω ακούσει ποτέ .  Το έχω και στο σαλόνι βέβαια , οπότε μάλλον γ αυτό δεν το ακούω !

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nikos5800 είπε

Μου σηκώθηκε η τρίχα 

Και μένα μου σηκώθηκε

2 ώρες πριν, mordred είπε

ConstantGlumIcelandgull-small.gif

Μπράβο και έλεγα τον ήχο στο τέλος κάπου τον θυμάμαι. Ίδιος όμως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το καλό να μας συντροφεύει όταν θα ανοίγουμε για λιώσιμο. Μόνο εγώ πιστεύω πως πρέπει η Sony επιτέλους να εμφανιστεί και να αρχίσει να μιλάει (με σαφήνεια αυτή τη φορά) για το PS5....ή έστω να το δείξει πως είναι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι σε μαύρο φόντο και γραμμές λιτές επειδή βαρέθηκαν να εμπλουτίσουν και να χρωματίσουν όπως γίνεται εδω και χρόνια πλέον στο γραφικό περιβάλλον πολλών συσκευών...... Ακόμη ανοίγω το 360 και χαίρομαι το χρώμα και το φρέσκο περιβάλλον ..... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα boot screen είναι φρου φρου και αρώματα. No one will give a fuck μόλις γίνει το release. Pre release μεχρι και για το μέγεθος των βιδων γίνετε ντόρος!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι απλή και λιτή όπως το desing του και απο μέσα κρύβεται ο τίγρης ! 😸

Η καλύτερη έναρξη κατ εμέ παραμένει αυτή του Xbox360 ακολουθούμενη απο του Dreamcast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

XBOX MONO ΡΕ!

7 ώρες πριν, SteveWisejohn είπε

Πάλι σε μαύρο φόντο και γραμμές λιτές επειδή βαρέθηκαν να εμπλουτίσουν και να χρωματίσουν όπως γίνεται εδω και χρόνια πλέον στο γραφικό περιβάλλον πολλών συσκευών...... Ακόμη ανοίγω το 360 και χαίρομαι το χρώμα και το φρέσκο περιβάλλον ..... 

 

Προσωπικά ο μινιμαλισμος και τα σκουρα χρωματα ειναι must. Απεχθανομαι τα φωτεινα χρώματα. Ειδικα επειδη λογω χρονου παιζω αρκετα αργά δεν λεει να ανοιξεις την κονσολα και να φωτισει ολο το δωματιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχεις άδικο όμορφο περιβάλλον να δουλεύεις και σε DOS 😆 ... Αρχίζω να νιώθω τα τελευταία χρόνια οτι κάνουμε πίσω γυρίσματα ... Μετά την εποχή των Vista νόμιζα οτι όλα θα είναι με ωραία 3D αίσθηση και χρώματα ζωηρά αλλά έχω την εντύπωση οτι ο κόσμος βαρέθηκε το εφέ και ψάχνει κάτι λιτό και λειτουργικό .....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...