Προς το περιεχόμενο

Αυτά είναι τα παιχνίδια που παρουσιάστηκαν στο 1o event «Inside Xbox» για το Xbox Series X


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 minutes ago, tsarouc said:

Σωστή η παρατήρηση σου. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΓΡΑΦΙΚΑ. Αλλά και πολλοί άλλοι λόγοι που κάνουν ένα παιχνίδι καλό. Είναι όμως ΚΑΙ τα γραφικά ένας από τους κύριους παράγοντες για σύγκριση. Στις κονσόλες απουσιάζει ο χειρισμός  που είναι πολύ σημαντικός σε ονλαιν gaming, έχει μειωμένο ρεαλισμό, μειωμένα γραφικά κλπ κλπ. Για αυτό και κοστίζει τόσο λίγο. Εϊναι λογικό για μένα. Αυτοί που νομίζουν ότι με 500 ευρώ θα έχουν rtx 2080 απλά μου φαίνεται αστείο. Τι να πω...

Πω πω... 

Επαγγελματικό gaming online? VR gaming? Τίτλοι που απαιτούν Mouse/keyboard και υψηλά frame rate για να αποδώσεις καλύτερα? Και αν δεν είσαι μέσα σε αυτούς (εγώ δεν είμαι γ ια παράδειγμα) τότε ίσως να έχεις απαιτήσεις να μην βλέπεις το παραμικρό πίξελ και να είναι η εικόνα που βλέπεις το καλύτερο που υπάρχει. Τα άλλα είναι μετριότητες απλά. Εγώ θέλω να παίζω για παράδειγμα metro exodus σε 4K με 32x aa και να μην πέφτει ποτέ κάτω από 60 καρέ... θα το κάνει πιστέυεις το ps5/xbox x κάτι τέτοιο αφού υποτίθεται ότι έχει την υπολογιστική ισχύ της 2080 που λένε (λολ)....ΟΧΙ λέω εγώ...

Δεν είναι πιο σοβαρή κατάσταση λοιπόν αυτά. 

Είναι διαφορετική κατάσταση. 

Εγώ θέλω να παίξω Bloodborne. Το κάνει αυτό η 2080 που έχει τόση παραπάνω υπολογιστική ισχύ? 

Αν όχι είναι μετριότητα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 151
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
13 λεπτά πριν, tsarouc είπε

Δεν είπα κάτι τέτοιο. Εννοείται ότι θα υπάρχουν και πρέπει να υπάρχουν  μέτριες λύσεις για gamers. Για πιο σοβαρές καταστάσεις είναι οι υπολογιστές που δεν υπάρχει σύγκριση, αυτό είναι το σκεπτικό.

Kαπου οι PCMR εχετε γινει αστειοι ομως. Ναι στον ΤΕΧΝΙΚΟ τομεα το PC θα ειναι παντα μπροστα. Αλλά ενα παιχνιδι δεν ειναι μονο ο Τεχνικος τομέας. Ας υποθεσουμε λοιπον οτι εγω που δεν ειμαι σοβαρός εχω ενα budget 4.000 Ευρω για gaming. Aς πούμε λοιπόν, οτι αγοράζω μια 2080 Ti, 32GB DDR4, φοβερη μητρική, Ryzen 9, RGB παντού. υδροψυξη κτλ κτλ. Οπως καταλαβαίνεις μιλάμε για ενα απιστευτο τουμπανο. Εχω δωσει λοιπόν 4 χιλιάδες ευρω. Μπορώ να παίξω God of War; Μπορώ να παίξω Last of Us; Horizon; Spiderman; Legend of Zelda; Mario Odyssey; Ειδες λοιπόν ποσο ευκολα ενα φορητο, αδυναμο μηχανημα οπως το Switch και μια peasant κονσολα, γινονται αυτομάτως 10 φορές καλυτερες απο το ακριβότερο PC;

Το τι γράφει το κουτί επάνω ειναι αδιάφορο. Σημασία εχει τι παιχνιδια σου αρεσουν. Αν σου αρεσει το Last of Us η καλυτερη κονσολα ειναι το PS4. Ας εχεις και 15.000 PC. Προσωπικα δεν με ενδιαφερει αν το κουτί γράφει NZXT, Sony, MS ή τα μπλιμπλικια του κυρ μεντιου. Με ενδιαφερουν τα παιχνίδια. Και ακομα και στο τεχνικο να το παμε. Bρες μου PC στο κοστος του PS4 να μπορει να βγαλει τα γραφικά που βλεπεις στο βιντεο. Και μολις μου βρεις, πεισε με πως ο καλυτερος τεχνικος τομεας του PC θα πρεπει να με ενδιαφερει αρκετα ωστε να να ΜΗΝ παιξω τα ποαιχνιδια που μου αρεσουν γιατι δεν τα εχει.

https://www.youtube.com/watch?v=DgAFQ1leafY

ΥΓ. Για να μη με πειτε fanboy. Εχω και PS4 Pro και Xbox one X και PC που παιζει τα παντα 1080p, ultra settings με πάνω απο 100 fps
ΥΓ2. Για να προλάβω τους PCMR. Ναι 1080p. Γιατι προτιμώ το υψηλά fps και το smoothness απο το resolution. Οταν το 4K HDR 60+ είναι διαθεσιμο στο PC χωρίς να χρειάζεται να παρω δανειο θα το πάρω. Εχουμε και αλλα ενδιαφεροντα και υποχρεώσεις περα απο το gaming

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Chocobo είπε

Κοιτα απο το 90κάτι που ξεκίνησα να παιζω τα γραφικά ήταν θέμα συζήτησης.Βεβαια , τουλαχιστον την γενια psx-saturn-n64 τα καλα παιχνιδια ειχαν και καλα γραφικά , παρολα αυτα ομως δεν ηταν το κριτηριο αξιολογησης του game.Παιζαμε και games με κακα γραφικα.

Θυμαμαι και τα περιοδικα της εποχης Gamepro , Games μπορει ενα παιχνιδι να επερνε 6/10 γραφικα αλλα αυτο δεν επιρεαζε κι πολυ τη συνολικη του βαθμολογια.

Με τα χρονια βλεπω πως εχει αλλαξει καθως πλεον το gaming εχει επεκταθει και σε casual κοινο.

Ενας συναδελφος παιζει games μονο με καλα φραφικα.Αναθεμα αν εχει τερματισει ενα game....

Ενας αλλος οταν ειδε οτι επαιζα σε emulator Zelda Windwaker HD , Twilight Princess  , Kingdom Hearts 1 ξίνισε και απόρησε πως τα παιζω αυτα... Εδώ μεχρι και Assasins Creed 2 του φανηκε κακο.

Με το να εχει μεγαλωσει η gaming κοινοτητα εχει αυξηθει ο αριθμος casual gamers που το μονο που τους ενδιαφερει ειναι τα καλα γραφικα και το πολυ action.Δωστους ενα βαρυ rpg και θα το παρατησουν στο μισαωρο.

Το library τους στη πλειοψηφια εχει 4-5 fps , ενα ποδοσφαιρακι , 3rd person shooter ή action στυλ hack n slash και ενα racing. Η επομενη κατηγορια παιζει και κανα 2 ΑΑΑ τιτλους στυλ Uncharted / Gears αναλογα το στρατοπαιδο..

Τεσπα το κακο με ολο αυτο ειναι πως οι εταιριες προσπαθουν να πιασουν ολο το ευρος κοινου με αποτελεσμα μερικες φορες να αλλαζουν μερικα games για να ταιριαξουν στη μαζα.Αν η μαζα θελει καλα γραφικα , action και ρηχο gameplay αυτο θα δωσουν.

 

21 λεπτά πριν, tsarouc είπε

Σωστή η παρατήρηση σου. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΓΡΑΦΙΚΑ. Αλλά και πολλοί άλλοι λόγοι που κάνουν ένα παιχνίδι καλό. Είναι όμως ΚΑΙ τα γραφικά ένας από τους κύριους παράγοντες για σύγκριση. Στις κονσόλες απουσιάζει ο χειρισμός  που είναι πολύ σημαντικός σε ονλαιν gaming, έχει μειωμένο ρεαλισμό, μειωμένα γραφικά κλπ κλπ. Για αυτό και κοστίζει τόσο λίγο. Εϊναι λογικό για μένα. Αυτοί που νομίζουν ότι με 500 ευρώ θα έχουν rtx 2080 απλά μου φαίνεται αστείο. Τι να πω...

Πω πω... 

Επαγγελματικό gaming online? VR gaming? Τίτλοι που απαιτούν Mouse/keyboard και υψηλά frame rate για να αποδώσεις καλύτερα? Και αν δεν είσαι μέσα σε αυτούς (εγώ δεν είμαι γ ια παράδειγμα) τότε ίσως να έχεις απαιτήσεις να μην βλέπεις το παραμικρό πίξελ και να είναι η εικόνα που βλέπεις το καλύτερο που υπάρχει. Τα άλλα είναι μετριότητες απλά. Εγώ θέλω να παίζω για παράδειγμα metro exodus σε 4K με 32x aa και να μην πέφτει ποτέ κάτω από 60 καρέ... θα το κάνει πιστέυεις το ps5/xbox x κάτι τέτοιο αφού υποτίθεται ότι έχει την υπολογιστική ισχύ της 2080 που λένε (λολ)....ΟΧΙ λέω εγώ...

δεν λεω μακαρι ολα να ειχαν τα τελεια γραφικα κ να παιζανε νερακι αλλα με τα συγκεκριμενα trailer οπως κ να εχει ειναι ενα απλο showcase κ τιποτα παραπανω.

κ για να το παω πιο μακρια ακομα ποσες φορες ειδαμε trailers τρομερα κ στο τελος φαγαμε downgrade του κερατα σαν το watch dogs ???

εκει ηθελα να καταληξω αλλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, NamelessDead είπε

Kαπου οι PCMR εχετε γινει αστειοι ομως. Ναι στον ΤΕΧΝΙΚΟ τομεα το PC θα ειναι παντα μπροστα. Αλλά ενα παιχνιδι δεν ειναι μονο ο Τεχνικος τομέας. Ας υποθεσουμε λοιπον οτι εγω που δεν ειμαι σοβαρός εχω ενα budget 4.000 Ευρω για gaming. Aς πούμε λοιπόν, οτι αγοράζω μια 2080 Ti, 32GB DDR4, φοβερη μητρική, Ryzen 9, RGB παντού. υδροψυξη κτλ κτλ. Οπως καταλαβαίνεις μιλάμε για ενα απιστευτο τουμπανο. Εχω δωσει λοιπόν 4 χιλιάδες ευρω. Μπορώ να παίξω God of War; Μπορώ να παίξω Last of Us; Horizon; Spiderman; Legend of Zelda; Mario Odyssey; Ειδες λοιπόν ποσο ευκολα ενα φορητο, αδυναμο μηχανημα οπως το Switch και μια peasant κονσολα, γινονται αυτομάτως 10 φορές καλυτερες απο το ακριβότερο PC;

Το τι γράφει το κουτί επάνω ειναι αδιάφορο. Σημασία εχει τι παιχνιδια σου αρεσουν. Αν σου αρεσει το Last of Us η καλυτερη κονσολα ειναι το PS4. Ας εχεις και 15.000 PC. Προσωπικα δεν με ενδιαφερει αν το κουτί γράφει NZXT, Sony, MS ή τα μπλιμπλικια του κυρ μεντιου. Με ενδιαφερουν τα παιχνίδια. Και ακομα και στο τεχνικο να το παμε. Bρες μου PC στο κοστος του PS4 να μπορει να βγαλει τα γραφικά που βλεπεις στο βιντεο. Και μολις μου βρεις, πεισε με πως ο καλυτερος τεχνικος τομεας του PC θα πρεπει να με ενδιαφερει αρκετα ωστε να να ΜΗΝ παιξω τα ποαιχνιδια που μου αρεσουν γιατι δεν τα εχει.

https://www.youtube.com/watch?v=DgAFQ1leafY

ΥΓ. Για να μη με πειτε fanboy. Εχω και PS4 Pro και Xbox one X και PC που παιζει τα παντα 1080p, ultra settings με πάνω απο 100 fps
ΥΓ2. Για να προλάβω τους PCMR. Ναι 1080p. Γιατι προτιμώ το υψηλά fps και το smoothness απο το resolution. Οταν το 4K HDR 60+ είναι διαθεσιμο στο PC χωρίς να χρειάζεται να παρω δανειο θα το πάρω. Εχουμε και αλλα ενδιαφεροντα και υποχρεώσεις περα απο το gaming

Ερώτηση.

Πόσες χιλιάδες παιχνίδια έχει το PS4 Πες μου που υπάρχουν και στο PC. Πολλές ... σωστά? Σκέψου λοιπόν ΟΛΑ αυτά τα παιχνίδια ΠΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ παίζουν στον υπολογιστή σε θέμα γραφικών και χειρισμού και πες μου εσύ τώρα για παιχνίδια μετρημένα στα δάχτυλα... παραπάνω δεν έχει... για να μην πω στο ένα χέρι....

Και όπως είπα πιο πάνω.. θα έρθουν και αυτά στον υπολογιστή. Όπως ήρθε και το red dead έτσι θα έρθει και το Last of us κλπ κλπ.. η κόνσόλα θα είναι πάντα πίσω στους κυριότερους τομείς για τους περισσότερους γραφικά-framerate-χειρισμός... 

 

συμπληρώνω.. και εγώ έχω xbox one και ps4 στο σπίτι.. παίζουν τα παιδιά μου.. οι μεγάλοι είμαστε σε άλλο επίπεδο

:D

 

Επεξ/σία από tsarouc
  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, geogoku είπε

κ τι συμπερασμα μπορεις να βγαλεις απο αυτα τα λιγα που ειδες?

Δεν μπορώ να βγάλω κάποιο συμπέρασμα γιατί το μόνο που έδειξαν ήταν "in-engine cutscenes". Αυτό δεν είναι αρκετό ούτε καν για να κρίνεις γραφικά...

Απλώς πήρα μια μικρή γεύση από τους νέους τίτλους που θα κυκλοφορήσουν τέλος του χρόνου. Scorn, Medium, Chorus, Bright Memory, Scarlet Nexus, Call of the Sea, Ascent, Second Extinction είναι όλα νέα ip's που θα δείξουν στην πορεία αν αξίζουν ή όχι. Τουλάχιστον υπάρχουν νέα παιχνίδια να περιμένουμε και όχι μόνο τα γνωστά sequels και remasters που βλέπουμε όλα αυτά τα χρόνια. 

 

31 λεπτά πριν, geogoku είπε

δεν λεω μακαρι ολα να ειχαν τα τελεια γραφικα κ να παιζανε νερακι αλλα με τα συγκεκριμενα trailer οπως κ να εχει ειναι ενα απλο showcase κ τιποτα παραπανω.

κ για να το παω πιο μακρια ακομα ποσες φορες ειδαμε trailers τρομερα κ στο τελος φαγαμε downgrade του κερατα σαν το watch dogs ???

εκει ηθελα να καταληξω αλλα...

Δηλαδή στο πρώτο post κατακρίνεις αυτούς που σχολιάζουν για γραφικά στο παρόν θέμα για να καταλήξεις τελικά κι εσύ ο ίδιος να μιλάς για γραφικά και downgrade? 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, NickTG είπε

Δεν είναι πιο σοβαρή κατάσταση λοιπόν αυτά. 

Είναι διαφορετική κατάσταση. 

Εγώ θέλω να παίξω Bloodborne. Το κάνει αυτό η 2080 που έχει τόση παραπάνω υπολογιστική ισχύ? 

Αν όχι είναι μετριότητα. 

Θα έρθει και αυτό υπομονή... 

Στο θέμα της μετριότητας αν δεν έχει RTX και την δύναμη/ευελιξία του PC Για μένα εκεί είναι η μετριότητα... όχι το τάδε παιχνίδι που έψαχνα στο Youtube Να δω για τι πράγμα μιλάς

:D

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 minutes ago, tsarouc said:

Θα έρθει και αυτό υπομονή... 

Στο θέμα της μετριότητας αν δεν έχει RTX και την δύναμη/ευελιξία του PC Για μένα εκεί είναι η μετριότητα... όχι το τάδε παιχνίδι που έψαχνα στο Youtube Να δω για τι πράγμα μιλάς

:D

 

Πότε ακριβώς θα έρθει? 

Το Demon's Souls που βγήκε στο PS3 πότε ήρθε στο PC? 

Αν είναι να κρίνουμε τι είναι μέτριο από το αν έχει RTX, αυτό άραγε πιάνει και όσα παιχνίδια δεν το υποστηρίζουν, και χρειάζεται να ψάχνουμε το Bloodborne ή άλλα αντίστοιχα για το τι είναι μάλλον δεν έχει και πολύ νόημα η κουβέντα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, NickTG είπε

Πότε ακριβώς θα έρθει? 

Το Demon's Souls που βγήκε στο PS3 πότε ήρθε στο PC? 

Αν είναι να κρίνουμε τι είναι μέτριο από το αν έχει RTX, αυτό άραγε πιάνει και όσα παιχνίδια δεν το υποστηρίζουν, και χρειάζεται να ψάχνουμε το Bloodborne ή άλλα αντίστοιχα για το τι είναι μάλλον δεν έχει και πολύ νόημα η κουβέντα. 

Οι παλαιότεροι τίτλοι δεν θα έρθουν και δεν έχει νόημα να έρθουν. Οι νέοι τίτλοι είναι αυτοί που μας ενδιαφέρουν από τα στούντιο που τα είχαν αποκλειστικότητα οι κονσόλες. Τρανό παράδειγμα το red dead redemption 2 που βγήκε άμεσα σε όλες τις πλατφόρμες και που η διαφορά στο PC είναι τόσο μεγάλη που δεν σηκώνει συζήτηση. Και τώρα το the last of us 2 και πάει λέγοντας.

Τα στούντιο βλέπουν που υπάρχει ψωμί.. παλαιότερα στο PC δεν υπήρχε. Τώρα υπάρχει και θέλουν το μερίδιο τους. Είναι λογικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, tsarouc said:

Οι παλαιότεροι τίτλοι δεν θα έρθουν και δεν έχει νόημα να έρθουν. Οι νέοι τίτλοι είναι αυτοί που μας ενδιαφέρουν από τα στούντιο που τα είχαν αποκλειστικότητα οι κονσόλες. Τρανό παράδειγμα το red dead redemption 2 που βγήκε άμεσα σε όλες τις πλατφόρμες και που η διαφορά στο PC είναι τόσο μεγάλη που δεν σηκώνει συζήτηση. Και τώρα το the last of us 2 και πάει λέγοντας.

Τα στούντιο βλέπουν που υπάρχει ψωμί.. παλαιότερα στο PC δεν υπήρχε. Τώρα υπάρχει και θέλουν το μερίδιο τους. Είναι λογικό.

Πως ακριβώς είναι τρανό παράδειγμα το Red dead redemption 2? Είναι από κάποιον first party developer? 

Καταλαβαίνεις τη διαφορά που έχει η Rockstar από τη Naughty Dog? 

To Last Of Us 2 πότε έρχεται για PC? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μέσα παιδιά, PCMR και εγώ, πήρα μια rtx2080 και είδα το ray tracing με τα κυάλια και σε καμία 10αρια demos, ωραίο, ευτυχώς θα το δω στις next gen κονσόλες γιατί στο pc δεν, απλά δεν.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, NickTG είπε

Πως ακριβώς είναι τρανό παράδειγμα το Red dead redemption 2? Είναι από κάποιον first party developer? 

Καταλαβαίνεις τη διαφορά που έχει η Rockstar από τη Naughty Dog? 

To Last Of Us 2 πότε έρχεται για PC? 

Οταν ηρθαν τα third party μας λεγατε, εεεε σιγα... Τα first και second party δεν προκειται να ρθουν ΠΟΤΕ

Οταν ηρθαν τα second, Death Stranding, Detroid Become Human κπλ. Ειπατε εεεε σιγα.. Τα first party δεν προκειται να ρθουν ποτε..

Τωρα που ερχεται first party το Horizon Zero Dawn, ακομα μιλατε

Επεξ/σία από firepc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, tsarouc είπε

Οι παλαιότεροι τίτλοι δεν θα έρθουν και δεν έχει νόημα να έρθουν. Οι νέοι τίτλοι είναι αυτοί που μας ενδιαφέρουν από τα στούντιο που τα είχαν αποκλειστικότητα οι κονσόλες. Τρανό παράδειγμα το red dead redemption 2 που βγήκε άμεσα σε όλες τις πλατφόρμες και που η διαφορά στο PC είναι τόσο μεγάλη που δεν σηκώνει συζήτηση. Και τώρα το the last of us 2 και πάει λέγοντας.

Τα στούντιο βλέπουν που υπάρχει ψωμί.. παλαιότερα στο PC δεν υπήρχε. Τώρα υπάρχει και θέλουν το μερίδιο τους. Είναι λογικό.

Το red dead redemption 2 βγήκε στις κονσόλες 26 Οκτωβρίου 2018 και στα pc 05 Νοεμβρίου 2019 με τα όποια προβλήματα μιας και έχει συνηθίσει η pcmaster race σε beta testing.  Αυτό το λες άμεσα εσύ? Απο τα 30 μυρια που έχει σχεδόν πουλήσει τα 25 με 26 ειναι σε κονσόλες. 10 μυρια έκανε μόνο τις 3 πρωτες μέρες. Επίσης το πρώτο red dead redemption δεν κυκλοφόρησε ποτέ σε pc. Το αν έχει ανώτερα γραφικά στο pc , είναι αδιαμφισβήτητο, το αν φαίνεται αυτή η διαφορά χωρίς να κάνεις στοπ, ζουμ και να επισημάνεις τα σημεία που το pc είναι ανώτερο απο την έκδοση του Xbox one X είναι και αυτό αδιαμφισβήτητο. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, firepc said:

Οταν ηρθαν τα third party μας λεγατε, εεεε σιγα... Τα first και second party δεν προκειται να ρθουν ΠΟΤΕ

Οταν ηρθαν τα second, Death Stranding, Detroid Become Human κπλ. Ειπατε εεεε σιγα.. Τα firts party δεν προκειται να ρθουν ποτε..

Τωρα που ερχεται firts party το Horizon Zero Dawn, ακομα μιλατε

 

Ένας είμαι και δεν είμαι σίγουρος τι ακριβώς εννοείς. Ποιοι είμαστε αυτοί που ακόμα μιλάμε και δεν θα έπρεπε υποθέτω? 

Η Quantic Dream και η Kojima Productions δεν είναι second party. Συμφωνία είχαν με τη Sony. 

Επίσης δεν είπα πουθενά πως δεν θα βγει κάποιο παιχνίδι σε άλλη πλατφόρμα. 

Αυτό που είπα είναι πως το παράδειγμα που μας αναφέρει κάμποσα posts τώρα με το RDR2 δεν έχει καμία σχέση. 

Επίσης ρώτησα πότε έρχεται το Last of Us 2 σε PC αφού φαίνεται σίγουρος έτσι όπως το γράφει. 

Βέβαια το όλο θέμα ήταν το πως ορίζει τη μετριότητα αλλά ΟΚ. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο καθένας το χαβά του ρε φίλε. PCMR τα γνωστά κόλπα τους.  Απαξιώνουν τούμπανα κονσόλες που δεν έχουν κυκλοφορήσει ακόμα. Δεν υπάρχει gamer με σώας τας φρένας που να μην είναι excited για XSX και PS5. Μιλάμε για πολύ γερό άλμα σε CPU, GPU, SSD και πρωτοφανείς καινοτομίες σε Ι/Ο και χειριστήρια. Προφανώς λοιπόν PC €1500+ θα είναι πάντα τεχνικά καλύτερο αλλά σε ποια παιχνίδια και με τι επένδυση σε λεφτά και χρόνο.

Με τα 1st party exclusives ως συνήθως θα πέσουν πολλά σαγόνια και οι console peasants θα είμαστε εδώ και θα γελάμε με τα ποπκορν και τα χειριστήρια μας.

*Η Microsoft καλά θα κάνει να απολύσει μερικούς στο Xbox μάρκετινγκ/τουίτερ ντιπάρτμεντ

Ευχαριστώ, thank you, gracias, arigato

Επεξ/σία από whoever81
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...