Προς το περιεχόμενο

Crocs 2 ζευγάρια 40€ ( δωρεάν μεταφορικά )


ballin95

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ηρθαν και σε εμενα τα Κροκουδακια.

Παραγγελιες στις 15 και 16 Μαιου, ηρθαν σημερα με ACS Αθηνα, μου ηρθε μηνυμα στο viber οτι ειναι στον δρομο την ιδια ημερα παραδωσης.
Ευτηχως μας βρηκαν.
Βιετναμ το ενα δεν κοιταξα για τα αλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, safridia είπε

Ηρθαν και σε εμενα τα Κροκουδακια.

Παραγγελιες στις 15 και 16 Μαιου, ηρθαν σημερα με ACS Αθηνα, μου ηρθε μηνυμα στο viber οτι ειναι στον δρομο την ιδια ημερα παραδωσης.
Ευτηχως μας βρηκαν.
Βιετναμ το ενα δεν κοιταξα για τα αλλα.

γράφουν από κάτω? εμένα στα crocs που πηρα την προηγούμενη φορά δε γράφουν τίποτα https://www.crocs.eu/p/baya-clog/10126.html?sid=4&cid=001

ενώ στην φωτογραφία γράφει ότι πρέπει να γράφουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε μήνυμα ούτε τίποτα, χτυπάει το κουδούνι "έχετε κάτι crocs, πληρωμένα είναι, τα αφήνω στην πόρτα" . Μέχρι να κατέβω είχε γίνει λούης. Από την σακούλα είδα acs (εγώ Αθήνα , αυτά Βιετνάμ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμένα , οι παντόφλες είναι made in Vietnam (Παρήγγειλα  ακριβώς το νούμερο που φοράω σε παπούτσι και ήταν μια χαρά)

 image.png.99cb5cd1ad330eb157650554c88d210f.png

Ενώ οι σαγιονάρες είναι made in Bosnia (Παρήγγειλα  ακριβώς το νούμερο που φοράω σε παπούτσι και χρειαζόμουν σίγουρα ένα νούμερο κάτω, το βασικό πρόβλημα είναι ότι είναι πολύ φαρδυές)

image.png.0891b2d42ce10bce274aa651b903178d.png 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα,

 

Παρέλαβα και εγω Αθηνα απο ACS, made in china τα δικα μου (παιδικά). Στο ένα απο τα 2 το νουμερο δεν ταιριαζει τον μικρο...και θα ήθελε ενα παραπάνω..Απο οτι καταλαβα με paypal μπορουμε να κανουμε δωρεαν επιστροφη, αναρωτιέμαι αν μπορώ να επιστρέψω μονο το ενα κομμάτι, να φαναστω οτι να μου στειλουν μεγαλυτερο νουμερο δεν θα παιζει χωρις μεταφορικα.. Εχω στειλει μαιλ και περιμενω απαντηση απο crocs όποτε θα ενημερώσω και εδώ (λόγω υψηλού φόρτου θα αργησουν να απαντήσουν ). Αναρωτιέμαι αν έτυχε σε κανέναν να κάνει επιστροφή μέρους της παραγγελιάς? Η αν γίνετε αλαλαγή σε νουμερο? Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, mats_ είπε

Απο οτι καταλαβα με paypal μπορουμε να κανουμε δωρεαν επιστροφη

Αν την έχεις ενεργοποιήσει πρώτα:
https://www.paypal.com/gr/webapps/mpp/refunded-returns

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθαν και σε μενα σημερα.Με acs αφου ηρθε μνμ και τους πηρα τηλεφωνο να με παρουν τηλεφωνο οταν ερθουν σπιτι.2 παιδικα ζευγαρια που πηρα εγραφαν μεσα σε ενα αυτοκολλητο made in china

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...