Προς το περιεχόμενο

Σύμφωνα με αναλυτή, το Xbox Series X ίσως είναι φθηνότερο από το PS5


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, Retromaniac said:

Η sony στηρίζεται από το ps. Δεν την παίρνει και πολύ να ακολουθήσει ένα πόλεμο τιμών. Θα στηριχθεί μόνο στα παιχνίδια...

Δεν στηρίζεται μόνο εκεί, ευτυχώς έχει και άλλους κλάδους που δραστηριοποιείται όπως οι αισθητήρες στις κάμερες, τηλεοράσεις και ψυχαγωγία, οι ταινίες, κινητές συσκευές μέχρι και οικονομικές υπηρεσίες έχει η Sony.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χεστικαμε για το x box για μένα και 100€ να κάνει δεν βλέπω κανένα λόγο να αγοράσω x box χωρίς αποκλειστικός καλούς τίτλους δεν πας πουθενά έχει βγάλει έχει περιοριστη στα ίδια 14 forza 21 halo και 11 gears of war και ασχολούμαστε ακόμα με το empty box

Επεξ/σία από triviumw
  • Like 5
  • Thanks 1
  • Confused 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο η sony πολυ σωστα επικεντρωνεται στο gaming κ στους αποκλειστικους τιτλους το κουτι θα ειναι για παντα δευτερο κ καταιδρωμενο οσο δυνατοτερο κ αν ειναι οσο κ αν ριξουν την τιμη κ σε ολα αυτα δεν συνυπολογιζω τις θεοπνευστες κινησεις marketing της ms που ολοι εχουμε δει κ γελασει κατα καιρους

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 minutes ago, triviumw said:

Χεστικαμε για το x box για μένα και 100€ να κάνει δεν βλέπω κανένα λόγο να αγοράσω x box χωρίς αποκλειστικός καλούς τίτλους δεν πας πουθενά έχει βγάλει έχει περιοριστη στα ίδια 14 forza 21 halo και 11 gears of war και ασχολούμαστε ακόμα με το empty box

Τι να σου πω, εγώ θα το πάρω το Series X, έτσι και αλλιώς έχω το PS4 για τα exclusives....που για την ώρα μόνο για το Days Gone 2 με ενδιαφέρει.

  • Like 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγω δε θεωρω εφικτο αυτο που λεει ο "αναλυτης" αλλα αν γινει τιποτα τετοιο ολοι αυτοι που το εχουν μονο για fortnite fifa pro nba cod θα πανε μαλλον προς τα εκει, ειδικα αν εχει (οπως φαινεται) και ελαφρως καλυτερα specs και σε συνδυασμο με το game pass που θα εχει ολα τα 1st party day one, μιλαμε για ps5 + game θα θες πχ 560 ευρω για ενα game ενω στο xbox με 450 θα εχεις κονσολα και 200 games για ενα χρονο + online.

Επεξ/σία από stafftw
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά μην το πάρετε το xbox γιατί μπορεί και να μην φτάνουν τα Χριστουγεννα που θα βγει. 😂😂

Πληρώστε 50-60 ευρώ για ένα παιχνίδι για να λέτε ότι παίζετε τις αποκλειστικότητες του PS5.

Και πληρώστε και άλλα 45-60 το χρόνο για το σάπιο PS plus.

Αφήστε εμάς τους "χαζο'υς"  που έχουμε στοκάρει game pass με 70-80 ευρώ ΣΥΝΟΛΟ μέχρι το 2023 να παίζουμε παιχνίδια τύπου Red Dead Redemption 2 , ΝΒΑ2Κ , Forza , Gears , κλπ στις φτωχικές μας κονσόλες χωρίς τις 2-3 αποκλειστικότητες.

 

PS: Το τρυπάκι των αποκλειστικοτήτων του PS το ΠΛΗΡΩΣΑ με τα λεφτάκια μου ΔΥΣΤΥΧΩΣ καθώς αγόρασα το PS4 PRO. Μόλις έπαιξα 2(ΔΥΟ) αποκλειστικότητες που ήθελα κατάλαβα ΠΟΣΟ ακριβά θα μου κόστιζε η πλατφόρμα της Sony καθώς το PS Plus είναι για γέλια και κοστίζει παράπάνω από το Game Pass , σχεδόν ΟΛΑ τα παιχνίδια είχαν καλύτερη απόδοση στο Xbox X , η κονσόλα της Sony είναι κλειδαμπαρωμένη και δεν υπήρχαν στοιχειώδη apps όπως το Kodi , κλπ.

Το ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ μου συμπέρασμα λοιπόν είναι ότι αντέχω και χωρίς 2-3 αποκλειστικότητες, ενώ σαν το game pass που μου δίνει μια βιβλιοθήκη με 100+ παιχνίδια που ανανεώνονται για τα επόμενα 3 χρόνια ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!

Επεξ/σία από Looter
  • Like 18
  • Thanks 5
  • Confused 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Looter είπε

Ρε παιδιά μην το πάρετε το xbox γιατί μπορεί και να μην φτάνουν τα Χριστουγεννα που θα βγει. 😂😂

Πληρώστε 50-60 ευρώ για ένα παιχνίδι για να λέτε ότι παίζετε τις αποκλειστικότητες του PS5.

Και πληρώστε και άλλα 45-60 το χρόνο για το σάπιο PS plus.

Αφήστε εμάς τους "χαζο'υς"  που έχουμε στοκάρει game pass με 70-80 ευρώ ΣΥΝΟΛΟ μέχρι το 2023 να παίζουμε παιχνίδια τύπου Red Dead Redemption 2 , ΝΒΑ2Κ , Forza , Gears , κλπ στις φτωχικές μας κονσόλες χωρίς τις 2-3 αποκλειστικότητες.

PS: Το τρυπάκι των αποκλειστικοτήτων του PS το ΠΛΗΡΩΣΑ με τα λεφτάκια μου ΔΥΣΤΥΧΩΣ καθώς αγόρασα το PS4 PRO. Μόλις έπαιξα 2(ΔΥΟ) αποκλειστικότητες που ήθελα κατάλαβα ΠΟΣΟ ακριβά θα μου κόστιζε η πλατφόρμα της Sony καθώς το PS Plus είναι για γέλια και κοστίζει παράπάνω από το Game Pass , σχεδόν ΟΛΑ τα παιχνίδια είχαν καλύτερη απόδοση στο Xbox X , η κονσόλα της Sony είναι κλειδαμπαρωμένη και δεν υπήρχαν στοιχειώδη apps όπως το Kodi , κλπ.

Το ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ μου συμπέρασμα λοιπόν είναι ότι αντέχω και χωρίς 2-3 αποκλειστικότητες, ενώ σαν το game pass που μου δίνει μια βιβλιοθήκη με 100+ παιχνίδια που ανανεώνονται για τα επόμενα 3 χρόνια ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!

Καλα, οι περισσοτεροι πηγαν στο ps4 για τη φθηνοτερη τιμη,δεν ειναι και πολλοι που πανε βασει αποκλειστικοτητων, γενικα συμφωνω με αυτα που λες για game pass κτλ αλλα οταν στην αρχη της ζωης τους κοστιζε το xbox περισσοτερα και δεν ειχε και το game pass λογικο ειναι να πανε ολοι προς sony

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Looter είπε

Ρε παιδιά μην το πάρετε το xbox γιατί μπορεί και να μην φτάνουν τα Χριστουγεννα που θα βγει. 😂😂

Πληρώστε 50-60 ευρώ για ένα παιχνίδι για να λέτε ότι παίζετε τις αποκλειστικότητες του PS5.

Και πληρώστε και άλλα 45-60 το χρόνο για το σάπιο PS plus.

Αφήστε εμάς τους "χαζο'υς"  που έχουμε στοκάρει game pass με 70-80 ευρώ ΣΥΝΟΛΟ μέχρι το 2023 να παίζουμε παιχνίδια τύπου Red Dead Redemption 2 , ΝΒΑ2Κ , Forza , Gears , κλπ στις φτωχικές μας κονσόλες χωρίς τις 2-3 αποκλειστικότητες.

PS: Το τρυπάκι των αποκλειστικοτήτων του PS το ΠΛΗΡΩΣΑ με τα λεφτάκια μου ΔΥΣΤΥΧΩΣ καθώς αγόρασα το PS4 PRO. Μόλις έπαιξα 2(ΔΥΟ) αποκλειστικότητες που ήθελα κατάλαβα ΠΟΣΟ ακριβά θα μου κόστιζε η πλατφόρμα της Sony καθώς το PS Plus είναι για γέλια και κοστίζει παράπάνω από το Game Pass , σχεδόν ΟΛΑ τα παιχνίδια είχαν καλύτερη απόδοση στο Xbox X , η κονσόλα της Sony είναι κλειδαμπαρωμένη και δεν υπήρχαν στοιχειώδη apps όπως το Kodi , κλπ.

Το ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ μου συμπέρασμα λοιπόν είναι ότι αντέχω και χωρίς 2-3 αποκλειστικότητες, ενώ σαν το game pass που μου δίνει μια βιβλιοθήκη με 100+ παιχνίδια που ανανεώνονται για τα επόμενα 3 χρόνια ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!

Συμφωνώ... Και ρε παιδιά να μου πει κάποιος πόσα πραγματικά είναι τα αποκλειστικά του ps; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Looter είπε

Ρε παιδιά μην το πάρετε το xbox γιατί μπορεί και να μην φτάνουν τα Χριστουγεννα που θα βγει. 😂😂

Πληρώστε 50-60 ευρώ για ένα παιχνίδι για να λέτε ότι παίζετε τις αποκλειστικότητες του PS5.

Και πληρώστε και άλλα 45-60 το χρόνο για το σάπιο PS plus.

Αφήστε εμάς τους "χαζο'υς"  που έχουμε στοκάρει game pass με 70-80 ευρώ ΣΥΝΟΛΟ μέχρι το 2023 να παίζουμε παιχνίδια τύπου Red Dead Redemption 2 , ΝΒΑ2Κ , Forza , Gears , κλπ στις φτωχικές μας κονσόλες χωρίς τις 2-3 αποκλειστικότητες.

PS: Το τρυπάκι των αποκλειστικοτήτων του PS το ΠΛΗΡΩΣΑ με τα λεφτάκια μου ΔΥΣΤΥΧΩΣ καθώς αγόρασα το PS4 PRO. Μόλις έπαιξα 2(ΔΥΟ) αποκλειστικότητες που ήθελα κατάλαβα ΠΟΣΟ ακριβά θα μου κόστιζε η πλατφόρμα της Sony καθώς το PS Plus είναι για γέλια και κοστίζει παράπάνω από το Game Pass , σχεδόν ΟΛΑ τα παιχνίδια είχαν καλύτερη απόδοση στο Xbox X , η κονσόλα της Sony είναι κλειδαμπαρωμένη και δεν υπήρχαν στοιχειώδη apps όπως το Kodi , κλπ.

Το ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ μου συμπέρασμα λοιπόν είναι ότι αντέχω και χωρίς 2-3 αποκλειστικότητες, ενώ σαν το game pass που μου δίνει μια βιβλιοθήκη με 100+ παιχνίδια που ανανεώνονται για τα επόμενα 3 χρόνια ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!

Ρε φίλε σου έχω καλύτερη πρόταση πάρε ένα pc 8k super duper να μην αγοράζεις ούτε το game pass να τα κατεβάζεις τζαμπε να παίξεις χιλιάδες game στο pc το ps φίλε έχει πάνω 30 αποκλειστικός τίτλους που μπορεί να παίξει ο καθένας άμα θέλω να παίξω αλά παιχνίδια τα τσιμπάω στο ινσομνια τα παίζω και τα πουλάω με την ίδια τιμή πάμε παρακάτω

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, triviumw είπε

Ρε φίλε σου έχω καλύτερη πρόταση πάρε ένα pc 8k super duper να μην αγοράζεις ούτε το game pass να τα κατεβάζεις τζαμπε να παίξεις χιλιάδες game στο pc το ps φίλε έχει πάνω 30 αποκλειστικός τίτλους που μπορεί να παίξει ο καθένας άμα θέλω να παίξω αλά παιχνίδια τα τσιμπάω στο ινσομνια τα παίζω και τα πουλάω με την ίδια τιμή πάμε παρακάτω

Εννοείται φίλε μου , θα αφήσω τη δουλειά μου για να ψάχνω να φτιάξω pc , μετά να ψάχνω να κατεβάζω τα παιχνίδια που λες και να βάζω patches ανάλογα την έκοδση για να παίξω τσάμπα και μάλιτσα offline στις περισσότερες περιπτώσεις.

Η άλλη εναλλακτική είναι να κάνω αγοραπωλησίες παιχνιδιών σε fora για μου βγαίνει φθηνότερα ένα παιχνίδι ώστε να λέω ότι έχω Sony και ότι παίζω αποκλειστικότητες!

Στην περίπτωση μου τις πλήρωσα ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΑ τις 2 αποκλειστικότητες που ήθελα να παίξω και τώρα έμαθα. 

Ο καθένας βέβαια κρίνει ανάλογα με τις ανάγκες του , ελευθερία έχουμε.

12 λεπτά πριν, ConstantineP είπε

Συμφωνώ... Και ρε παιδιά να μου πει κάποιος πόσα πραγματικά είναι τα αποκλειστικά του ps; 

Φίλε ΔΕΝ αμφισβητώ ότι υπάρχουν αποκλειστικότητες και μάλιστα περισσότερες και πιο ποιοτικές σε σύγκριση με το Xbox αλλά στη λίστα μου 8/10 παιχνίδια είναι cross platform.

Σέβομαι αυτόν που ακόμα και για ΕΝΑ(1) παιχνίδι θα αγόραζε τη μία ή την άλλη κονσόλα αλλά αυτή τη στιγμή το Game Pass τους έχει πάρει και τα ΣΩΒΡΑΚΑ όσον αφορά το μέσο χρήστη όπως εγώ.

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, ConstantineP είπε

Συμφωνώ... Και ρε παιδιά να μου πει κάποιος πόσα πραγματικά είναι τα αποκλειστικά του ps; 

https://en.wikipedia.org/wiki/Category:PlayStation_4-only_games

https://en.wikipedia.org/wiki/Category:Xbox_One-only_games

73 αποκλειστικοί τίτλοι για το ps4 και 12 για το xbox one..

Επεξ/σία από music_lover
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, triviumw είπε

Τα πληρώσες ακριβά τα έπαιξες και δεν τα πουλάς αλά κάνετε συλλογή από παιχνίδια τα κρατάτε όταν βγαίνει ένα καινούργιο παιχνίδι δεν χρειάζεται να το αγοράσεις καινούργιο περιμένεις λίγο το τζιμπας μετά από κάποιους μήνες  μεταχειρισμένο και το πουλάς στην ίδια τιμή πάνω κάτω έτσι και αλλιώς στο πασσ που λες περιμένεις πότε θα σου δώσουν κάποιο καλό γαμε να παίξεις εγώ έχω 3 χρόνια το ps με αυτήν την λογική έχω παίξει πάνω από 200 γαμες στο ps και είναι ζήτημα να έχω ξοδέψει πάνω από 250€ σε γαμε 

Φίλε μου για 3 χρόνια θες 130-140 ευρώ ΜΟΝΟ για το PS Plus. Εκτός αν παίζεις offline τις όποιες παιχνιδάρες που αναφέρεις..

Προφανώς ο χρόνος που ξοδευεις για να βρεις τα παιχνίδια και να κάνεις τις αγοραπωλησίες σου δε σου είναι τίποτα , δεν ισχύει όμως για όλους..

Προσωπικά μιας και έχω και τις 2 κονσόλες αυτής της γενιάς θα πάω στο Xbox τα Χριστούγεννα μιας και θα παίζω μέχρι το 2023 χωρίς να δώσω ούτε ευρώ.

 

Επεξ/σία από Looter
  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Looter είπε

Εννοείται φίλε μου , θα αφήσω τη δουλειά μου για να ψάχνω να φτιάξω pc , μετά να ψάχνω να κατεβάζω τα παιχνίδια που λες και να βάζω patches ανάλογα την έκοδση για να παίξω τσάμπα και μάλιτσα offline στις περισσότερες περιπτώσεις.

Η άλλη εναλλακτική είναι να κάνω αγοραπωλησίες παιχνιδιών σε fora για μου βγαίνει φθηνότερα ένα παιχνίδι ώστε να λέω ότι έχω Sony και ότι παίζω αποκλειστικότητες!

Στην περίπτωση μου τις πλήρωσα ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΑ τις 2 αποκλειστικότητες που ήθελα να παίξω και τώρα έμαθα. 

Ο καθένας βέβαια κρίνει ανάλογα με τις ανάγκες του , ελευθερία έχουμε.

Φίλε ΔΕΝ αμφισβητώ ότι υπάρχουν αποκλειστικότητες και μάλιστα περισσότερες και πιο ποιοτικές σε σύγκριση με το Xbox αλλά στη λίστα μου 8/10 παιχνίδια είναι cross platform.

Σέβομαι αυτόν που ακόμα και για ΕΝΑ(1) παιχνίδι θα αγόραζε τη μία ή την άλλη κονσόλα αλλά αυτή τη στιγμή το Game Pass τους έχει πάρει και τα ΣΩΒΡΑΚΑ όσον αφορά το μέσο χρήστη όπως εγώ.

Δημιουργείς λάθος εντυπώσεις..κανείς δεν σου είπε να πας να πάρεις day1 το οποιοδήποτε παιχνίδι, περίμενε ένα 3μηνο, μπες σε κανένα ξένο site με πωλήσεις τίτλων για κονσόλες και θα τα πάρεις με σοβαρή έκπτωση. Ποτέ δεν έδωσα περισσότερα από 40 ευρώ σε παιχνίδι για κονσόλα. Και αν ήθελα να το ξεφορτωθώ, απλά το πουλούσα στην μισή τιμή και τέλος.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, music_lover είπε

https://en.wikipedia.org/wiki/Category:PlayStation_4-only_games

https://en.wikipedia.org/wiki/Category:Xbox_One-only_games

73 αποκλειστικοί τίτλοι για το ps4 και 12 για το xbox one..

Χαχα αστούς φίλε να περιμένουν το pass

25 λεπτά πριν, Looter είπε

Φίλε μου για 3 χρόνια θες μόνο 130-140 ευρώ ΜΟΝΟ για το PS Plus. Εκτός αν παίζεις offline τις όποιες παιχνιδάρες που αναφέρεις..

Προφανώς ο χρόνος που ξοδευεις για να βρεις τα παιχνίδια και να κάνεις τις αγοραπωλησίες σου δε σου είναι τίποτα , δεν ισχύει όμως για όλους..

Προσωπικά μιας και έχω και τις 2 κονσόλες αυτής της γενιάς θα πάω στο Xbox τα Χριστούγεννα μιας και θα παίζω μέχρι το 2023 χωρίς να δώσω ούτε ευρώ.

Φίλε εσύ δεν έχεις χρόνο να ψάξεις και να περιμένεις λίγο αλά έχεις χρόνο και διαθέσει να αγοράσεις τα παιχνίδια καινούργια με χρήματα που έχεις κερδίσει από την δουλειά σου αυτό τι είναι 

Επεξ/σία από triviumw
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, Looter είπε

Ρε παιδιά μην το πάρετε το xbox γιατί μπορεί και να μην φτάνουν τα Χριστουγεννα που θα βγει. 😂😂

Πληρώστε 50-60 ευρώ για ένα παιχνίδι για να λέτε ότι παίζετε τις αποκλειστικότητες του PS5.

Και πληρώστε και άλλα 45-60 το χρόνο για το σάπιο PS plus.

Αφήστε εμάς τους "χαζο'υς"  που έχουμε στοκάρει game pass με 70-80 ευρώ ΣΥΝΟΛΟ μέχρι το 2023 να παίζουμε παιχνίδια τύπου Red Dead Redemption 2 , ΝΒΑ2Κ , Forza , Gears , κλπ στις φτωχικές μας κονσόλες χωρίς τις 2-3 αποκλειστικότητες.

PS: Το τρυπάκι των αποκλειστικοτήτων του PS το ΠΛΗΡΩΣΑ με τα λεφτάκια μου ΔΥΣΤΥΧΩΣ καθώς αγόρασα το PS4 PRO. Μόλις έπαιξα 2(ΔΥΟ) αποκλειστικότητες που ήθελα κατάλαβα ΠΟΣΟ ακριβά θα μου κόστιζε η πλατφόρμα της Sony καθώς το PS Plus είναι για γέλια και κοστίζει παράπάνω από το Game Pass , σχεδόν ΟΛΑ τα παιχνίδια είχαν καλύτερη απόδοση στο Xbox X , η κονσόλα της Sony είναι κλειδαμπαρωμένη και δεν υπήρχαν στοιχειώδη apps όπως το Kodi , κλπ.

Το ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ μου συμπέρασμα λοιπόν είναι ότι αντέχω και χωρίς 2-3 αποκλειστικότητες, ενώ σαν το game pass που μου δίνει μια βιβλιοθήκη με 100+ παιχνίδια που ανανεώνονται για τα επόμενα 3 χρόνια ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!

Δεν θα το πάρουμε φίλε μην ανησυχείς καθόλου. Πάρε και δύο με τις ευχές μας για να έχεις backup. Όλα είναι θέμα προτιμήσεων και οπτικής αλλά εσύ νομίζω διαστρεβλώνεις κάποια δεδομένα για να φτιάξεις το αφήγημά σου.

α) 50-60€; Ποτέ δεν έχω πληρώσει πάνω από 35€ για παιχνίδι. Τα περισσότερα τα παίρνω στα 15-25€. Περιμένεις να γίνουν προσφορές στο store ή μεταχειρισμένο κουτί. 

β) Το PS+ μια χαρά μου φαίνεται. Εχει χτιστεί backlog με δυνατούς τίτλους που χρειάζομαι 2-3 χρόνια για να ολοκληρώσω.

γ) Αποκλειστικότητες...2-3; Μπερδεύεσαι με το Xbox μάλλον. 20-23 πιο ρεαλιστικό νούμερο θα λέγαμε. Όποιο όμως και να είναι το νούμερο νομίζω λίγοι είναι αυτοί που δεν θα αναγνωρίσουν οτι η Sony είχε και έχει τους τοπ game developers στον κόσμο οι οποίοι βγάζουν παιχνίδια που κυριολεκτικά θέτουν τα στάνταρτς ποιότητας σε κάθε γενιά κονσολών. Uncharted, Bloodborne, Spiderman, HorizonZD, Gran Turismo, The Last of Us, God of war, Shadow of the Colossus, The Last Guardian, Wipeout, Days Gone, Knack(😄) κτλ.

δ) VR...

Συμπέρασμα. Καλό το Gamepass, τουμπανέιρος το XSX, αλλά παιχνιδάρες + καινοτομία = Playstation. PC για τα υπόλοιπα.

P.S. τριπάκι και όχι τρυπάκι(μικρή τρύπα)

Επεξ/σία από whoever81
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...