Προς το περιεχόμενο

Σύμφωνα με αναλυτή, το Xbox Series X ίσως είναι φθηνότερο από το PS5


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχουμε και εμεις που εχουμε ενα αξιοπρεπες pc και οτι παιχνιδι βγαλει η microsoft το τσιμπαμε εκει η απλα αγοραζουμε το game pass τελος παντων μιας κ συζητήθηκε κ αναφερθηκε πολλάκις.Οποτε το playstation αποτελει μονοδρομος ειδικα αν σε νοιαζουν μονο οι αποκλειστηκοτητες του.Το λεω σαν παθων γιατι αγορασα το ps4 μονο για τις αποκλειστικότητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

20 ώρες πριν, icenex είπε

Αληθεια τωρα η συγκριση γιατι γινεται για κατι που ειναι υποκειμενικο κ γουστο κ καπελο του καθενος ξεχωριστα.Εγω γουσταρω να πληρωσω τις αποκλειστικότητες και παραπανω την κονσολα αν χρειαστει γιατι πολυ απλα εκεινα τα παιχνιδια μου αρεσουν κ εκεινα θελω να παιξω κ ειμαι διατεθιμενος να τα πληρωσω.Δεν καταλαβαινω το ζορι που τραβατε ορισμενοι απο την τσεπη μου θα βγουνε τα λεφτα δεν θα τα παρω απο την τσεπη σας.Εμεις τι ειμαστε χαζοι δεν βλεπουμε τι παιζει με τις τιμες απλα τα ζυγιζουμε κ λεμε χαλαλι θα παιξω αυτες τις παιχνιδαρες που κ παλι ο ορος παιχνιδαρα ειναι υποκειμενικος.Αρα δεν καταλαβαινω την συγκριση τι θελετε να αποδειξετε οτι εσεις ειστε οι έξυπνοι κ εμεις κοροιδα.Ελπιζω να καταλαβαν ολοι πως τα λεω οτι εγραψα και να μην εχουμε drama κατω στα σχολια.

Μην το ψάχνεις...

Ο κόσμος δεν καταλαβαίνει τα βασικά, για κάποιο λόγο χαίρεται να λέει ο ένας στον άλλο ότι είναι χαζός ή κορόιδο που αγοράζει το ένα ή το άλλο. Εγώ έχω 5-6 ώρες σύνολο την εβδομάδα να αφιερώσω για gaming, και θα έρθει ο άλλος να μου πει ότι είμαι κορόιδο επειδή θέλω να παίξω το τάδε game του PS4, ενώ αν έδινα 2€ το μήνα θα είχα συνδρομή game pass μέχρι το 2022. Μα δεν με ενδιαφέρει αυτή η συνδρομή (την έχω by the way και εκεί παίζω όλα τα non-ps4 exclusives/non Ubisoft). Θέλω όταν βγει το συγκεκριμένο παιχνίδι που θέλω εγώ να παίξω στο PS4 να δώσω 60€ και να πάω να το χαρώ 3 εβδομάδες. Μπορώ? Ή να φοβαμαι να ζητήσω χαρτζιλίκι απ'το insomnia? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, NEKROMA είπε

 

Ότι είπε ο από πάνω χρόνος δεν υπάρχει για game pass για κανέναν με το ζόρι μέσα σε καραντίνα πρόλαβα να τελειώσω Nino-kuni2-wildlads ιδικά το wildlands το παλεύω 3χρονια να το τελειώσω γύρω στις 500ωρες παιχνίδι πιο game pass και πράσινα άλογα, μην έχει την κατάληξη της sega φοβάμαι 

Το συνδρομητικό μοντέλο ουσιαστικά είναι αυτό που εδώ και χρόνια προωθείται από όλους. Καλύτερα να πληρώνει κάποιος 5€ το μήνα για μία εταιρεία και να έχει ένα σχετικά σταθερό μηναίο εισόδημα και να συζητάνε στα διοικητικά συμβούλια πώς πάμε και πώς θα το αυξήσουμε, παρά να πηγαίνει roller coaster στα έσοδα ανάλογα το τί game κυκλοφορεί. 

Για τον χρήστη, του δίνει μία ψευδαίσθηση της αφθονίας, ότι πληρώνω τόσα και έχω στην διάθεση μου 30-40 αξιόλογα games. Εγώ το xbox για αυτό και μόνο το αγόρασα, αλλιώς μια χαρά ήμουν και με το PS4. 

Δεν είναι κακό σα μοντέλο, αλλά αν δεν έχουμε χρόνο στη διάθεσή μας είτε 3 games έχουμε είτε 30, το αποτέλεσμα το ίδιο θα είναι. Γι'αυτό και ευχαριστώ τα άτομα που ανεβάζουν walkthrough στο youtube, γιατί ουσιαστικά εκεί που δεν έχω χρόνο να παίξω ένα game και το παρατάω, τουλάχιστον αν με ενδιαφέρει το story πάω και βλέπω το walkthrough να κλείσει ο κύκλος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αφήστε ρε να κάνουμε καμιά κόντρα να γελάμε, τα μπρίκια τι τα έχουμε? 😛

Ps4 Fanboy: Το μπρίκι για παιχνίδια το χεις?

Xbox Fan boy: Ποιο μπρίκι?

Ps4 Fanboy: Την κονσόλα λέω ρε! ,   Να του χαρίσω κάνα 2 αποκλειστικά?

Xbox Fan boy:  Να μην στα στερήσω!

Ps4 Fanboy: Τα παίρνω πίσω!!!

 

https://www.youtube.com/watch?v=TZtnthNUc-Y

Επεξ/σία από Saloufas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος που έχει καλό Pc δεν υπάρχει νόημα να πάει σε Xbox, διότι μπορεί να έχει το games pass και όλα τα αποκλειστικά παιχνίδια του Xbox στο Pc. Επίσης με την όλο ένα και μεγαλύτερη άνοδο του Cross Play, μερικά παιχνίδια multiplayer γίνονται πιο διασκεδαστικά στο Pc , διότι ξέρεις ότι ένα μεγάλο μέρος παιχτών θα παίζει με Χειριστήριο και θα έχεις το πλεονέκτημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...