Προς το περιεχόμενο

Mobilepoint.gr


dkoufo1
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

1. Να εκφράζεστε κόσμια χωρίς απαξιωτικούς/προσβλητικούς χαρακτηρισμούς για κανέναν, είτε το κατάστημα που σας δημιούργησε θέμα είτε άλλα μέλη

2. Δημόσια δεν θα αμφισβητείτε κανένα μέλος, οποτεδήποτε και αν γράφτηκε. Αν υποψιάζεστε πως συμβαίνει κάτι αθέμιτο, στέλνετε αναφορά και απέχετε από κάθε άλλο σχολιασμό.

3. Μείνετε στο θέμα. Μηνύματα "χιουμοριστικά" ή ειρωνικά δεν προσφέρουν τίποτε. Δεν είναι ώρα τώρα να κάνετε χιούμορ με μια κατάσταση που καταφανώς έχει επηρεάσει τόσους ανθρώπους.

4. Σύμφωνα με τους όρους χρήσης που, νέα και παλιά μέλη, έχετε αποδεχτεί κατά την εγγραφή σας, οποιαδήποτε απορία σχετικά με συντονιστικές ενέργειες (λ.χ. διαγραφή μηνυμάτων) επιλύεται με την αποστολή προσωπικού μηνύματος σε κάποιον εκ των αρμοδίων συντονιστών. Εναλλακτικά, στο contact [at] insomnia.gr

Παρακαλώ θερμά για τη συνεργασία όλων.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια επιτέλους πήρα τα χρήματα πίσω!!! Από Alpha.. βέβαια σαν ημερομηνία βάζει 9/5..εγω νομίζω έκανα πιο μετά αμφισβήτηση...Ελπίζω όλοι σιγα σιγα να τα πάρετε και αυτοί με κάποιον τρόπο να πληρώσουν. Όσο τώρα για το κινητό μου δεν ξέρω απο που να αγοράσω! Αλλα πάντα με αντικαταβολή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, marissalianam είπε

Και εγώ που είμαι με Eurobank, δεν εχω δει τίποτα ακόμα. 😕

Μάλλον εκτελεί επιστροφές πρώτα σε όσους έχουν άλφα κ μετα στις υπόλοιπες τράπεζες..το καλό ειναι οτι γίνονται επιστροφές 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, sotirisHD είπε

Δεν είναι από την αμφισβήτηση. Ο @dimitriskarakoulakis δεν είχε κάνει αμφισβήτηση. Η Alpha εκτελεί τις επιστροφές που είχε κάνει το κατάστημα.

Έτσι είναι, το είχα πει χτες από πληροφορία μέσα από Alphabank.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, akridas47 είπε

Καλημέρα. Αν για παράδειγμα επιστρέφουν τα χρήματα (λεεεεεμε τώρα) εγώ που έκανα ακυρωση της κάρτας πως θα μου επιστραφούν? Το λέω γιατί χθες το πρωί προσπάθησα να κάνω ανάληψη μέσω της ακυρωμένης κάρτας από έταιρια στοιχήματος που παιζω και η συναλλαγή ακυρώθηκε. Οποτε έπρεπε να βάλω τα στοιχεία της καινούργιας κάρτας για να εκτελεστεί η συναλλαγή. 

Και γω εχω κάνει ακύρωση της κάρτας αλλά νομίζω μπορούν να μπουν τα χρήματα στην κάρτα ακόμα και ετσι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, kostasyf7 είπε

Έτσι είναι, το είχα πει χτες από πληροφορία μέσα από Alphabank.

Το είχα δει που το έγραψες. Οι αμφισβητήσεις όμως έπαιξαν καθοριστικό ρόλο στο να λάβει η τράπεζα την απόφαση να εκτελέσει τις επιστροφές. Το γιατί, έχει αναφερθεί από κάποιον πριν από μερικές μέρες.

Επεξ/σία από sotirisHD
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, akridas47 είπε

Καλημέρα. Αν για παράδειγμα επιστρέφουν τα χρήματα (λεεεεεμε τώρα) εγώ που έκανα ακυρωση της κάρτας πως θα μου επιστραφούν? Το λέω γιατί χθες το πρωί προσπάθησα να κάνω ανάληψη μέσω της ακυρωμένης κάρτας από έταιρια στοιχήματος που παιζω και η συναλλαγή ακυρώθηκε. Οποτε έπρεπε να βάλω τα στοιχεία της καινούργιας κάρτας για να εκτελεστεί η συναλλαγή. 

νομίζω πρέπει να τους πεις την νέα κάρτα γιατί ουσιαστικά η παλιά δεν υπάρχει. Το ίδιο έπαθα με μια επιστροφή απο την Oxford company που έχει ρούχα και επειδή δεν έβλεπα τα λεφτά απο την επιστροφή στο τηλεφωνο μου είπαν να στείλω την νέα μου κάρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Sissy95 είπε

Εγώ έχω Πειραιώς και τίποτα. Κανένας με Πειραιώς κάρτα κανένα νέο; 

Kαι γω Πειραιώς τίποτα 

3 λεπτά πριν, mariannaK91 είπε

νομίζω πρέπει να τους πεις την νέα κάρτα γιατί ουσιαστικά η παλιά δεν υπάρχει. Το ίδιο έπαθα με μια επιστροφή απο την Oxford company που έχει ρούχα και επειδή δεν έβλεπα τα λεφτά απο την επιστροφή στο τηλεφωνο μου είπαν να στείλω την νέα μου κάρτα

Εμενα από την τράπεζα μου ειπαν ότι γίνεται να επιστραφούν τα χρήματα γιατί ο λογαριασμός υπάρχει, απλά η κάρτα για νέες συναλλαγές είναι ακυρωμένη  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΑΜΗΝ!!!!! μπηκαν τα λεφτα επιτελους!!!! τραπεζα eurobank εχω!! μολις τωρα μπηκα στο e-banking και ειδα οτι μπηκαν. Λογικα θα μπαινουν σε ολους σιγα σιγα... πω πω τεραστια ανακουφιση!!

η παραγελια μου ειναι απο 31/03 - εκανα αμφισβητηση 15/05 αν θυμαμαι καλα αν αυτο λεει κατι...

Επεξ/σία από akridas47
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά πως κάνατε αμφισβήτηση εμένα στην τράπεζα μου είπαν ότι επειδή είναι κατάθεση λεφτών δεν γίνεται αμφισβήτηση μόνο αν έχεις πληρώσει με κάρτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Nikosk98 είπε

Ρε παιδιά πως κάνατε αμφισβήτηση εμένα στην τράπεζα μου είπαν ότι επειδή είναι κατάθεση λεφτών δεν γίνεται αμφισβήτηση μόνο αν έχεις πληρώσει με κάρτα 

Εγώ έκανα αμφισβήτηση επειδή πλήρωσα με κάρτα  και από ότι έχω καταλάβει από όσα σχόλια έχω διαβάσει όσοι έχουν κάνει αμφισβήτηση έχουν κάνει πληρωμή με πιστωτική  ή χρεωστική κάρτα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...