Προς το περιεχόμενο

Mobilepoint.gr


dkoufo1
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

1. Να εκφράζεστε κόσμια χωρίς απαξιωτικούς/προσβλητικούς χαρακτηρισμούς για κανέναν, είτε το κατάστημα που σας δημιούργησε θέμα είτε άλλα μέλη

2. Δημόσια δεν θα αμφισβητείτε κανένα μέλος, οποτεδήποτε και αν γράφτηκε. Αν υποψιάζεστε πως συμβαίνει κάτι αθέμιτο, στέλνετε αναφορά και απέχετε από κάθε άλλο σχολιασμό.

3. Μείνετε στο θέμα. Μηνύματα "χιουμοριστικά" ή ειρωνικά δεν προσφέρουν τίποτε. Δεν είναι ώρα τώρα να κάνετε χιούμορ με μια κατάσταση που καταφανώς έχει επηρεάσει τόσους ανθρώπους.

4. Σύμφωνα με τους όρους χρήσης που, νέα και παλιά μέλη, έχετε αποδεχτεί κατά την εγγραφή σας, οποιαδήποτε απορία σχετικά με συντονιστικές ενέργειες (λ.χ. διαγραφή μηνυμάτων) επιλύεται με την αποστολή προσωπικού μηνύματος σε κάποιον εκ των αρμοδίων συντονιστών. Εναλλακτικά, στο contact [at] insomnia.gr

Παρακαλώ θερμά για τη συνεργασία όλων.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου τα επέστρεψαν σήμερα κανονικά μέσω Alpha Bank. (550€)

Είχα αγοράσει λάπτοπ με χρεωστική κάρτα στις 06/04.

Έκανα αμφισβήτηση πληρωμής στις 15/05.

Αυτά.

Υ.Γ. Όπως φαίνεται σιγά σιγά επιστρέφονται.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εμένα είναι Eurobank και σίγουρα από αμφισβήτηση. Πήρα τηλέφωνο την τράπεζα και μου είπαν ακριβώς. Επίσης στην περίπτωση μου έγινε γρήγορα η αμφισβήτηση γιατί είχε μπει στα επείγον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σήμερα το μεσημέρι μπήκαν τα δικά μου χρήματα (440) κανονικά. Είχα πληρώσει με κάρτα eurobank πριν 50 μέρες περίπου και έκανα όλες τις ενέργειες που ζητήθηκαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Nikosk98 είπε

Πφφ εγώ έχω παραγγείλει από 30/3 αιώνες πριν Χαχαχαχ οπότε τι να πω δεν ξέρω χλωμό το βλέπω

Υπάρχει κάποιος που ξέρει τι μπορώ να κάνω για κατάθεση χρημάτων; γιατί η τράπεζα δεν είναι και πολύ βοηθητική 

απ ο,τι εχω δει οσοι εβαλαν τα χρηματα με καταθεση τους τα βαζει με προτεραιοτητα απο τις καρτες, αρα μην ανησυχεις, βλεπω καποια ευαισθησια σε αυτους που εχουν πληρωσει με καταθεση,....   υπομονη ολοιιιιι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια και εμένα μπηκαν. Σε viva wallet καρτα απο αμφισβητηση συναλλαγης στης 9/5. Να σας πω την αληθεια δεν ειχα ελπιδες οτι θα τα επερνα πισω ειχα απογοητευτει. Με αυτα που διαβαζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακολουθώ το θέμα εδώ και καιρό κυρίως για να προσέχω κι εγώ για μελλοντικές αγορές (ευτυχώς δεν έκανα κάποια αγορά από δαύτους!!!). Βλέπω σιγά σιγά να επιστρέφονται τα χρήματα (ευτυχώς για εσάς) και παρατηρώ κάτι ποσά ...τεράστια!!! Καλά ρε παιδιά: ο τύπος πόσα χρήματα είχε παντελωνιάσει???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Efi_fou είπε

Αν καποιος εχει επιστροφη απο Εθνικη ας ενημερωσει! thanks :)

Κι εγώ απο εθνική και ακόμη τιποτα, σε αφησαν απο την τραπεζα να κανεις αμφισβητηση? Γιατι εμενα μου ειπαν πως δεν μπορω. 

Επεξ/σία από Chrissm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Nikosk98 είπε

Πφφ εγώ έχω παραγγείλει από 30/3 αιώνες πριν Χαχαχαχ οπότε τι να πω δεν ξέρω χλωμό το βλέπω

Υπάρχει κάποιος που ξέρει τι μπορώ να κάνω για κατάθεση χρημάτων; γιατί η τράπεζα δεν είναι και πολύ βοηθητική 

Στείλε email στο [email protected] και [email protected] με τα στοιχεία σου (# παραγγελίας, IBAN). Πολλοί που το έκαναν πήραν τα λεφτά τους πίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Pinelopilag είπε

παιδια κανενα νεο απο εθνικη? μιλησε κανεις με τη τραπεζα?

Η εθνική ειναι η χειρότερη τράπεζα,νομίζουν είναι το μαγαζάκι του μπαμπά τους ,οπότε λογικά θα τα πάρετε τελευταίοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/5/2020 στις 1:22 ΜΜ, paralogos07 είπε

Μια χαζή ερώτηση..κάτοχος εθνικής ειμαι,έχω κανει αμφισβήτηση ηλεκτρονικά όμως(δε με εχει ενημερώσει ακομα η τράπεζα για την αίτηση που έστειλα),μήπως πρέπει να παω κ στο κατάστημα της εθνικής να τη κάνω κ απο κοντά ;

Πως εκανες αμφισβητηση στην εθνικη? Εγω πηγα και σε καταστημα και δεν μου την εκαναν, μου ειπαν απλα πως δεν μπορω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...