Προς το περιεχόμενο

Mobilepoint.gr


dkoufo1
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

1. Να εκφράζεστε κόσμια χωρίς απαξιωτικούς/προσβλητικούς χαρακτηρισμούς για κανέναν, είτε το κατάστημα που σας δημιούργησε θέμα είτε άλλα μέλη

2. Δημόσια δεν θα αμφισβητείτε κανένα μέλος, οποτεδήποτε και αν γράφτηκε. Αν υποψιάζεστε πως συμβαίνει κάτι αθέμιτο, στέλνετε αναφορά και απέχετε από κάθε άλλο σχολιασμό.

3. Μείνετε στο θέμα. Μηνύματα "χιουμοριστικά" ή ειρωνικά δεν προσφέρουν τίποτε. Δεν είναι ώρα τώρα να κάνετε χιούμορ με μια κατάσταση που καταφανώς έχει επηρεάσει τόσους ανθρώπους.

4. Σύμφωνα με τους όρους χρήσης που, νέα και παλιά μέλη, έχετε αποδεχτεί κατά την εγγραφή σας, οποιαδήποτε απορία σχετικά με συντονιστικές ενέργειες (λ.χ. διαγραφή μηνυμάτων) επιλύεται με την αποστολή προσωπικού μηνύματος σε κάποιον εκ των αρμοδίων συντονιστών. Εναλλακτικά, στο contact [at] insomnia.gr

Παρακαλώ θερμά για τη συνεργασία όλων.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα, σήμερα μπήκαν και σε εμένα. ακύρωση παραγγελίας στις 8 ή 9 Μαίου, αμφισβήτηση στις 14/5 και σήμερα το πρωί είσα τα χρήματα στο λογαριασμό μου. Η αγορά είχε γίνει με χρεωστική της Εθνικής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εγώ είδα σήμερα στο λογαριασμό μου τα χρήματα. Το επόμενο βήμα νομίζω είναι να αρχίσουμε να στέλνουμε όλοι μαζικά mail στο mobile point και να τους λέμε "συγγνώμη που είχαμε αμφιβολίες, είναι αξιοθαύμαστο που ανταποκριθήκατε και κάνατε τις επιστροφές κάτω από τόσο αντίξοες συνθήκες και ενώ σας κρεμάσανε προμηθευτές και σας φέρανε εμπόδια τράπεζες και σκοτεινές δυνάμεις του Σόρος και ορκ της Μόρντορ, είστε οι ήρωες της καθημερινότητας που μας δίνουν ελπίδα..." συμπληρώστε ελέυθερα!

Επεξ/σία από bellatrix229
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μέχρι στιγμής σε μένα δεν έχουν μπει ακομα (εθνική)

 

 

Μολις μπήκαν τα χρήματα όποτε όλα καλα παιδιά,υπομονή 

Επεξ/σία από paralogos07
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, VaTspirit είπε

Μετά την παραγγελία (ενός Laptop των 530,00 ευρώ και μεταφορά των χρημάτων μέσω Alphabank) στις 10/04/20 δεν ενόχλησα το εν λόγω κατάστημα για 30 ημέρες!! Αυτό λόγω της ένδειξης "κατόπιν παραγγελίας" και λόγω καραντίνας!! Το τελευταίο 10ήμερο μετά από αμέτρητες αποτυχημένες προσπάθειες  τηλεφωνικών κλήσεων και email μου, προχώρησα σε καταγγελία μέσω του 1520 και σε αμφισβήτηση συναλλαγής στις 27/05/20.

Νέα εξέλιξη:

Μόλις είδα email από mobilepoint.gr το οποίο αναφέρει:

"Καλημέρα σας

Αύριο το πρωί θα δείτε στο λογαριασμό σας  τα χρήματα

Ευχαριστούμε και συγγνώμη για την αναστάτωση"

Υπάρχει πλέων κάποια ελπίδα!!! Θα ενημερώσω το forum για τυχών εξελίξεις!!

Επιτέλους είδα φως!!

...."ΠΙΣΤΩΣΗ ΕΜΒΑΣΜΑΤΟΣ Επείγoν

ΤΡΟΠΟΣ ΧΡΕΩΣΗΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ/ΕΞΟΔΩΝ Επιβαρύνομαι μόνο τα έξοδα της Τράπεζας (SHA)

Η ΣΥΝΑΛΛΑΓΗ ΝΑ ΕΚΤΕΛΕΣΤΕΙ Άμεσα
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΚΤΕΛΕΣΗΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΗΣ Παρασκευή, 29 Μαΐου 2020
ΣΥΝΟΛΟ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ/ΕΞΟΔΩΝ 2,20 EUR
ΑΝΑΛΥΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ/ΕΞΟΔΩΝ 1,20 EUR Προμήθεια Τράπεζας.

1,00 EUR 'Εξοδα αποστολής τύπου URGENT.
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΑΙ ΩΡΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗΣ Παρασκευή, 29 Μαΐου 2020 10:23 πμ
....."

Πιστεύω πως όλοι οι "θιγόμενοι" θα .... τακτοποιηθούν!!!

Επεξ/σία από VaTspirit
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ έχω στείλει από το Σάββατο τα στοιχεία που μου ζήτησαν από το λογιστήριο τους για επιστροφή του ποσού αγοράς και ακομα, παρά τα άπειρα mail που τους έχω στείλει από τότε(γιατί φυσικά εδώ και 1 μήνα δεν απαντάει κανείς στα τηλέφωνα) δε μου έχουν επιστρέψει τα χρήματα (565€).

Η αγορά είχε γίνει τέλη Απριλίου με κατάθεση από Eurobank.

Αν έχει κανένας κάποια ιδέα για το πώς να κινηθώ, θα το εκτιμούσα...

Επεξ/σία από Solistas_tech
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά 

Και εγώ την πάτησα απ το συγκεκριμένο κατάστημα με μια παραγγελία που είχα κάνει ευτυχώς όμως τα χρήματα μου επιστράφηκαν χθες στον λογαριασμό της Πειραιώς μετά απο 20 μέρες που είπαν ότι έκανα την επιστροφή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όσοι είχατε πληρώσει με κατάθεση και δεν έχετε πάρει τα χρήματα, τρέξτε το λίγο περισσότερο.

 

Επεξ/σία από sotirisHD
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σε μένα μπηκαν σημερα τα λεφτα.... 551€

αγορα 10/04/20 

ακύρωση παραγγελίας στισ 12/05/20

αμφισβήτηση  25/05/20 μεσο ε-μαιλ (εθνικη τραπεζα- καρτα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...