Προς το περιεχόμενο

Mobilepoint.gr


dkoufo1
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

1. Να εκφράζεστε κόσμια χωρίς απαξιωτικούς/προσβλητικούς χαρακτηρισμούς για κανέναν, είτε το κατάστημα που σας δημιούργησε θέμα είτε άλλα μέλη

2. Δημόσια δεν θα αμφισβητείτε κανένα μέλος, οποτεδήποτε και αν γράφτηκε. Αν υποψιάζεστε πως συμβαίνει κάτι αθέμιτο, στέλνετε αναφορά και απέχετε από κάθε άλλο σχολιασμό.

3. Μείνετε στο θέμα. Μηνύματα "χιουμοριστικά" ή ειρωνικά δεν προσφέρουν τίποτε. Δεν είναι ώρα τώρα να κάνετε χιούμορ με μια κατάσταση που καταφανώς έχει επηρεάσει τόσους ανθρώπους.

4. Σύμφωνα με τους όρους χρήσης που, νέα και παλιά μέλη, έχετε αποδεχτεί κατά την εγγραφή σας, οποιαδήποτε απορία σχετικά με συντονιστικές ενέργειες (λ.χ. διαγραφή μηνυμάτων) επιλύεται με την αποστολή προσωπικού μηνύματος σε κάποιον εκ των αρμοδίων συντονιστών. Εναλλακτικά, στο contact [at] insomnia.gr

Παρακαλώ θερμά για τη συνεργασία όλων.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, iliasmR είπε

Πιστεύω ότι όλο αυτό που ζούμε είναι ανέκδοτο.. Πάντως τουλάχιστον έχεις τον snapdragon 855 στο lite. Πότε το παρήγγειλες; επίσης να τσεκάρεις το IMEΙ σου να δεις αν είναι όλα καλά. Πότε υποτίθεται ότι το παρέλαβαν και το έστειλαν; 

Ναι το είδα για τον snapdragon. αλλά δεν ψήνει κινητό πάνω απο 6'. είμαι compact τυπάκι 😅

checkara imei, κομπλέ φαίνετε. Galaxy S10 Lite G770F Duos, estimated phone age: 2 months, Country and carrier: Greece

για πείτε, ξέρετε άμα μπορώ να ζητήσω τα λεφτά πρώτα? τι λέτε να περιμένω μέχρι επόμενη βδομάδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια εγω αυριο θα παω να κανω καταγγελια στο αστυνομικο τμημα τις περιοχης μου με ολα τα απαραιτητα εγγραφα που εχω στην κατοχη μου για να κανω καταγγελια η οποια ειναι δωρεαν μου ειπαν απο την διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος.

Πριν λιγο μιλησα μαζι τους στο τηλεφωνο κ μου ειπαν να κινηθω ετσι.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, CityBong είπε

παιδιά μου ήρθε το s10lite αντί για s10e..

Εισαι ο 4ος που ισχυριζεται οτι ελαβε παραγγελια (απ οσο παρακολουθω). Ο 1ος του ζητησαν αποδειξεις οτι παρελαβε και χαθηκε. Του 2ου του εστειλαν λαπτοπ, αλλο μοντελο απο αυτο που παραγγειλε. Του 3ου του εστειλαν τηλεοραση με καμμενα πιξελς. Και συ ο 4ος που σου εστειλαν αλλο κινητο απο αυτο που παρηγγειλες...Τι στο καλο γινεται? :P Αρα και να παραλαβει καποιος παραγγελια, παιζει να ναι λαθος. Και μετα νεα τρεξιματα, σε ενα κλειστο μαγαζι, για να παρεις το σωστο...

Επεξ/σία από sexymwro7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καντε ολοι καταγγελια παιδια μονο ετσι θα παρουμε τα λεφτα μας πισω. Δωρεαν ειναι στο πλησιεστερο αστυνομικο τμημα έχοντας ολα τα αποδεικτικα εγγραφα

καταθεσης και παραγγελειας κ στοιχεια τις επιχειρησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, CityBong είπε

Ναι το είδα για τον snapdragon. αλλά δεν ψήνει κινητό πάνω απο 6'. είμαι compact τυπάκι 😅

checkara imei, κομπλέ φαίνετε. Galaxy S10 Lite G770F Duos, estimated phone age: 2 months, Country and carrier: Greece

για πείτε, ξέρετε άμα μπορώ να ζητήσω τα λεφτά πρώτα? τι λέτε να περιμένω μέχρι επόμενη βδομάδα?

Greece κιόλας.. Χμμ περίεργο αυτό.. 

Να περιμένεις μέχρι την επόμενη εβδομάδα για ποιον λόγο ακριβώς;;;; ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, iliasmR είπε

Greece κιόλας.. Χμμ περίεργο αυτό.. 

Να περιμένεις μέχρι την επόμενη εβδομάδα για ποιον λόγο ακριβώς;;;; ;

να δω άμα πέσει κανόνι ή όχι 😅

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, CityBong είπε

να δω άμα πέσει κανόνι ή όχι 😅

Το κανονι εχει πεσει ηδη. Ο τυπος εκανε εξοδο του Μεσολογγιου. Εφαγε πορτα απο skroutz και bestprice, αδειασε και το μαγαζι και στελνει οτι να ναι παραγγελιες, αρκει να παραδωσει. Δεν προκειται να ξανανοιξει το μαγαζι με την ιδια επωνυμια μετα απο αυτο το φιασκο και τη δημοσια κατακραυγη...Εχει τελειωσει σαν επιχειρηση. Εφοσον ισχυριζεται οτι μεχρι Παρασκευη θα εχουν τελειωσει ολα, τη Δευτερα μπορει να μην υπαρχει καν.

Επεξ/σία από sexymwro7
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, CityBong είπε

Ναι το είδα για τον snapdragon. αλλά δεν ψήνει κινητό πάνω απο 6'. είμαι compact τυπάκι 😅

checkara imei, κομπλέ φαίνετε. Galaxy S10 Lite G770F Duos, estimated phone age: 2 months, Country and carrier: Greece

για πείτε, ξέρετε άμα μπορώ να ζητήσω τα λεφτά πρώτα? τι λέτε να περιμένω μέχρι επόμενη βδομάδα?

 

Είσαι τρελός; κράτα το κινητό και πούλα το στην τελική...θέλεις να ξαναμπλέκεις;;;

Επεξ/σία από kostasSC
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, CityBong είπε

Ναι το είδα για τον snapdragon. αλλά δεν ψήνει κινητό πάνω απο 6'. είμαι compact τυπάκι 😅

checkara imei, κομπλέ φαίνετε. Galaxy S10 Lite G770F Duos, estimated phone age: 2 months, Country and carrier: Greece

για πείτε, ξέρετε άμα μπορώ να ζητήσω τα λεφτά πρώτα? τι λέτε να περιμένω μέχρι επόμενη βδομάδα?

Δεν νομιζω να γινετε πουθενα επιστροφή χρηματων χωρις να προηγηθει επιστροφη του προιοντος.

Τωρα με τον κυρ Γιωργο ποτε δεν ξερεις...  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, kostasSC είπε

Είσαι τρελός; κράτα το κινητό και πούλα το στην τελική...θέλεις να ξαναμπλέκεις;;;

ένα άλλο θεματάκι είναι ότι η απόδειξη γράφει s10e.. παίζει δηλαδή να μην μετράει η εγγύηση

Επεξ/σία από CityBong
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, CityBong είπε

ένα άλλο θεματάκι είναι ότι η απόδειξη γράφει s10e.. παίζει δηλαδή να μην μετράει η εγγύηση

Δεν νομίζω, εφοσον ειναι και Ελληνικό μετράει κανονικά...Ψαξτο στην Samsung με το ιμει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, sexymwro7 είπε

Εισαι ο 4ος που ισχυριζεται οτι ελαβε παραγγελια (απ οσο παρακολουθω). Ο 1ος του ζητησαν αποδειξεις οτι παρελαβε και χαθηκε. Του 2ου του εστειλαν λαπτοπ, αλλο μοντελο απο αυτο που παραγγειλε. Του 3ου του εστειλαν τηλεοραση με καμμενα πιξελς. Και συ ο 4ος που σου εστειλαν αλλο κινητο απο αυτο που παρηγγειλες...Τι στο καλο γινεται? :P Αρα και να παραλαβει καποιος παραγγελια, παιζει να ναι λαθος. Και μετα νεα τρεξιματα, σε ενα κλειστο μαγαζι, για να παρεις το σωστο...

 

Παιδια ξερουμε αν εχει παρει κανενας ακομα λεφτα απο αγορα μεσω καρτας?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πάντως θέλω και γω να μάθω αν έχει πάρει κανείς λεφτά, ενώ πλήρωσε με χρεωστική κάρτα και έκανε την ακύρωση αυτήν ή την προηγούμενη βδομάδα?

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, AnastasiouD1982 είπε

Παιδια εγω αυριο θα παω να κανω καταγγελια στο αστυνομικο τμημα τις περιοχης μου με ολα τα απαραιτητα εγγραφα που εχω στην κατοχη μου για να κανω καταγγελια η οποια ειναι δωρεαν μου ειπαν απο την διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος.

Πριν λιγο μιλησα μαζι τους στο τηλεφωνο κ μου ειπαν να κινηθω ετσι.

Γράψε κ ένα τελευταίο εμαιλ στο Mobilepoint Οτι έχεις κάνει είδη καταγγελία, κ ότι θέλεις τα χρήματα σού πίσω κ αν έχεις κάνει κατάθεση στην τράπεζα να στείλεις κ το λογαριασμό σού... Έτσι το έκανα εγώ παντός κ μου τα βάλανε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, bona22 είπε

Γράψε κ ένα τελευταίο εμαιλ στο Mobilepoint Οτι έχεις κάνει είδη καταγγελία, κ ότι θέλεις τα χρήματα σού πίσω κ αν έχεις κάνει κατάθεση στην τράπεζα να στείλεις κ το λογαριασμό σού... Έτσι το έκανα εγώ παντός κ μου τα βάλανε!

Δυστυχως εγω πληρωσα με καρτα κ οχι με καταθεση.

Κ εχω στειλει αρκετα email πιστεψε με.

Εγω αυριο θα προβω σε ολες τις νομικες οδους ετσι κι αλλιως αν δεν μου επιστρεψουν τα λεφτα μεχρι αυριο το μεσημερι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...