Προς το περιεχόμενο

Mobilepoint.gr


dkoufo1
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

1. Να εκφράζεστε κόσμια χωρίς απαξιωτικούς/προσβλητικούς χαρακτηρισμούς για κανέναν, είτε το κατάστημα που σας δημιούργησε θέμα είτε άλλα μέλη

2. Δημόσια δεν θα αμφισβητείτε κανένα μέλος, οποτεδήποτε και αν γράφτηκε. Αν υποψιάζεστε πως συμβαίνει κάτι αθέμιτο, στέλνετε αναφορά και απέχετε από κάθε άλλο σχολιασμό.

3. Μείνετε στο θέμα. Μηνύματα "χιουμοριστικά" ή ειρωνικά δεν προσφέρουν τίποτε. Δεν είναι ώρα τώρα να κάνετε χιούμορ με μια κατάσταση που καταφανώς έχει επηρεάσει τόσους ανθρώπους.

4. Σύμφωνα με τους όρους χρήσης που, νέα και παλιά μέλη, έχετε αποδεχτεί κατά την εγγραφή σας, οποιαδήποτε απορία σχετικά με συντονιστικές ενέργειες (λ.χ. διαγραφή μηνυμάτων) επιλύεται με την αποστολή προσωπικού μηνύματος σε κάποιον εκ των αρμοδίων συντονιστών. Εναλλακτικά, στο contact [at] insomnia.gr

Παρακαλώ θερμά για τη συνεργασία όλων.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, spyros_vas είπε

Λυπαμαι και καταλαβαινω οσους την πατησαν με το καταστημα και προφανως υπαρχει ευθυνη απο τις μηχανες αναζητησης.

Εκεινο που μου κανει εντυπωση ειναι το ποσο ευκολα μπορει να στησει καποιος μια απατη τετοιου μεγεθους χωρις να ανοιξει ρουθουνι... Ελλαδαρα μου...

κ οι μηχανες αναζητησεις τυπου bestprice εχουν τεραστιο μεριδιο ευθυνης, ειναι για καταγγελια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 λεπτά πριν, tartaki είπε

Είμαι φαν του πρηξίματος, αλλά πρακτικά δε νομιζω οτι εχει καποιο νοημα. Θα παιρνουμε τον κυρ γιωργη, θα μας κανει ταπ-ταπ στην πλατη να μας καθησυχασει οτι ολα ποπα και καθε 5 λεπτα για το υπολοιπο διαστημα θα κοιταμε αν μπηκαν τα λεφτα. Βασικα ειναι να βρεθει μια λύση με το θεμα των χρηματων, διοτι κακα τα ψεματα, και αληθεια να λεει ο κυρ Γιωργης (που πλεον αμφιβαλλω) και η κυρα Σοφια, δε νομιζω οτι θα σταματησουμε να σκαμε αν δν τα δουμε πισω

καποια στιγμη θα σταματησει να απανταει

9 λεπτά πριν, stef1967 είπε

Γνωρίζω ότι την κυνηγάει η ALPHA από την Τρίτη για έλλειμα εκατοντάδων χιλιάδων ευρώ (σχεδόν ένα εκατομμύριο) από τον λογαριασμό της. Αυτό ξέρω.

πως γνωριζεις τετοιες πληροφοριες?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχετε μιλήσει με cadling απορώ πως βγάλατε άκρη χιλιοπαρακαλια κ πλ τπτ και εκτός αυτού για να το τσεκάρουν θέλουν μου είπαν κάποιους κωδικούς που Μόνο η επιχειρήσει γνωρίζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Pinelopilag είπε

καποια στιγμη θα σταματησει να απανταει

πως γνωριζεις τετοιες πληροφοριες?

Αν είχες φίλο μεσα σε Τράπεζα που ασχολείται με την υπόθεση αυτή θα είχες και εσύ.. Προφανώς δεν μπορώ να πω περισσότερα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, ikaros_650 είπε

Για βγάλε μια φωτογραφία την νέα σου τηλεόραση να την δούμε και εμείς να την καμαροσουμε γιατί εμείς ακόμα περιμένουμε την τηλεόραση που παραγγειλαμε.. 

Την ανέβασα στην ομάδα.Βρες κάποιον να σε βάλει μέσα γιατί εγώ αποχώρησα.Οταν μπεις,ψάξε τη φωτογραφία στην ομάδα.Εχω ανεβάσει και το τιμολόγιο στο άλλο θέμα.Ψαξε και βρες την φωτογραφία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, stef1967 είπε

Αν είχες φίλο μεσα σε Τράπεζα που ασχολείται με την υπόθεση αυτή θα είχες και εσύ.. Προφανώς δεν μπορώ να πω περισσότερα..

αν ισχυει αυτο που λες μου κανει εντυπωση που το μαγαζι σαν ονλαιν εμφανιζεται κανονικα και συνεχιζονται οι παραγγελιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ακομα περιμενω να δω κινηση. σημερα ειναι η 4 μερα εργασιμη. εχω κανει ηδη καταγγελια στο 1520. περιμενω και αυριο αμα δεν εχω δει κινηση θα παω να κανω αμφισβητηση οπως μου ειπε η τραπεζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά ,το ξέρω ότι είναι πολύ  δύσκολο γιατί μιλάμε για χρήματα και πέρασα πριν καιρό από την ίδια θέση με αυτό το μαγαζί και ευτυχώς έληξε καλά .Πρωτο βήμα και κυριότερο σε όσους έχουν κάνει πληρωμή με κάρτα  είναι να κάνετε αμφισβήτηση στην τράπεζα σας.Αυτο είναι αδιαπραγμάτευτο και όχι πρέπει να γίνει σήμερα αλλά χθες.Επόμενη κίνηση ,καταγγελίες παντού όπως στον ΣΤΠ και στην ΔΗΕ.Μην ακούτε τον Γιώργη η τον κυρ Παντελή.Μιλαμε για λαμόγια.Τωρα που ακόμα είναι ζεστό το θέμα πρέπει να κάνετε τις κινήσεις σας πριν είναι αργά.Ακομα και να μπούνε τα χρήματα μην σταματήσετε και πείτε οκ αφού μπήκαν δεν με νοιάζει πλέον.Αυτοι οι τύποι αύριο μεθαύριο θα κοροϊδέψουν κάποιους άλλους οπότε πρέπει να τιμωρηθούν.Οτι θέλετε μπορείτε να ρωτήσετε να σας βοηθήσω αν μπορώ σε κάτι.

Επεξ/σία από mpampisaloniki
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου κανει τρομερη εντυπωση πως καποιοι εγγραψαν οτι πηραν λεφτα πισω, προφανως προκειται για ψεμα. ομως μου κανει κ εντυπωση ο κυριος στο κινητο αριθμο να απανταει λες κ δεν συμβαινει τπτ σοβαρο

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Pinelopilag είπε

εμενα μου κανει τρομερη εντυπωση πως καποιοι εγγραψαν οτι πηραν λεφτα πισω, προφανως προκειται για ψεμα. ομως μου κανει κ εντυπωση ο κυριος στο κινητο αριθμο να απανταει λες κ δεν συμβαινει τπτ σοβαρο

Προφανώς και έβαλαν κάποιον να απαντάει και να λέει το ποίημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mpampisaloniki είπε

Καλησπέρα παιδιά ,το ξέρω ότι είναι πολύ  δύσκολο γιατί μιλάμε για χρήματα και πέρασα πριν καιρό από την ίδια θέση με αυτό το μαγαζί και ευτυχώς έληξε καλά  να πω κάτι.Πρωτο βήμα και κυριότερο σε όσους έχουν κάνει πληρωμή με κάρτα  είναι να κάνετε αμφισβήτηση στην τράπεζα σας.Αυτο είναι αδιαπραγμάτευτο και όχι σήμερα, χθες.Επόμενη κίνηση καταγγελίες παντού όπως στον ΣΤΠ και στην ΔΗΕ.Μην ακούτε τον Γιώργη η τον κυρ Παντελή.Μιλαμε για λαμόγια.Τωρα που ακόμα είναι ζεστό το θέμα πρέπει να κάνετε τις κινήσεις σας πριν είναι αργά.Ακομα και να μπούνε τα χρήματα μην σταματήσετε και πείτε οκ αφού μπήκαν δεν με νοιάζει πλέον.Αυτοι οι τύποι αύριο μεθαύριο θα κοροϊδέψουν κάποιους άλλους οπότε πρέπει να τιμωρηθούν.Οτι θέλετε μπορείτε να ρωτήσετε να σας βοηθήσω αν μπορώ σε κάτι.

εκανα καταγγελια στο συνηγορο του πολιτη και στη διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος, καλυτερα να δουν καταγγελιες απο ολους μας, να παρει εκταση ολο αυτο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Pinelopilag είπε

εμενα μου κανει τρομερη εντυπωση πως καποιοι εγγραψαν οτι πηραν λεφτα πισω, προφανως προκειται για ψεμα. ομως μου κανει κ εντυπωση ο κυριος στο κινητο αριθμο να απανταει λες κ δεν συμβαινει τπτ σοβαρο

εγω παντως μιλησα με εναν που πηρα τα λεφτα μεσα τραπεζικης καταθεσης και μου εδειξε και το αποδεικτικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου φαινεται περιεργο που κανενας απο οσους πληρωσαν με καρτα δεν εχει δει κινηση στο λογαριασμο του και ας λενε καποιοι για το cardlink. 4 μερες εργασημες περασανε δηλαδη ελεος. η alfabank μου ειπε αν μεχρι αυριο δε δω κατι να κανω αμφισβητηση. και οτι ολη η διαδικασια θελει μεχρι 40μερες για να δω τα λεφτα μου πισω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...