Προς το περιεχόμενο

Mobilepoint.gr


dkoufo1
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

1. Να εκφράζεστε κόσμια χωρίς απαξιωτικούς/προσβλητικούς χαρακτηρισμούς για κανέναν, είτε το κατάστημα που σας δημιούργησε θέμα είτε άλλα μέλη

2. Δημόσια δεν θα αμφισβητείτε κανένα μέλος, οποτεδήποτε και αν γράφτηκε. Αν υποψιάζεστε πως συμβαίνει κάτι αθέμιτο, στέλνετε αναφορά και απέχετε από κάθε άλλο σχολιασμό.

3. Μείνετε στο θέμα. Μηνύματα "χιουμοριστικά" ή ειρωνικά δεν προσφέρουν τίποτε. Δεν είναι ώρα τώρα να κάνετε χιούμορ με μια κατάσταση που καταφανώς έχει επηρεάσει τόσους ανθρώπους.

4. Σύμφωνα με τους όρους χρήσης που, νέα και παλιά μέλη, έχετε αποδεχτεί κατά την εγγραφή σας, οποιαδήποτε απορία σχετικά με συντονιστικές ενέργειες (λ.χ. διαγραφή μηνυμάτων) επιλύεται με την αποστολή προσωπικού μηνύματος σε κάποιον εκ των αρμοδίων συντονιστών. Εναλλακτικά, στο contact [at] insomnia.gr

Παρακαλώ θερμά για τη συνεργασία όλων.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Anastasia_aki είπε

Να εξηγήσω τι ακριβώς?

Όχι εσύ .Του ikorolis το μήνυμα έκανα παράθεση 

 

1 λεπτό πριν, Anastasia_aki είπε

Να εξηγήσω τι ακριβώς?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έκανα μια αγορά έναν ιμακ από το συγκεκριμένο κατάστημα στα 2.200. δεν υπήρχε ετοιμοπαράδοτος και μου είπαν ότι πρέπει για να παραλάβω να περιμένω 30 ημερολογιακές μέρες... Συμφώνησα... 5 μέρες πριν συμπληρωθούν οι 30 ημερολογιακές μέρες δηλαδή στις 25 μέρες πήρα τηλέφωνο να δω τη πορεία της παραγγελίας μου και μου είπαν όλα εντάξει... Μετά την τελευταία μέρα μου στείλανε αυτό που βλέπετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, gpapaioannou είπε

Παιδιά καλησπέρα , Παθών κι εγώ από την εταιρία στις 2 Μαΐου έκανα παραγγελία ένα λαπτοπ lenovo στα 680 ευρώ. Μέχρι τις 7 Μαΐου είχα κανονική επικοινωνία και από εκεί και μετά σκοτάδι. Παρακολουθούσα τα ποστ εδώ και αρκετές μέρες. Έστειλα στις 13/05 δηλαδή χθες το πρωϊ (11:20) ένα μέιλ όπου τους δήλωσα ότι απαιτώ να γίνει ακύρωση της παραγγελίας καθώς και επιστροφή χρημάτων .   Στις 3 περίπου το μεσημέρι έλαβα το μνμ που μου ζητούσαν να στείλω το iban και τα λοιπά στοιχεία . Σήμερα 14/05 στις 6 περίπου το απόγευμα τα χρήματα επέστρεψαν στον λογαριασμό μου . Ελπίζω να λήξει ομαλά η συγκεκριμένη κατάσταση. Σε περίπτωση που κάποιος θέλει να του δώσω περισσότερες πληροφορίες screenshot από mails και e-banking μπορεί να μου στείλει μνμ στο φβ με όνομα Γρηγόρης Παπ. 

Παιδια κ εγω εκανα καταθεση στην τραπεζα 27/04 614 ευρω για ενα iphone 11 πηγα στο atm και μου εβαλαν τα χρηματα αλλα επειδη εδω εχει καποιο οριο στις φωτο 2mb δεν μπορω να σας δειξω το αποδεικτικο εαν θελετε ομως μπορειτε να μου στειλετε μηνυμα στο fb Χρύσα Τσαπέτη να σας δειξω και το αποδεικτικο της δικης μου μεταφορας αλλα και το αποδεικτικο της δικης τους που εγινε σημερα

Επεξ/σία από Chrysatsap
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ika1 είπε

Λαζαρος Σιωζος θα κανουμε ομαδικη να κινηθουμε νομικαα μπειτε καντε αιτηση μεσω fb

Πραγαμτικα ειμαστε στην ιδια μοιρααα πηρα τηλεφωνο τον κ.Γιωργοο και δεν ηξερε τι να μου πει αν και ειναι αυτος ο ιδιος 

Παιδία πρέπει να μαζευτούμε κάτι να κάνουμε δε γίνεται να το αφήσουμε έτσι. Το φυσικό τους κατάστημα παραμένει κλειστό και φοβάμαι ότι δε θα ανοίξουν ποτέ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jkbm είπε

Σε ψάχνω να σε βρώ στο Fb αλλά δεν φαίνεσαι στο search. Κάνε το προφίλ σου δημόσιο για να μπούμε στην ομάδα

Λαζαρος Σιωζος ειναιι παιδια καντε αιτηματα να κανουμε ομαδικοι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, gpapaioannou είπε

Παιδιά καλησπέρα , Παθών κι εγώ από την εταιρία στις 2 Μαΐου έκανα παραγγελία ένα λαπτοπ lenovo στα 680 ευρώ. Μέχρι τις 7 Μαΐου είχα κανονική επικοινωνία και από εκεί και μετά σκοτάδι. Παρακολουθούσα τα ποστ εδώ και αρκετές μέρες. Έστειλα στις 13/05 δηλαδή χθες το πρωϊ (11:20) ένα μέιλ όπου τους δήλωσα ότι απαιτώ να γίνει ακύρωση της παραγγελίας καθώς και επιστροφή χρημάτων .   Στις 3 περίπου το μεσημέρι έλαβα το μνμ που μου ζητούσαν να στείλω το iban και τα λοιπά στοιχεία . Σήμερα 14/05 στις 6 περίπου το απόγευμα τα χρήματα επέστρεψαν στον λογαριασμό μου . Ελπίζω να λήξει ομαλά η συγκεκριμένη κατάσταση. Σε περίπτωση που κάποιος θέλει να του δώσω περισσότερες πληροφορίες screenshot από mails και e-banking μπορεί να μου στείλει μνμ στο φβ με όνομα Γρηγόρης Παπ. 

εδω ρε μεγάλε παιδιά περιμένουν ένα μηνα και τους πουλάει δρακους το καταστημα..και εσυ τα πηρες σε 1 μερα ?? φυσικα και εισαι απο το καταστημα να ηρεμήσεις τον κοσμο για λιγες μερες να μην  ζητήσει απο την τραπεζα τα λεφτα του πισω...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Anastasia_aki είπε

Παιδία πρέπει να μαζευτούμε κάτι να κάνουμε δε γίνεται να το αφήσουμε έτσι. Το φυσικό τους κατάστημα παραμένει κλειστό και φοβάμαι ότι δε θα ανοίξουν ποτέ. 

Κοιτα να δεις θα περιμενουμε μεχρι αυριο αν δεν εχουμε δει χρηματα τοτε θα βρεθουμε ολοι να παμε να κανουμε καταγγελα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, nikos1965ny10 είπε

εδω ρε μεγάλε παιδιά περιμένουν ένα μηνα και τους πουλάει δρακους το καταστημα..και εσυ τα πηρες σε 1 μερα ?? φυσικα και εισαι απο το καταστημα να ηρεμήσεις τον κοσμο για λιγες μερες να μην  ζητήσει απο την τραπεζα τα λεφτα του πισω...

Ναι φίλε μου από την μακρινή Σάμο!!!  αν θες αποδείξεις όπως είπα και στους υπόλοιπους στείλε μνμ στο φβ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι σε μερικους ελαχιστους γυρισαν τα χρηματα τους δεν σημαινει οτι οι συγκεκριμενοι ειναι σωστοι.Μπορει για ξεκαρφωμα να στελνουν τα λεφτα πισω σε μερικους να κερδισουν χρονο,δεν γινεται παραγγελιες 1.5 μηνα να μην εχουν γυρισει τα χρηματα ακομα πισω 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, ika1 είπε

Λαζαρος Σιωζος θα κανουμε ομαδικη να κινηθουμε νομικαα μπειτε καντε αιτηση μεσω fb

Πραγαμτικα ειμαστε στην ιδια μοιρααα πηρα τηλεφωνο τον κ.Γιωργοο και δεν ηξερε τι να μου πει αν και ειναι αυτος ο ιδιος 

Θα έλεγα τώρα και για το Γιώργο και τη Σοφία τίποτα αλλά θα μου το κατεβάσουν γιατί θα παραβιασω τους όρους της κοινότητας. Έλα με τους αλήτες τους απατεώνες 

1 λεπτό πριν, SOCRATIS1000 είπε

Οτι σε μερικους ελαχιστους γυρισαν τα χρηματα τους δεν σημαινει οτι οι συγκεκριμενοι ειναι σωστοι.Μπορει για ξεκαρφωμα να στελνουν τα λεφτα πισω σε μερικους να κερδισουν χρονο,δεν γινεται παραγγελιες 1.5 μηνα να μην εχουν γυρισει τα χρηματα ακομα πισω 

Ακριβώς και ότι εκμεταλευονται τα λεφτά μας για ένα Α χρονικό διάστημα θα πρέπει να τιμωρηθούν πιστεύω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα και εγώ πριν από λίγο με τον κυρ Γιώργο. Μου είπε ότι έχουν δώσει εντολή για επιστροφή από το Σάββατο και κανονικά έπρεπε να είχαν φανεί τα χρήματα και υπεύθυνη για τις επιστροφές είναι η Eurobank. Τον ρώτησα γιατί προέκυψε όλη αυτή η κατάσταση, μου είπε ότι λόγω μεγάλου όγκου παραγγελιών δεν μπορούσε να ανταποκριθεί ο προμηθευτής και δεν ήθελαν να μας ταλαιπωρούν με άλλο ένα μήνα αναμονής και ακύρωσαν τις παραγγελίες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Anastasia_aki είπε

Θα έλεγα τώρα και για το Γιώργο και τη Σοφία τίποτα αλλά θα μου το κατεβάσουν γιατί θα παραβιασω τους όρους της κοινότητας. Έλα με τους αλήτες τους απατεώνες 

Ακριβώς και ότι εκμεταλευονται τα λεφτά μας για ένα Α χρονικό διάστημα θα πρέπει να τιμωρηθούν πιστεύω 

Υπαρχει δυνατοτητα να τους τρεξουμε μην αγχωνεστεε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Anastasia_aki είπε

Έκανα μια αγορά έναν ιμακ από το συγκεκριμένο κατάστημα στα 2.200. δεν υπήρχε ετοιμοπαράδοτος και μου είπαν ότι πρέπει για να παραλάβω να περιμένω 30 ημερολογιακές μέρες... Συμφώνησα... 5 μέρες πριν συμπληρωθούν οι 30 ημερολογιακές μέρες δηλαδή στις 25 μέρες πήρα τηλέφωνο να δω τη πορεία της παραγγελίας μου και μου είπαν όλα εντάξει... Μετά την τελευταία μέρα μου στείλανε αυτό που βλέπετε

Τι βλέπουμε? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, nikos1965ny10 είπε

και εσυ απατη 

Μα γιατί να πω ψεματα; Δεν το εγραψα για να καθησυχάσω κάποιον αλλά για να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος να μου απαντήσει. Προφανώς σε εμένα έτυχε να το έχει και το στειλε. Είμαι από τους ελάχιστους λογικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...