Προς το περιεχόμενο

Mobilepoint.gr


dkoufo1
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

1. Να εκφράζεστε κόσμια χωρίς απαξιωτικούς/προσβλητικούς χαρακτηρισμούς για κανέναν, είτε το κατάστημα που σας δημιούργησε θέμα είτε άλλα μέλη

2. Δημόσια δεν θα αμφισβητείτε κανένα μέλος, οποτεδήποτε και αν γράφτηκε. Αν υποψιάζεστε πως συμβαίνει κάτι αθέμιτο, στέλνετε αναφορά και απέχετε από κάθε άλλο σχολιασμό.

3. Μείνετε στο θέμα. Μηνύματα "χιουμοριστικά" ή ειρωνικά δεν προσφέρουν τίποτε. Δεν είναι ώρα τώρα να κάνετε χιούμορ με μια κατάσταση που καταφανώς έχει επηρεάσει τόσους ανθρώπους.

4. Σύμφωνα με τους όρους χρήσης που, νέα και παλιά μέλη, έχετε αποδεχτεί κατά την εγγραφή σας, οποιαδήποτε απορία σχετικά με συντονιστικές ενέργειες (λ.χ. διαγραφή μηνυμάτων) επιλύεται με την αποστολή προσωπικού μηνύματος σε κάποιον εκ των αρμοδίων συντονιστών. Εναλλακτικά, στο contact [at] insomnia.gr

Παρακαλώ θερμά για τη συνεργασία όλων.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, zeyno είπε

Μίλησα και εγώ πριν από λίγο με τον κυρ Γιώργο. Μου είπε ότι έχουν δώσει εντολή για επιστροφή από το Σάββατο και κανονικά έπρεπε να είχαν φανεί τα χρήματα και υπεύθυνη για τις επιστροφές είναι η Eurobank. Τον ρώτησα γιατί προέκυψε όλη αυτή η κατάσταση, μου είπε ότι λόγω μεγάλου όγκου παραγγελιών δεν μπορούσε να ανταποκριθεί ο προμηθευτής και δεν ήθελαν να μας ταλαιπωρούν με άλλο ένα μήνα αναμονής και ακύρωσαν τις παραγγελίες 

αυτο που το ριχνουν στην τραπεζα με τρελαινει.. Ναι, 4 διαφορετικες τραπεζες ειναι οι κακες, οχι αυτοι :P Εχουν μαζευτει η αλφα, η εθνικη, η eurobank και η πειραιως και συνωμοτούν εναντιον τους

 desperate GIF

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, sofialoulou είπε

Καλησπερα! Που στελνουμε για την ομαδικη γιατι δεν μου εμφανιζει τη φωτογραφια...

Κάνεις add τον Λάζαρος Σιώζος στο facebook

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ακούτε τίποτα παιδιά είναι λαμόγια και ψεύτες,οποίος τους πιστεύει είναι άξιος της μοίρας του .Στα τηλέφωνα όταν ήταν ακόμα ανοιχτοί αλλά για να τους βρεις στο τηλ έπρεπε να κάνεις τάμα στον Ονούφριο της άνω ραχουλας έλεγαν σε παιδιά εδώ μέσα Δευτέρα θα έρθουν τα πράγματα μετά Τετάρτη και μετά Παρασκευή ότι θα παραλάβουν και το πήγαιναν από Δευτέρα ξανά.Σε μερικούς έστειλαν αλλά πράγματα σε άλλους καμένα και μετά ξαφνικά κόλλησαν κορωνοιο και έκλεισαν το μαγαζάκι.Τωρα κάνουν πάλι τα ίδια,ψεύτικες υποσχέσεις και ψέματα για να  κερδίσουν χρόνο.Μαζευτείτε και κινηθείτε ομαδικά και γρήγορα...και επειδή είναι ΙΚΕ άλλος ένας λόγος να γίνει γρήγορα γιατί φυλακή δεν μπαίνουν ούτε κατάσχεση σε ατομικό λογαριασμό θα γίνει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, zeyno είπε

Μίλησα και εγώ πριν από λίγο με τον κυρ Γιώργο. Μου είπε ότι έχουν δώσει εντολή για επιστροφή από το Σάββατο και κανονικά έπρεπε να είχαν φανεί τα χρήματα και υπεύθυνη για τις επιστροφές είναι η Eurobank. Τον ρώτησα γιατί προέκυψε όλη αυτή η κατάσταση, μου είπε ότι λόγω μεγάλου όγκου παραγγελιών δεν μπορούσε να ανταποκριθεί ο προμηθευτής και δεν ήθελαν να μας ταλαιπωρούν με άλλο ένα μήνα αναμονής και ακύρωσαν τις παραγγελίες 

Εμενα μου ειπε οτι υπεύθυνοι των επιστροφών ειναι η alpha bank 

Μήπως λεω εγω ΜΗΠΩΣ μας δουλεύει;;;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, dre854 είπε

Μα γιατί να πω ψεματα; Δεν το εγραψα για να καθησυχάσω κάποιον αλλά για να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος να μου απαντήσει. Προφανώς σε εμένα έτυχε να το έχει και το στειλε. Είμαι από τους ελάχιστους λογικά.

Μην ασχολείσαι. Όποιος έχει πάρει το προϊόν ή τα λεφτά του πίσω είναι εξ ορισμού ένοχος. Προφανώς αν άλλο γράφει η απόδειξη και άλλο έχεις θα υπάρχει πρόβλημα με την εγγύηση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Konstantina1234 είπε

Εμενα μου ειπε οτι υπεύθυνοι των επιστροφών ειναι η alpha bank 

Μήπως λεω εγω ΜΗΠΩΣ μας δουλεύει;;;

Ναι έτσι είχε γράψει κάποιος στο φόρουμ πιο πριν. Γιαυτό τον ρώτησα 2 φορές και μου λέει όχι δεν είναι η Alphabank αλλά η Eurobank 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Konstantina1234 είπε

Εμενα μου ειπε οτι υπεύθυνοι των επιστροφών ειναι η alpha bank 

Μήπως λεω εγω ΜΗΠΩΣ μας δουλεύει;;;

Φανταζομαι εννοει την τραπεζα του καθενός..

6 λεπτά πριν, Konstantina1234 είπε

Εμενα μου ειπε οτι υπεύθυνοι των επιστροφών ειναι η alpha bank 

Μήπως λεω εγω ΜΗΠΩΣ μας δουλεύει;;;

Φανταζομαι εννοει την τραπεζα του καθενός..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, Evita08 είπε

Μπορείς αν είναι εύκολο να εξηγήσεις ;

αν είχες κάνει σωστά παράθεση το μήνυμα μου

δεν θα χρειαζόταν να εξηγήσω ούτε να επαναλάβω

γιατί δεν είναι καλό ...

αρκεί να μπεις στα παρακάτω

https://www.businessregistry.gr/publicity/show/146669303000

https://www.businessregistry.gr/publicity/show/153414203000

Αρ. Γ.Ε.ΜΗ 146669303000

Επωνυμία ΜΑΡΣΕΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΑΦΜ 148854403
Ημ/νία Έναρξης Επιτηδεύματος 18/04/2018
Νομική Μορφή ΑΤΟΜΙΚΗ
Κατάσταση Ενεργή
 
Διεύθυνση Επιχείρησης
Νομός ΑΤΤΙΚΗΣ
Δήμος ΓΛΥΦΑΔΑΣ / ΑΤΤΙΚΗΣ
Πόλη ΓΛΥΦΑΔΑ
Περιοχή ΓΛΥΦΑΔΑ
Οδός Α. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ
Αριθμός 22
Τ.Κ.16675

MOBILEPOINT ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Ι.Κ.Ε.

Αρ. Γ.Ε.ΜΗ 153414203000
Επωνυμία MOBILEPOINT ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Ι.Κ.Ε.
ΑΦΜ 801280460
Ημ/νία Σύστασης 08/01/2020
Νομική Μορφή ΙΚΕ
Κατάσταση Ενεργή
 
Διεύθυνση Επιχείρησης
Νομός ΑΤΤΙΚΗΣ
Δήμος ΧΟΛΑΡΓΟΥ / ΑΤΤΙΚΗΣ
Πόλη ΑΘΗΝΑ
Περιοχή ΧΟΛΑΡΓΟΣ
Οδός ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ
Αριθμός 56
Τ.Κ.15561
 
Αρμόδια Υπηρεσία ΓΕΜΗ
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΑΘΗΝΑΣ - τηλ: 2103380200 - fax: 2103380219 - http://www.eea.gr/

Διοίκηση
ΜΑΡΣΕΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ - Μοναδικός Εταίρος και Διαχειριστής από 08/01/2020
Επεξ/σία από ikorolis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά πήρα τηλέφωνο τη huawei και με το imei μου είπαν ότι έχει κανονικά εγγύηση. Άρα φυσικά δεν το επιστρέφω γιατί σιγά μην ξαναμπλέκω μ αυτούς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dre854 είπε

Τελικά πήρα τηλέφωνο τη huawei και με το imei μου είπαν ότι έχει κανονικά εγγύηση. Άρα φυσικά δεν το επιστρέφω γιατί σιγά μην ξαναμπλέκω μ αυτούς!

Άντε τώρα να παίξεις και ένα τζόκερ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, tartaki είπε

Φανταζομαι εννοει την τραπεζα του καθενός..

Φανταζομαι εννοει την τραπεζα του καθενός..

Οχι δεν εννοούσε αυτο γιατι οταν του ειπα εγω για την δική μου τραπεζα μου , μου τόνισε οτι δεν έχει σχέση η δικη αλλα η alpha bank η οποια διαχειρίζεται τις επιστροφές 

 

Φτανουμε στο συμπερασμα οτι μαλλον λεει διαφορετικά πράγματα στον καθένα και ο κυρ Γιωργης μας κοροϊδεύει μες τα μουτρα μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, notist είπε

Άντε τώρα να παίξεις και ένα τζόκερ 

Και εγώ δεν το πίστευα όταν μου εστειλαν το tracking number, φοβόμουν ότι μπορεί να μου εστελναν κάτι εντελώς αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dre854 είπε

Και εγώ δεν το πίστευα όταν μου εστειλαν το tracking number, φοβόμουν ότι μπορεί να μου εστελναν κάτι εντελώς αλλο.

ηταν προιον που ειχε αμεση παραλαβη η προιον με 4-10 μερες διαθεσιμοτητας?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, jojoiop είπε

ηταν προιον που ειχε αμεση παραλαβη η προιον με 4-10 μερες διαθεσιμοτητας?

4-10 μέρες. που μου ελεγαν στο τηλέφωνο όταν απαντούσαν ακόμη ότι εννοούσαν εργασιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απορία. Πριν κλείσει το φυσικό κατάστημα είχε πάει κανείς απο κει ? Είχε παραλαβή από κατάστημα? Τους είχε δει κανείς αυτούς? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...