Προς το περιεχόμενο

Mobilepoint.gr


dkoufo1
Μήνυμα προστέθηκε από Snoob

1. Να εκφράζεστε κόσμια χωρίς απαξιωτικούς/προσβλητικούς χαρακτηρισμούς για κανέναν, είτε το κατάστημα που σας δημιούργησε θέμα είτε άλλα μέλη

2. Δημόσια δεν θα αμφισβητείτε κανένα μέλος, οποτεδήποτε και αν γράφτηκε. Αν υποψιάζεστε πως συμβαίνει κάτι αθέμιτο, στέλνετε αναφορά και απέχετε από κάθε άλλο σχολιασμό.

3. Μείνετε στο θέμα. Μηνύματα "χιουμοριστικά" ή ειρωνικά δεν προσφέρουν τίποτε. Δεν είναι ώρα τώρα να κάνετε χιούμορ με μια κατάσταση που καταφανώς έχει επηρεάσει τόσους ανθρώπους.

4. Σύμφωνα με τους όρους χρήσης που, νέα και παλιά μέλη, έχετε αποδεχτεί κατά την εγγραφή σας, οποιαδήποτε απορία σχετικά με συντονιστικές ενέργειες (λ.χ. διαγραφή μηνυμάτων) επιλύεται με την αποστολή προσωπικού μηνύματος σε κάποιον εκ των αρμοδίων συντονιστών. Εναλλακτικά, στο contact [at] insomnia.gr

Παρακαλώ θερμά για τη συνεργασία όλων.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα εμφανιστούν τώρα οι δύο τρεις γνωστοί και θα σε αμφισβητήσουν.Πλεον δε ξέρω τι ρόλο βαρανε οι συγκεκριμένοι.Ειναι δυνατόν να είναι τόσο δύσπιστοι μετά από τόσες αποδείξεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 λεπτά πριν, AnastasiouD1982 είπε

Οπως ανεφερα κ στα προηγουμενα ποστ μου ημουν κ εγω παθων τισ υποθεσεις.

Απλα προς ενημερωσει ολων οσον ειναι παθων τις υποθεσεις σημερα μου επιστραφηκαν τα χρηματα στον λογαριασμο μου.

Ειχα κανει κ εγω αγορα με καρτα ενα κινιτο αξιας 675 ευρω.

θα ανεβασω κ σαν αποδεικτικα τις συναλλαγες εδω παρακατω για να τις δειτε ολοι.

ACFrOgCHxvM1G30_ZKngxzae0VskfF2ctePGOVQUQZ5NM_zqDHZ9a6WMY2zxEa1NBFDy7j5kH3f-iAn9NcuOW9_r75a-K21bpfG4Zu67xM6oSWWsE580akFgMOT3XfA= (1).pdf 186 kB · 5 downloads Mobilepoint.gr - Ενημέρωση παραγγελίας 27535 - [email protected] - Gmail.pdf 307 kB · 4 downloads

 

IMG-0342.PNG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, AnastasiouD1982 είπε

Οπως ανεφερα κ στα προηγουμενα ποστ μου ημουν κ εγω παθων τισ υποθεσεις.

Απλα προς ενημερωσει ολων οσον ειναι παθων τις υποθεσεις σημερα μου επιστραφηκαν τα χρηματα στον λογαριασμο μου.

Ειχα κανει κ εγω αγορα με καρτα ενα κινιτο αξιας 675 ευρω.

θα ανεβασω κ σαν αποδεικτικα τις συναλλαγες εδω παρακατω για να τις δειτε ολοι.

ACFrOgCHxvM1G30_ZKngxzae0VskfF2ctePGOVQUQZ5NM_zqDHZ9a6WMY2zxEa1NBFDy7j5kH3f-iAn9NcuOW9_r75a-K21bpfG4Zu67xM6oSWWsE580akFgMOT3XfA= (1).pdf 186 kB · 6 downloads Mobilepoint.gr - Ενημέρωση παραγγελίας 27535 - [email protected] - Gmail.pdf 307 kB · 8 downloads

Πώς έγινε η επιστροφή σε λογαριασμό ενώ είχες πληρώσει με κάρτα?

 

6 λεπτά πριν, AnastasiouD1982 είπε

Οπως ανεφερα κ στα προηγουμενα ποστ μου ημουν κ εγω παθων τισ υποθεσεις.

Απλα προς ενημερωσει ολων οσον ειναι παθων τις υποθεσεις σημερα μου επιστραφηκαν τα χρηματα στον λογαριασμο μου.

Ειχα κανει κ εγω αγορα με καρτα ενα κινιτο αξιας 675 ευρω.

θα ανεβασω κ σαν αποδεικτικα τις συναλλαγες εδω παρακατω για να τις δειτε ολοι.

ACFrOgCHxvM1G30_ZKngxzae0VskfF2ctePGOVQUQZ5NM_zqDHZ9a6WMY2zxEa1NBFDy7j5kH3f-iAn9NcuOW9_r75a-K21bpfG4Zu67xM6oSWWsE580akFgMOT3XfA= (1).pdf 186 kB · 6 downloads Mobilepoint.gr - Ενημέρωση παραγγελίας 27535 - [email protected] - Gmail.pdf 307 kB · 8 downloads

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Spawn13 είπε

Θα εμφανιστούν τώρα οι δύο τρεις γνωστοί και θα σε αμφισβητήσουν.Πλεον δε ξέρω τι ρόλο βαρανε οι συγκεκριμένοι.Ειναι δυνατόν να είναι τόσο δύσπιστοι μετά από τόσες αποδείξεις;

Φιλε μου εγω ειμαι παλιος μελος εδω μεσα με παρα πολλες αξιολογησεις κ δεν τιθεται θεμα ως προς την αξιοπιστια μου.

Οποιος θελει να με αμφισβητηση κακο του κεφαλιου του.

Εγω δεν εχω να χασω απολυτος τιποτα τα λεφτα μου τα πηρα.

Το κανω σαν ενημερωσει προς τους υπολοιπους μονο κ μονο επειδη γνωριζω το πως νιωθουν.

Το ιδιο ακριβως ενιωθα κ εγω μεχρι να δω τα χρηματα στον λογαριασμο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, AnastasiouD1982 είπε

Φιλε μου εγω ειμαι παλιος μελος εδω μεσα με παρα πολλες αξιολογησεις κ δεν τιθεται θεμα ως προς την αξιοπιστια μου.

Οποιος θελει να με αμφισβητηση κακο του κεφαλιου του.

Εγω δεν εχω να χασω απολυτος τιποτα τα λεφτα μου τα πηρα.

Το κανω σαν ενημερωσει προς τους υπολοιπους μονο κ μονο επειδη γνωριζω το πως νιωθουν.

Το ιδιο ακριβως ενιωθα κ εγω μεχρι να δω τα χρηματα στον λογαριασμο μου.

Εκκαθαρίστηκε η επιστροφή σου και μπήκαν τα λεφτά ή είχες ζητήσει από το μαγαζί να στα βάλει σε ΄λογαριασμό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, kostasyf7 είπε

Πώς έγινε η επιστροφή σε λογαριασμό ενώ είχες πληρώσει με κάρτα?

προφανως φιλε μου η τραπεζα Alpha bank εχει παγωσει τις οποιες πληρωμες.

Εγω απαιτησα τα λεφτα μου κ ειπα οτι κινηθηκα με ολες τις νομικες οδους.

Απο εκει κ περα δεν γνωριζω περισσοτερα κ απλα περιμενα να δω τι θα γινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/5/2020 στις 2:44 ΜΜ, dkoufo1 είπε

Θά ήθελα να με πληροφορησετε για το αν πρέπει να ανησυχώ για μία παραγγελία που έκανα  διαδικτυακά στο συγκεκριμένο κατάστημα.Εχουν παρέλθει αρκετές μέρες και αφ'ενός στο τηλέφωνο δεν απαντάνε αφ'ετέρου στα ηλεκτρονικά μηνύματα απαντάνε  αραιά καί  άσχετα.Τι πρέπει να κάνω ?? η παραγγελία έχει προπληρωθει με κάρτα πιστωτική...

Φίλε μου σε κλέψανε ακύρωσε την παραγγελία ΤΏΡΑ και πήγαινε στην τράπεζα να κάνεις αμφισβήτηση συναλλαγης..... Άμα πάρεις πίσω τα λεφτά σου απλά θα είναι θαύμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, sotirisHD είπε

Εκκαθαρίστηκε η επιστροφή σου και μπήκαν τα λεφτά ή είχες ζητήσει από το μαγαζί να στα βάλει σε ΄λογαριασμό;

Απαιτησα επιστροφη χρηματων στον λογαριασμο μου.

Κ τελος εβαλα ενα φιλαρακι δικηγορο κ μιλησε κ με τον κ.Γιωργη οπως τον λετε εδω μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, AnastasiouD1982 είπε

προφανως φιλε μου η τραπεζα Alpha bank εχει παγωσει τις οποιες πληρωμες.

Εγω απαιτησα τα λεφτα μου κ ειπα οτι κινηθηκα με ολες τις νομικες οδους.

Απο εκει κ περα δεν γνωριζω περισσοτερα κ απλα περιμενα να δω τι θα γινει.

Άρα είχες πληρώσει με κάρτα και σου έβαλαν τα χρήματα απευθείας στο λογαριασμό ύστερα από απαίτησή σου. Είδα και το παραστατικό μεταφορά από λογαριασμό είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, sotirisHD είπε

Άρα είχες πληρώσει με κάρτα και σου έβαλαν τα χρήματα απευθείας στο λογαριασμό ύστερα από απαίτησή σου. Είδα και το παραστατικό μεταφορά από λογαριασμό είναι.

Ναι μου εκαναν μεταφορα απο λογαριασμο ακριβως.

Ευχομαι καλη τυχη κ αισιο τελος κ για τους υπολοιπους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, stike92 είπε

Έχει καταφερει να επικοινωνήσει κανείς στο τηλεφωνό τους; Προσπαθω να πιασω γραμμή απο το πρωί.

Σε κανέναν δεν το σηκώνουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παλι ουτε σημερα μπηκαν τα χρηματα στην τραπεζα - επισης τους ζητησα χθες το απογευμα μεσω μειλ να τους στειλω το iban μου και απαντηση δεν ελαβα ουτε προκειται να λαβω.  Παιδες ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΗ ΣΥΝΑΛΛΑΓΗΣ - ΜΥΝΗΣΗ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ειναι τα 2 βασικα που πρεπει να γινουν και οσοι δεν εχετε κανει καντε τα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...