Προς το περιεχόμενο

Poco F2 Pro: To οικονομικότερο smartphone με Snapdragon 865


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

H έκδοση με τα 6gb είναι LPddr4x ενώ με τα 8gb είναι LPddr5. Το 5G είναι αδιάφορο, καθώς όταν θα υπάρχει κάλυψη από τους παρόχους, θα έχει βγεί το Poco f4.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, alexis67676767 είπε

H έκδοση με τα 6gb είναι LPddr4x ενώ με τα 8gb είναι LPddr5. Το 5G είναι αδιάφορο, καθώς όταν θα υπάρχει κάλυψη από τους παρόχους, θα έχει βγεί το Poco f4.

Αφου καινε τις κεραιες οπως τις μαγισσες το μεσαιωνα. Ποιος παροχος θα βαλει μερικες εκατονταδες τετοια κεραιακια για να του τα καψουν την επομενη βδομαδα;

  • Like 1
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Looter είπε

600 ευρώ το Pocopoco στην Κίνα.

Μαλλον τους έχει χτυπήσει ο ιός εκεί στην Xiaomi φέτος , δεν εξηγείται αλλιώς! 😂😂

Το 600 που το βλέπεις; Το παίρνεις στα χέρια σου με 499

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσες φορές και να γραφτεί κάποιοι τον χαλβά τους , ο 865 είναι ακριβός επεξεργαστής, οι επεξεργαστές που υποστηρίζουν 5G γενικά είναι πολύ ακριβοί και η τιμή τους θα μειωθεί σε ένα χρόνο περίπου, αυτά δεν τα λέω εγώ αλλά οι παράγοντες των εταιρειών κατασκευής κινητών, η Xiaomi μπαίνει προφανώς στα παπούτσια της Huawei στην Ευρώπη και η Realme κερδίζει κομμάτι της πίτας κυρίως στην Ινδία. Νομίζω ότι πολλοί γράφουν απλά για να γράψουν κάτι

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Looter είπε

Τα 600 είναι για τα γατάκια τους κινέζους.

Εμείς περιμένουμε την ντούρα και καπελάτη τιμή από infoquest. Μετά τα 1099 του Mi 10 Pro ο πήχης των προσδοκιών έχει ανεβεί στα ουράνια από τον εισαγωγέα της καρδιάς μας!! 🤣😂

ανετα στα 759 ελλαδα θα γελασουν ολα τα οικοδομικα υλικα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Snapdragon 865, amoled, ραδιόφωνο, 3.5 jack ,nfc , 4700 μπαταρία,υδροψυξη, QC 4+, κομπλέ όλα.Το κέρατο που βγαίνει στη μπροστά κάμερα με χαλάει, έλλειψη sd card και οis στην κάμερα εάν και έχει eis στο βίντεο. Ακριβο το γαμηδι ,όταν πάει στα 360€ όπως το mi9 t pro τότε ίσως αποσύρω το my precious poco f1 μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, maparios είπε

Το έχω πάρει με 1000. Με το που πάρω επίδομα αδείας έφυγε παραγγελιας όσο κ να κάνει

αν ειχε sd το ειχα παρει ηδη και εγω....αλλα μας ξενερωνει μονιμως η xiaomi

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον ερχόμενο χειμώνα το Poco μου κλείνει 2 χρόνια. Αν και με παίδεψε αρκετά το θέμα με το ghost touch, που για τουλάχιστον ολόκληρο χρόνο έβριζα καθημερινά την xiaomi για την ανικανότητα τους να διορθώσουν αυτή την σοβαρή δυσλειτουργία, σκέφτομαι σοβαρά να αναβαθμίσω, αλλά παραμένω σκεπτικός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Heartl3ss21 είπε

Τον ερχόμενο χειμώνα το Poco μου κλείνει 2 χρόνια. Αν και με παίδεψε αρκετά το θέμα με το ghost touch, που για τουλάχιστον ολόκληρο χρόνο έβριζα καθημερινά την xiaomi για την ανικανότητα τους να διορθώσουν αυτή την σοβαρή δυσλειτουργία, σκέφτομαι σοβαρά να αναβαθμίσω, αλλά παραμένω σκεπτικός.

το έλυσες; αν ναι πως;

 

19 λεπτά πριν, laziokos είπε

αν ειχε sd το ειχα παρει ηδη και εγω....αλλα μας ξενερωνει μονιμως η xiaomi

ρε φιλε 128 γιγα ειναι δεν ειναι λιγα... κανεις ενα backup τον μηνα -2μηνο και εισαι αρχοντας!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Bil79 είπε

ισχυει αλλα με την υποστηριξη που θα βρει απο τους devs δεν θα ξερεις ποια rom να πρωτοβαλεις.

Κατα τ' αλλα πολυ τιμια συσκευη.👌

για τους μαζόχες ναι.... φυσιολογικός κόσμος θελε να το βγαλει απο το κουτι και να παιζει ΑΨΟΓΑ just as is εκει χάνει πάρα πολύ άσχημα η ξιαομι

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, maparios είπε

το έλυσες; αν ναι πως;

ρε φιλε 128 γιγα ειναι δεν ειναι λιγα... κανεις ενα backup τον μηνα -2μηνο και εισαι αρχοντας!

Μετά από διαφορες ενημέρωσεις που έγιναν απλά κάποια στιγμή σταμάτησε να συμβαίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...