Προς το περιεχόμενο

Revolut κάρτες


panosk0

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα θα ήθελα να μάθω αν κάποιος ξέρει πόσες κάρτες μπορούμε να έχουμε .

Δηλαδή πόσες 

1) φυσικές κάρτες

2) αυλές

3) προσωρινές

Στο τσατ που επικοινώνησα , αναφέρει :

Spoiler

-" Our users can order up to 8 cards per month, including a maximum of 3 physical ones and 5 virtual ones. This means if they decide not to get any physical cards at all, they can still only have up to 5 active virtual ones. It will not be possible for them to order more than 8 cards of any type during one month, counted since the first order. "

-" Το κόστος κάθε επόμενης κάρτας ;; "

-Τhere will be a fee of 4.99 GBP or equivalent to the amount on your currency everytime that you will order a virtual card, the first card will be for free.

- κάθε μήνα πόσες προσωρινές κάρτες μπορώ να έχω ;;;

- You can only have one disposable virtual card.

- είναι δωρεάν ;;;

- Yes, it should be free, you can check this link to learn more about it, https://blog.revolut.com/introducing-disposable-virtual-cards/

- The first card should be free.

Όμως,  μπορείτε να δείτε ότι αναφέρονται σε γραμμένα κείμενα του 2018. Από τότε έλεγε ότι δεν μπορεί ο απλός λογαριασμός να έχει προσωρινές ενώ τώρα μπορείς και βγάζεις όσους θες ( αν δεν κάνω λάθος 20 τ μήνα ) για διασταύρωση όμως το τσατ αναφέρει μια το μήνα και μετά οι άλλες με χρέωση . 

Κάπου εδώ υπάρχει πρόβλημα εμπιστοσύνης νομίζω. .. 

Κάποιος που γνωρίζει , χρησιμοποιησε, ξέρει , ας ενημερώσει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, panosk0 είπε

Καλησπέρα θα ήθελα να μάθω αν κάποιος ξέρει πόσες κάρτες μπορούμε να έχουμε .

Δηλαδή πόσες 

1) φυσικές κάρτες

2) αυλές

3) προσωρινές

Στο τσατ που επικοινώνησα , αναφέρει :

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

-" Our users can order up to 8 cards per month, including a maximum of 3 physical ones and 5 virtual ones. This means if they decide not to get any physical cards at all, they can still only have up to 5 active virtual ones. It will not be possible for them to order more than 8 cards of any type during one month, counted since the first order. "

-" Το κόστος κάθε επόμενης κάρτας ;; "

-Τhere will be a fee of 4.99 GBP or equivalent to the amount on your currency everytime that you will order a virtual card, the first card will be for free.

- κάθε μήνα πόσες προσωρινές κάρτες μπορώ να έχω ;;;

- You can only have one disposable virtual card.

- είναι δωρεάν ;;;

- Yes, it should be free, you can check this link to learn more about it, https://blog.revolut.com/introducing-disposable-virtual-cards/

- The first card should be free.

Όμως,  μπορείτε να δείτε ότι αναφέρονται σε γραμμένα κείμενα του 2018. Από τότε έλεγε ότι δεν μπορεί ο απλός λογαριασμός να έχει προσωρινές ενώ τώρα μπορείς και βγάζεις όσους θες ( αν δεν κάνω λάθος 20 τ μήνα ) για διασταύρωση όμως το τσατ αναφέρει μια το μήνα και μετά οι άλλες με χρέωση . 

Κάπου εδώ υπάρχει πρόβλημα εμπιστοσύνης νομίζω. .. 

Κάποιος που γνωρίζει , χρησιμοποιησε, ξέρει , ας ενημερώσει .

Για δωρεάν πρόγραμμα νομίζω μέχρι 4-5 virtual το μήνα. Τα άλλα πρέπει να είναι όπως τα λέει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, george1807 είπε

Για δωρεάν πρόγραμμα νομίζω μέχρι 4-5 virtual το μήνα. Τα άλλα πρέπει να είναι όπως τα λέει.

Η δικιά μου επικοινωνία με το support έλεγε αυτό

I have consulted with the team and it seems that all of the cards were ordered an a different time and in this case you would just have to wait 30 days after the first card was ordered to order a new virtual card.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν κατάλαβες σου είπα ακριβώς τι γίνεται έβγαλα 5 εικονικές στη έκτη μου ήρθε μύνημα ότι δεν μπορώ να βγάλω άλλη αν δεν περάσει ένας μήνας και δεν σβησω τουλάχιστον την πρώτη για να βγάλω μια νεα.ο μέγιστο είναι 5 εικονικές σε free accountΠΑΝΤΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Teotrela είπε

Όχι δεν κατάλαβες σου είπα ακριβώς τι γίνεται έβγαλα 5 εικονικές στη έκτη μου ήρθε μύνημα ότι δεν μπορώ να βγάλω άλλη αν δεν περάσει ένας μήνας και δεν σβησω τουλάχιστον την πρώτη για να βγάλω μια νεα.ο μέγιστο είναι 5 εικονικές σε free accountΠΑΝΤΑ

Δωρεάν ή με χρέωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Teotrela είπε

Δωρεαν

Ενώ αυτοί αναφέρουν 

Τhere will be a fee of 4.99 GBP or equivalent to the amount on your currency everytime that you will order a virtual card, the first card will be for free

Μάλιστα....

Επεξ/σία από panosk0
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, panosk0 είπε

Ενώ αυτοί αναφέρουν 

Τhere will be a fee of 4.99 GBP or equivalent to the amount on your currency everytime that you will order a virtual card, the first card will be for free

Μάλιστα....

Αυτό ίσχυε όταν πρωτοξεκίνησαν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, george1807 είπε

Αυτό ίσχυε όταν πρωτοξεκίνησαν 

Ναι αλλά και στο τσατ τους αυτό λένε ..

Γ αυτό αναφέρω δεν ξέρουμε σίγουρα τι ισχύει... Τελικά πόσες υλικές , πόσες αυλές μπορούμε να έχουμε και πόσες προσωρινές το μήνα ;; 

Προσωπική εκτίμηση .

3 κάρτες υλικης υπόστασης ( η μία δωρεάν εφόσον έχεις λινκ από φίλο ) οι άλλες πιθανών με χρέωση 

5 αυλές με απαίτηση  να σβήσεις τη μια και να ενεργοποιήσεις άλλη τον επόμενο μήνα 

Και 20 κάθε μήνα προσωρινές αυλές κάρτες 

Επεξ/σία από panosk0
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...