Προς το περιεχόμενο

Kotsovolos Sharp Androidtv 4K 50” 329€


SakafliaC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά τι προσφορές είναι αυτές με 20-50 ευρώ παραπάνω παίρνετε lg-samsung 50αρα κιόλας που έχουν πολύ ανώτερη εικόνα και θα ειναι ποιο γρήγορη στο ίντερνετ! 

Προσωπικά αξιζει να δώσετε κατι παραπάνω για να έχετε καλή ποιότητα εικόνας παρά να σας βγαίνουν τα ματια έξω! 

Την εχω πατήσει 3 φόρες με no name tv και δεν πρόκειται να την ξαναπατήσω! 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειράζει να ρωτήσω εδώ χωρίς καμία διάθεση να γίνει vs topic και γνωρίζοντας ότι όλοι έχουν καλά μοντέλα, ποιες είναι οι top εταιρείες αυτή τη στιγμή?

LG και Samsung? Έχουν προσπεράσει πια τη Sony?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SakafliaC είπε

Πειράζει να ρωτήσω εδώ χωρίς καμία διάθεση να γίνει vs topic και γνωρίζοντας ότι όλοι έχουν καλά μοντέλα, ποιες είναι οι top εταιρείες αυτή τη στιγμή?

LG και Samsung? Έχουν προσπεράσει πια τη Sony?

Υποτίθεται ότι μιλάμε για budget η Sony έχει  φοβερές τηλεοράσεις αλλά ποιο ακριβές απο αυτές τις 2 εταιρείες που ανέφερα! 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, manthos_27 είπε

Ρε παιδιά τι προσφορές είναι αυτές με 20-50 ευρώ παραπάνω παίρνετε lg-samsung 50αρα κιόλας που έχουν πολύ ανώτερη εικόνα και θα ειναι ποιο γρήγορη στο ίντερνετ! 

Προσωπικά αξιζει να δώσετε κατι παραπάνω για να έχετε καλή ποιότητα εικόνας παρά να σας βγαίνουν τα ματια έξω! 

Την εχω πατήσει 3 φόρες με no name tv και δεν πρόκειται να την ξαναπατήσω! 

Δεν γνωρίζω και μπορεί να'ναι μάπα η συγκεκριμένη της προσφοράς αλλά όχι και no name η sharp. Μην τρελλαθούμε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
9 λεπτά πριν, attanasio είπε

Δεν γνωρίζω και μπορεί να'ναι μάπα η συγκεκριμένη της προσφοράς αλλά όχι και no name η sharp. Μην τρελλαθούμε...

Δεν ειναι η σαρπ που ξεραμε

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάτοχος της 6703 55ιντσών εδώ και ένα χρόνο. Πολύ καλύτερη εικόνα από  Qled Samsung Q60R που έχω άμεση σύγκριση. Διαμαντάκια οι νέες οικονομικές Philips. Ελαφρώς δύχρηστο το λειτουργικό. 

Επεξ/σία από nak1nak
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, matrixxx είπε

Δεν ειναι η σαρπ που ξεραμε

Έτσι πολύ σωστά καμία σχέση οι παλιές τηλεοράσεις με τις καινούργιες Sharp! 

Επεξ/σία από manthos_27
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, attanasio είπε

Δεν γνωρίζω και μπορεί να'ναι μάπα η συγκεκριμένη της προσφοράς αλλά όχι και no name η sharp. Μην τρελλαθούμε...

Τουρκική vestel όπως πολλές άλλες παλιές "επώνυμες"

https://www.google.com/amp/www.hurriyetdailynews.com/amp/vestel-takes-over-sharps-europe-brand-72225

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Sharp δεν είναι vestel , αλλά  βγαίνουν από την πολωνική UMC  . 

Όσοι έχετε προβλήματα με resets κλπ κατεβάστε το τελευταίο firmware και αναβαθμίστε . Αν δεν το έχετε στείλτε ένα mail στην UMC ,δεν ξέρω αν έχει αντιπροσωπεία στην Ελλάδα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία τα λέτε και δε θα διαφωνήσω γιατί δεν έχω άποψη, αλλά η του θέματος είναι android και αυτό για κάποιους είναι βασικό...

Πχ εγώ με μικρό παιδί που βλέπουμε youtube και μας έχει τρελάνει στην διαφήμιση η samsung, μου έρχεται να την πετάξω από το μπαλκόνι. Κλιπάκι και διαφήμισή. Και άκυρα. Βλέπουμε παιδικά και πετάει διαφημίσεις για ρούχα, μαζί εννοείτε με τα παιχνίδια που πρέπει να αγοράσουμε...

Ξέρω υπάρχουν λύσεις (μποξάκι, στριμινγ), αλλά η ευκολία του ενός τηλεκοντρόλ και του ανοίγω και βλέπω κατευθείαν, έχει να κάνει...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...