Προς το περιεχόμενο

Logitech service


miltgiorg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα σε ολους. Θα χρειαστω την βοηθεια οσους γνωριζουν για την παραπανω εταιρια. Εχω κανει μια αγορα το 2012 ( logitech driving force gt ) Η τιμονιερα ειναι μια χαρα απλα το καλωδιο στα πεταλια εχει φθαρει με αποτελεσμα οταν κουνιεται το καλωδιο να παταει γκαζι φρενο μονο του. ( Δεν ειναι κατι τραγικο μια αλλαγη καλωδιου και θα ειναι κομπλε φανταζομαι ) Ολο το υπολοιπο συνολο ειναι αψογο. Το προβλημα μου ειναι οτι την εχω αγορασει απο κωτσοβολο και η αποδειξη υπαρχει ηλεκτρονικα στο email μου. Τους εξηγησα πως εχει η κατασταση και μου δωσανε το τηλ απο την oktabit. παιρνω τηλεφωνο και μου λενε οτι πρεπει να την πας στο κωτσοβολο και οχι σε εμας. Την πηγαινω στο κωτσοβολο μου λεει ξανα παρε τηλ εκει πρεπει να την πας. Ξανα παιρνω τηλ στην oktabit εμεις δεν ειμαστε επισκευαστες μονο εμπορευομαστε τα προιοντα δεν υπαρχει service logitech. Μα ο κωτσοβολος μου ειπε σε εσας, Η απαντηση ειναι οτι δεν ξερει ο κωτσοβολος. Ξανα στελνω μεσω facebook στο κωτσοβολο και μου λεει οτι πρεπει να βρω εγω εναν οποιοδηποτε τεχνικο να μου την φτιαξει. Ειναι σοβαρα πραγματα αυτα? Ποιος φταιχνει τιμονιερες? Τι μπορω να κανω εαν γνωριζει κανενας απο logitech να απευθυνθω καπου σοβαρα.

ΥΓ: Εχω δοκιμασει το τηλεφωνο που δινει η logitech το 00800 αλλα δεν υπαρχει λεει.

 

Επεξ/σία από miltgiorg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η logitech αυτό που κάνει είναι να καλύπτει την εγγύηση με αντικατάσταση. Δηλ κάτι που σου παρουσιάζει θέμα σου λέει στο αντικαθιστώ με άλλο. Γι αυτό που ζητάς  πρέπει να βρεις κάποιον τεχνικό με ηλεκτρολογικές γνώσεις και να σου αλλάξει το καλώδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Vasilis 07 είπε

Η logitech αυτό που κάνει είναι να καλύπτει την εγγύηση με αντικατάσταση. Δηλ κάτι που σου παρουσιάζει θέμα σου λέει στο αντικαθιστώ με άλλο. Γι αυτό που ζητάς  πρέπει να βρεις κάποιον τεχνικό με ηλεκτρολογικές γνώσεις και να σου αλλάξει το καλώδιο.

Nαι αλλα δεν θελω να το παω σε καποιον εκτος αντιπροσωπείας και αντι να μου την φτιάξει την παρω στα χερια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, miltgiorg είπε

Nαι αλλα δεν θελω να το παω σε καποιον εκτος αντιπροσωπείας και αντι να μου την φτιάξει την παρω στα χερια.

Γι αυτό σου είπα θα πας σε κάποιον ειδικό. Το προιόν είναι εκτός εγγύησης (από το 2014-2015) και κάνεις δεν πρόκειται να ασχοληθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, Vasilis 07 είπε

Γι αυτό σου είπα θα πας σε κάποιον ειδικό. Το προιόν είναι εκτός εγγύησης (από το 2014-2015) και κάνεις δεν πρόκειται να ασχοληθεί.

Εαν γνωριζεις καποιον ειδικο στειλε μου πμ. Η οποιοσδηποτε αλλος να μου στειλει πμ μην θεωρηθει διαφημιση. Ευχαριστω πολυ βασιλη.

Επεξ/σία από miltgiorg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Καλησπέρα.

Τελικά υπάρχει τεχνικός που να αναλαμβάνει αξιόπιστα να φτιάξει μια τιμονιέρα της Logitech?

Κατά προτίμηση στην περιοχή της Θεσσαλονίκης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...