Προς το περιεχόμενο

Εντυπωσιακό tech demo της Unreal Engine 5 στο PlayStation 5


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, music_lover είπε

Αν εμείς είμαστε ανεπίδεκτοι μαθήσεως, εσύ είναι ανεπίδεκτος διαλόγου με τόσες ανακρίβειες που πέταξες εδώ και 17 σελίδες αλλά είπαμε, υπάρχουν μαζόχες που κάθονται και κάνουν και διάλογο μαζί σου 🤣 Πες μας τώρα για το HDR στο pc gaming, άλλα άστο, ανέκδοτο είναι, δεν θέλω να γελάσω και άλλο.

Στα 330€ το θέλω εγώ το hdr . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 279
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, songless_bird είπε

Στα 330€ το θέλω εγώ το hdr . 

Γιατί χρειάζεσαι ειδικό hardware για το hdr που κοστίζει? Η η κονσόλα είναι bundled δώρο με hdr τηλεόραση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, CometRyzen είπε

Γιατί χρειάζεσαι ειδικό hardware για το hdr που κοστίζει? Η η κονσόλα είναι bundled δώρο με hdr τηλεόραση?

Όχι, είναι γιατί το implementation του HDR στα windows είναι για γέλια και για κλάματα. Ακόμα και να συνδέσεις μια καλή HDR τηλεόραση στο pc θα κάνεις μια τρύπα στο νερό. Σε παρακαλώ μην αρχίζεις τα μα μου κτλ γιατί εδώ και 4 χρόνια προσπαθώ να παίξω HDR games μέσω του pc στην OLED και έσπασαν τα νεύρα μου από την ταλαιπωρία. Την μία δεν αναγνωρίζει την οθόνη, την άλλη δεν το αποδίδει σωστά, την άλλη βγάζει κάτι πράσινα χρώματα, την άλλη χάνει το σήμα της η gpu προς την tv, την άλλη δεν δουλεύει όταν αλλάζεις ανάλυση στο παιχνίδι, την άλλη βγάζει μια μαύρη οθόνη και όλα αυτά διαφορετικά σε κάθε παιχνίδι, ε αστα διάλα, ανοίγω το PS4 Pro και βγάζω γούστα με σωστά χρώματα χωρίς ένα σωρό μ@λ@κίες. Και έχω την τελευταία έκδοση windows10, με όλα τα updates. Δεν συζητάμε καν για το ότι η συντριπτική πλειοψηφία pc gamers παίζουν σε κάτι τραγικές για HDR οθόνες ips και va με 400nits φωτεινότητα με πιστοποίηση HDR400 (μου α χα χα) με Edge LED κιόλας που είναι η μεγαλύτερη απάτη τεχνολογίας στην οθόνες εν έτη 2020, το γνωστό HDRτουκώλου 🤣

Επεξ/σία από music_lover
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, music_lover είπε

Όχι, είναι γιατί το implementation του HDR στα windows είναι για γέλια και για κλάματα. Ακόμα και να συνδέσεις μια καλή HDR τηλεόραση στο pc θα κάνεις μια τρύπα στο νερό. Σε παρακαλώ μην αρχίζεις τα μα μου κτλ γιατί εδώ και 4 χρόνια προσπαθώ να παίξω HDR games μέσω του pc στην OLED και έσπασαν τα νεύρα μου από την ταλαιπωρία. Την μία δεν αναγνωρίζει την οθόνη, την άλλη δεν το αποδίδει σωστά, την άλλη βγάζει κάτι πράσινα χρώματα, την άλλη χάνει το σήμα της η gpu προς την tv, την άλλη δεν δουλεύει όταν αλλάζεις ανάλυση στο παιχνίδι, την άλλη βγάζει μια μαύρη οθόνη και όλα αυτά διαφορετικά σε κάθε παιχνίδι, ε αστα διάλα, ανοίγω το PS4 Pro και βγάζω γούστα με σωστά χρώματα χωρίς ένα σωρό μ@λ@κίες. Και έχω την τελευταία έκδοση windows10, με όλα τα updates. Δεν συζητάμε καν για το ότι η συντριπτική πλειοψηφία pc gamers παίζουν σε κάτι τραγικές για HDR οθόνες ips και va με 400nits φωτεινότητα με πιστοποίηση HDR400 (μου α χα χα) που είναι η μεγαλύτερη απάτη τεχνολογίας στην οθόνες εν έτη 2020.

Nα ξεκινήσω από την τελευταία πρόταση. Έχει σημασία αν παίζουν σε hdr400, όταν μιλάμε για το κόστος? Εκτός αν την hdr4k στην κάνανε δώρο με τη κονσόλα. Φαντάζομαι όχι, άρα και ο "pc gamer" με το ίδιο κόστος παίρνει 4k hdr oled. Άρα non argument.

 

Στα υπόλοιπα, να σου στείλω video από το PC μου που ανοίγω το hdr και παίζω ac odyssey σε περίπου...5 δευτερολέπτα? Άντε 10. 

Γιατί και εγώ θα σου πώ ανάλογα πράματα για το xbox one x. Mαζεύεται η παρέα να παίξουμε το forza 7, μου βγάζει ότι έχει update. Περιμένω 10 λεπτά να κατέβει και να κάνει install και στο 95% το τρώει error. Κάνω restart την κονσόλα, περιμένω άλλα 10 λεπτά, πάλι error στο 95%. Κάνω 3ο restart, πάλι τα ίδια. Στο 4ο έστρωσε. Ε είπαμε αι στα διάλα και πήγαμε να παίξουμε στο PC.Αληθινό γεγονός το από πάνω. 

Απλά αυτο που βλέπω είναι οτι το PC σας έχει μόνο προβλήματα, ενώ οι κονσόλες σας δουλεύουν απροβλημάτιστα. Πράγμα που δεν ισχύει. Χάλασε το ανεμιστηράκι του PC γράφει ο άλλος από πάνω, λες και το ανεμιστηράκι της κονσόλας δεν είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα και επίσης μπορεί να χαλάσει. ΟΧΙ, στο PC χαλάει, στην κονσόλα είναι φτιαγμένο από τιτάνιο το ανεμιστήρι.

 

Kάπακια, το ίδιο άτομο, στη κονσόλα παίζει απροβληματίστα λέει. ΟΛΑ τα παιχνίδια λειτουργούν άψογα λέει. Μετα πας στο digital foundry να διαβάσεις τα reviews παιχνιδιών και συο λένε τα ακριβώς ανάποδα. Κάτι drops σε 9 fps, σβησμένα saves, αλλεπάληλα patch μπας και καταφέρουν να κρατήσουν τα 30 fps, μέχρι και game που δεν μπορούσες καν να ανοίξεις χωρίς patch υπάρχει. Στις κονσόλες ΟΛΑ αυτά. Αλλά οχι, το PC έχει προβληματα...και μιλάμε για AAA games έτσι, fallout 4, skyrim , witcher 3, dishonored 2, assasins creed κλπα. 

Και μετά λες τους άλλους biased ξερώ γώ, ενώ όσα γράφεται ουδεμία επαφή με την πραγματικότητα έχουν. Και πρόσεξε, δεν το λεώ εγώ. Το λέει το digital foundry, ένα από τα μεγαλύτερα sites για μετρήσεις παιχνιδιών. Ακόμα θυμάμαι το PUBG στο xboxonex που γράφανε οτι απλά στη κονσόλα είναι unplayable γιατι είναι τίγκα στα stutters και τα framerate πεφτουν στα 5. Η το Ryse, το game - σημαία στο launch του xbox με τα drops στα....13 fps. Αν για τα στάνταρ σας αυτό είναι οτι δουλεύει απροβλημάτιστα το δέχομαι, αλλά έχετε χαμηλά standards. Και προφανώς double standards. 1 πράμα μπορεί να μη δουλέψει στο PC, βγάζεται προβληματικό το PC. 10 πράματα δεν δουλεύουν στη κονσόλα, απροβλημάτιστη η κονσόλα

Επεξ/σία από CometRyzen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
26 λεπτά πριν, CometRyzen είπε

Nα ξεκινήσω από την τελευταία πρόταση. Έχει σημασία αν παίζουν σε hdr400, όταν μιλάμε για το κόστος? Εκτός αν την hdr4k στην κάνανε δώρο με τη κονσόλα. Φαντάζομαι όχι, άρα και ο "pc gamer" με το ίδιο κόστος παίρνει 4k hdr oled. Άρα non argument.

Στα υπόλοιπα, να σου στείλω video από το PC μου που ανοίγω το hdr και παίζω ac odyssey σε περίπου...5 δευτερολέπτα? Άντε 10. 

Γιατί και εγώ θα σου πώ ανάλογα πράματα για το xbox one x. Mαζεύεται η παρέα να παίξουμε το forza 7, μου βγάζει ότι έχει update. Περιμένω 10 λεπτά να κατέβει και να κάνει install και στο 95% το τρώει error. Κάνω restart την κονσόλα, περιμένω άλλα 10 λεπτά, πάλι error στο 95%. Κάνω 3ο restart, πάλι τα ίδια. Στο 4ο έστρωσε. Ε είπαμε αι στα διάλα και πήγαμε να παίξουμε στο PC.Αληθινό γεγονός το από πάνω. 

Απλά αυτο που βλέπω είναι οτι το PC σας έχει μόνο προβλήματα, ενώ οι κονσόλες σας δουλεύουν απροβλημάτιστα. Πράγμα που δεν ισχύει. Χάλασε το ανεμιστηράκι του PC γράφει ο άλλος από πάνω, λες και το ανεμιστηράκι της κονσόλας δεν είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα και επίσης μπορεί να χαλάσει. ΟΧΙ, στο PC χαλάει, στην κονσόλα είναι φτιαγμένο από τιτάνιο το ανεμιστήρι.

Kάπακια, το ίδιο άτομο, στη κονσόλα παίζει απροβληματίστα λέει. ΟΛΑ τα παιχνίδια λειτουργούν άψογα λέει. Μετα πας στο digital foundry να διαβάσεις τα reviews παιχνιδιών και συο λένε τα ακριβώς ανάποδα. Κάτι drops σε 9 fps, σβησμένα saves, αλλεπάληλα patch μπας και καταφέρουν να κρατήσουν τα 30 fps, μέχρι και game που δεν μπορούσες καν να ανοίξεις χωρίς patch υπάρχει. Στις κονσόλες ΟΛΑ αυτά. Αλλά οχι, το PC έχει προβληματα...και μιλάμε για AAA games έτσι, fallout 4, skyrim , witcher 3, dishonored 2, assasins creed κλπα. 

Και μετά λες τους άλλους biased ξερώ γώ, ενώ όσα γράφεται ουδεμία επαφή με την πραγματικότητα έχουν. Και πρόσεξε, δεν το λεώ εγώ. Το λέει το digital foundry, ένα από τα μεγαλύτερα sites για μετρήσεις παιχνιδιών. Ακόμα θυμάμαι το PUBG στο xboxonex που γράφανε οτι απλά στη κονσόλα είναι unplayable γιατι είναι τίγκα στα stutters και τα framerate πεφτουν στα 5. Η το Ryse, το game - σημαία στο launch του xbox με τα drops στα....13 fps. Αν για τα στάνταρ σας αυτό είναι οτι δουλεύει απροβλημάτιστα το δέχομαι, αλλά έχετε χαμηλά standards. Και προφανώς double standards. 1 πράμα μπορεί να μη δουλέψει στο PC, βγάζεται προβληματικό το PC. 10 πράματα δεν δουλεύουν στη κονσόλα, απροβλημάτιστη η κονσόλα

Εδώ και 17 σελίδες κάνεις το ίδιο πράγμα, ποτέ δεν απαντάς στο επιχείρημα που σου έθεσε κάποιος και γυρίζεις την κουβέντα εκεί που σε συμφέρει.

Μίλησα για την σωστή χρήση και απόδοση του HDR και εσύ μου το γυρνάς στο κόστος? Θέτεις την συζήτηση στην βάση του κόστους ενώ εγώ αναφέρθηκα στην απόδοση, γίνεται κουβέντα έτσι?

Και αναφέρεις ως παράδειγμα τον εαυτό σου, κάτι που έχεις κάνει πολλάκις μέσα σε αυτό το thread και στο ξανάπα δεν αποτελείς αντιπροσωπευτικό δείγμα.

Επειδή έτυχε να δουλέψει κάτι σωστά σε εσένα έγινε ο κανόνας? Ούτε και εγώ αποτελώ αντιπροσωπευτικό δείγμα αλλά για γράψε στο google "hdr problems windows" και πες μας τι βλέπεις?΄Το πρόβλημα, που τυχαίνει (αμφιβάλλω να είσαι τόσο τυχερός αλλά τέσπα) να μην (θέλεις) να δεις εσύ.

Αν κάθε φορά που δεν σε συμφέρει κάτι αρχίζεις τον στρουθοκαμηλισμό, το πρόβλημα δεν εξαφανίζεται, παραμένει εκεί και είναι fact ότι το HDR στα windows είναι ακόμη ανέκδοτο, δεν το συζητώ καν αυτό και προφανώς 10sec με το pc σου να παίζει σωστά Odyssey δεν λύνει το υπαρκτό και αναφερόμενο από χιλιάδες χρήστες διαφόρων παιχνιδιών στο internet και δεκάδες reviewers οθόνων, πραγματικό πρόβλημα.

Αν δεν παραδέχεσαι ούτε τα αυτονόητα, συγνώμη αλλά κουβέντα έτσι δεν γίνεται. Φαύλος κύκλοςκαι χάσιμο φαιάς ουσίας που είπε και ο Τσαρούχης 🤣

Πάμε στα αυτονόητα λοιπόν, το HDR στα windows έχει ένα σωρό ακόμη προβλήματα να λύσει, τελεία και παύλα, δεν το συζητώ καν. Βελτιώθηκε? Σίγουρα. Από το 2016 καλυτέρεψε. Έλυσε όλα τα προβλήματα του? Όχι, προφανώς, πάρα πολλές αναφορές για προβληματική χρήση του ακόμη και σήμερα.

Γιατί? Μα γιατί η Microsoft δεν το θεωρεί προτεραιότητα να το φτιάξει. Δεν υπήρχαν, ούτε υπάρχουν αρκετά hdr games σε windows, δεν υπάρχουν αρκετές hdr οθόνες πουλημένες σε περιβάλλον pc, οπότε γιατί η ms να βιαστεί να το φτιάξει? Όταν κάτσουν και το δουν σοβαρά, το ξανασυζητάμε.

Μέχρι τότε ούτε λέξη παραπάνω δεν γράφω για κάτι αυτονόητο.

Επεξ/σία από music_lover
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, music_lover είπε

Εδώ και 17 σελίδες κάνεις το ίδιο πράγμα, ποτέ δεν απαντάς στο επιχείρημα που σου έθεσε κάποιος και γυρίζεις την κουβέντα εκεί που σε συμφέρει.

Μίλησα για την σωστή χρήση και απόδοση του HDR και εσύ μου το γυρνάς στο κόστος? Θέτεις την συζήτηση στην βάση του κόστους ενώ εγώ αναφέρθηκα στην απόδοση, γίνεται κουβέντα έτσι?

Δεν το γύρισα στο κόστος. Απλά σου εξήγησα οτι το hdr400 δεν είναι επιχείρημα. Όπως πήρες εσυ 4k oled παίρνει και ο pc gamer. 

Στα υπολοιπα τι να σχολιασω. Εγω δεν ειπα οτι το PC δεν έχει πρόβληματα. Προφανώς έχει. Έσεις είστε που λέτε οτι στη κονσόλα είναι όλα απροβλημάτιστα, πραγμά που προφανώς δεν ισχύει. Όσα προβληματα έχει η μια πλατφόρμα έχει και η άλλη, το κόστος είναι πάνω κάτω το ίδιο (σε ίδια settings πάντα). Αυτά τα 2 υποστηρίζω και σε αυτά τα 2 διαφωνείτε...επειδή οι ανεμιστήρες στο PC χαλάνε :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως να λέμε την αλήθεια όσο και αν σας πονάει εσάς τους νέους στο pc master race, γραφικά xbox x σε πόσο με 300€-330€. Δεν γίνεται.

Τουλάχιστον σε αυτή τη διάσταση του πλανήτη, σε καμία άλλη μπορεί ναι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το έγραψα ως χρήστης PC από το 94 ότι δεν ξέρεις από πού θα σου τύχει σε ένα custom made PC . Από το ανεμιστηρακι , από καλώδιο , από bios , από ότι να ναι. Μεγάλη σχολή το PC πάντως . Έγινα αυτοδίδακτος τεχνικός σε εποχές που το ίντερνετ δεν υπήρχε στα σπίτια και έμαθα δύο πράγματα . Πάντα να έχεις διπλα σου ένα κατσαβίδι και ότι λειτουργεί μην το πειράζεις .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, CometRyzen είπε

Δεν το γύρισα στο κόστος. Απλά σου εξήγησα οτι το hdr400 δεν είναι επιχείρημα. Όπως πήρες εσυ 4k oled παίρνει και ο pc gamer. 

Στα υπολοιπα τι να σχολιασω. Εγω δεν ειπα οτι το PC δεν έχει πρόβληματα. Προφανώς έχει. Έσεις είστε που λέτε οτι στη κονσόλα είναι όλα απροβλημάτιστα, πραγμά που προφανώς δεν ισχύει. Όσα προβληματα έχει η μια πλατφόρμα έχει και η άλλη, το κόστος είναι πάνω κάτω το ίδιο (σε ίδια settings πάντα). Αυτά τα 2 υποστηρίζω και σε αυτά τα 2 διαφωνείτε...επειδή οι ανεμιστήρες στο PC χαλάνε :P 

Άρα συμφωνείς ότι το HDR στα windows έχει πρόβλημα. Χαίρομαι που συμφωνούμε και κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, songless_bird είπε

Εγώ το έγραψα ως χρήστης PC από το 94 ότι δεν ξέρεις από πού θα σου τύχει σε ένα custom made PC . Από το ανεμιστηρακι , από καλώδιο , από bios , από ότι να ναι. Μεγάλη σχολή το PC πάντως . Έγινα αυτοδίδακτος τεχνικός σε εποχές που το ίντερνετ δεν υπήρχε στα σπίτια και έμαθα δύο πράγματα . Πάντα να έχεις διπλα σου ένα κατσαβίδι και ότι λειτουργεί μην το πειράζεις .

Ενώ η κονσόλα είναι φτιαγμένη από άλλα εξωτικά υλικά και δεν χαλάει. Σωστά? Λάθος, απλά δεν μπορείς να την φτιάξεις μόνος σου και την πας σε εξουσιοδοτημένο service. Κάτι που μπορείς να κάνεις και με το PC προφανώς, απλά από επιλογή βάζεις κατσαβίδι 

2 λεπτά πριν, Tetrabitos είπε

Πάντως να λέμε την αλήθεια όσο και αν σας πονάει εσάς τους νέους στο pc master race, γραφικά xbox x σε πόσο με 300€-330€. Δεν γίνεται.

Τουλάχιστον σε αυτή τη διάσταση του πλανήτη, σε καμία άλλη μπορεί ναι.

Αν είσαι PC gamer, παίρνεις γραφικά xbox x με 160€, όσο έχει μια rx580. Αν δεν είσαι PC gamer με 460€ φτιάχνεις PC με εφάμιλες / καλύτερες επιδόσεις από το one x. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, CometRyzen είπε

Ενώ η κονσόλα είναι φτιαγμένη από άλλα εξωτικά υλικά και δεν χαλάει. Σωστά? Λάθος, απλά δεν μπορείς να την φτιάξεις μόνος σου και την πας σε εξουσιοδοτημένο service. Κάτι που μπορείς να κάνεις και με το PC προφανώς, απλά από επιλογή βάζεις κατσαβίδι 

Αν είσαι PC gamer, παίρνεις γραφικά xbox x με 160€, όσο έχει μια rx580. Αν δεν είσαι PC gamer με 460€ φτιάχνεις PC με εφάμιλες / καλύτερες επιδόσεις από το one x. 

Είσαι σίγουρα χρήστης pc; Έχεις στήσει ποτέ κανένα από το 0; Τι συγκρίνεις με το εσωτερικό μιας κονσόλας; Από την διαχείριση καλωδίων μέχρι και την τοποθέτηση ψύξης μιλάμε για "άθλημα " μια κατηγορία μόνο του στο PC... Τις ίδιες πιθανότητες βλάβης θεωρείς ότι έχουν στο hardware ; 

Ακόμη περιμένω το PC των 330 που θα το συνδέσω στην tv θα έχω Dolby vision , 4k gaming και θα μπορώ να βλέπω τα 4k Blu Ray δισκάκια μου .

Το κουρασατε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
19 minutes ago, Tetrabitos said:

Πάντως να λέμε την αλήθεια όσο και αν σας πονάει εσάς τους νέους στο pc master race, γραφικά xbox x σε πόσο με 300€-330€. Δεν γίνεται.

Τουλάχιστον σε αυτή τη διάσταση του πλανήτη, σε καμία άλλη μπορεί ναι.

Sorry αλλά η "PCMR" δεν έχει θέμα/πρόβλημα στο κόστος. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι, πρώτη φορά. Τα PC όντως, χαλάνε συνέχεια. Τι να λέμε τώρα. Και το να το στήσεις εξαιρετικά δύσκολο, δεν το στήνουν δωρέαν στο PC από το οποίο αγόρασες τα parts. 

τι να λέμε τώρα ρε παιδιά, οτι σας έρθει στο κεφάλι. Σας απαντάμε, εκεί ξανά το ίδιο. Blue ray disk λέει. Ακόμα κλαώ. Πολυ σημαντικό το blue ray disk παιδιά. Τόσο χρήσιμα που καταργήσανε τα trays πλέον από τα κουτιά. Δεν έχει νόημα θες απλά να καταλήξεις οτι η κονσόλα μαμάει και δέρνει, ακόμα και αν δεν είναι αλήθεια. Ε οκ, μαμαει και δερνει. Ας το λήξουμε. Τα fanakia στο PC χαλάνε :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, CometRyzen είπε

Οχι, πρώτη φορά. Τα PC όντως, χαλάνε συνέχεια. Τι να λέμε τώρα. Και το να το στήσεις εξαιρετικά δύσκολο, δεν το στήνουν δωρέαν στο PC από το οποίο αγόρασες τα parts. 

τι να λέμε τώρα ρε παιδιά, οτι σας έρθει στο κεφάλι. Σας απαντάμε, εκεί ξανά το ίδιο. Blue ray disk λέει. Ακόμα κλαώ. Πολυ σημαντικό το blue ray disk παιδιά. Τόσο χρήσιμα που καταργήσανε τα trays πλέον από τα κουτιά. Δεν έχει νόημα θες απλά να καταλήξεις οτι η κονσόλα μαμάει και δέρνει, ακόμα και αν δεν είναι αλήθεια. Ε οκ, μαμαει και δερνει. Ας το λήξουμε. Τα fanakia στο PC χαλάνε :P 

Ουτε pc στα 330 ουτε επιχειρηματα βλεπω. Κριμα. 

 

"Σου στηνουν το pc απο εκει που αγορασες τα parts" ;;; Καταλαβα ετοιματζης.

Επεξ/σία από songless_bird
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...