Προς το περιεχόμενο

Hackers ζητούν λύτρα $21 εκατομμύρια από μεγάλο δικηγορικό γραφείο


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κατ αρχήν θα πρέπει να αποδειχθεί οτι καποιος/οι απο το δικηγορικό γραφείο δεν έχει συνεργαστεί με τους χάκερ , πολλοί νομίζουν οτι χακερ σημαίνει πάντα και αυθεντία στα δίκτυα ενώ συχνά κάνουνε μια επαφή και ψαρεύουν μέσω τηλεφώνου πληροφορίες :)

Επεξ/σία από ethereum
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, therion13 είπε

Και που όλοι έχουν στραφεί στον κορονοιο πψς τους κάνει πιο ευάλωτους; Τι τεμπελιασαν τα antivirus? Δεν καταλαβαίνω πως λειτουργεί αυτο το πράμα με το hacking

με την μεγάλη συγκέντρωση ιών στην νέα υόρκη αυξήθηκε ο φόρτος των αντιικών και κάποιοι κατάφεραν να περάσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
54 λεπτά πριν, ethereum είπε

κατ αρχήν θα πρέπει να αποδειχθεί οτι καποιος/οι απο το δικηγορικό γραφείο δεν έχει συνεργαστεί με τους χάκερ , πολλοί νομίζουν οτι χακερ σημαίνει πάντα και αυθεντία στα δίκτυα ενώ συχνά κάνουνε μια επαφή και ψαρεύουν μέσω τηλεφώνου πληροφορίες :)

αμα κρινω απο αυτα που πετιουνται καθε μερα στα καλαθια των αχρηστων στις μεγαλες εταιριες ...ενω υπαρχουνε σρεντερ παντου...

...

και λιγα βγαινουν προς τα εξω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα κύριε χάκερ οποίος και αν είσαι και δεις το μηνημα μου διάβασε το καλά.εδω στην Ελλάδα υπάρχει πολύ corruption.χακαρετε σας παρακαλώ τον καμάρι μας τον κύριο Κούλη ο πρωθυπουργαρας της Ελλάδος και τον κάθε πρωθυπουργό από πριν.σιμητη Σαμαρά Καραμανλής.παρτε τους όλα τα λεφτά από κάθε τράπεζα Ελβετία κτλ.αν δείτε μόνο η ΔΕΗ μας χρεώνει 60 με 70 ευρώ στα ΦΠΑ και η ΕΥΔΑΠ το ίδιο 25 ευρώ σε αποχέτευσης ΦΠΑ.θελω την χωρα μου όπως πριν με την δραχμή ούτε ευρωπαϊκή ένωση ούτε μνημόνια.θελω την Ελλάδα μου ελεύθερη χώρα και όχι σκλαβωμενη.με.εκτιμηση "ο ελευθερωτής"

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...