Προς το περιεχόμενο

Ποια ρομποτικη σκουπα ???


kostasbm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω ριξει αρκετη μελετη αλλα θελω αποψεις και απο αυτους που εχουν καποια και τι προτεινουν

 μεχρι 300 ευρω ειναι το μπατζετ περιπου.......δεν εχω σκαλες ειναι επιπεδος ο χωρος 60 και 70 τετραγωνικα...δεν εχει εχει εμποδια σημαντικα(καλωδια,χαλια)  

αυτα ειναι τα δεδομενα.....δεν με ενδιαφερει τοσο το σφουγγαρισμα(το ξεπλυμα αυτο που κανουν )

αναμενω γνωμες και προτασεις για να ειμαι σε αλερτ καμμιας προσφορας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα να δεις τύχη !!! Καλησπέρα !!! Είμαι κ εγώ στο παράταση για παραγγελία !!!

σκεφτομαι να πάρω την mi robot vacuum mop pro . Είναι στα 399 ευρώ ( προσοχή η επίσημη της ελληνικής αντιπροσωπείας ) αγορά σε ένα από τα μεγάλα καταστήματα !!! Το πλαίσιο δίνει κ δωροεπιταγή 30 ευρώ για μελλοντική εξαργύρωση !!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.banggood.com/Roborock-S55-Robot-Vacuum-Cleaner-WIFI-APP-Control-Sweep-and-Wet-Mop-Smart-Planned-Cleaning-For-Home-p-1424279.html?cur_warehouse=CZ

Χτες έπαιζε στα 333 με κουπόνι που πλέον δεν ισχύει, είναι λίγο παραπάνω. Ιστορικό χαμηλό η άσπρη έχει παίξει στα 290 πέρυσι τον Σεπτέμβρη (πάντα μιλάμε για ευρωπαϊκή αποθήκη). Αν βγει κάποιο κουπόνι πάλι που να ρίχνει την τιμή είναι καλή περίπτωση.

Παλιό σχετικά μοντέλο αλλά και τα επόμενα που έβγαλε (S6 κλπ) σε διάφορα τεστ δεν τα πήγαιναν και τόσο καλύτερα για να δικαιολογούν την διαφορά στην τιμή.

Λίγο overkill βέβαια για το διαμέρισμά σου, καθαρίζει πολύ άνετα αρκετά μεγαλύτερο χώρο, αλλά γενικά εκεί στα 300 δεν νομίζω να υπάρχει κάτι καλύτερο ακόμα και σήμερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, BrocasHelm είπε

https://www.banggood.com/Roborock-S55-Robot-Vacuum-Cleaner-WIFI-APP-Control-Sweep-and-Wet-Mop-Smart-Planned-Cleaning-For-Home-p-1424279.html?cur_warehouse=CZ

Χτες έπαιζε στα 333 με κουπόνι που πλέον δεν ισχύει, είναι λίγο παραπάνω. Ιστορικό χαμηλό η άσπρη έχει παίξει στα 290 πέρυσι τον Σεπτέμβρη (πάντα μιλάμε για ευρωπαϊκή αποθήκη). Αν βγει κάποιο κουπόνι πάλι που να ρίχνει την τιμή είναι καλή περίπτωση.

Παλιό σχετικά μοντέλο αλλά και τα επόμενα που έβγαλε (S6 κλπ) σε διάφορα τεστ δεν τα πήγαιναν και τόσο καλύτερα για να δικαιολογούν την διαφορά στην τιμή.

Λίγο overkill βέβαια για το διαμέρισμά σου, καθαρίζει πολύ άνετα αρκετά μεγαλύτερο χώρο, αλλά γενικά εκεί στα 300 δεν νομίζω να υπάρχει κάτι καλύτερο ακόμα και σήμερα.

Κοντά σε αυτό το μπάτζετ βρίσκεται και η (Xiaomi) Viomi V2. Δεν αξίζει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα 100 ευρώ είναι μεγάλη διαφορά .....μερικές ξεφευγουν 

14 ώρες πριν, magnam είπε

Κοντά σε αυτό το μπάτζετ βρίσκεται και η (Xiaomi) Viomi V2. Δεν αξίζει;

γιαυτο περιμένω γνώμες από κατέχοντες να μας πουν το κάτι παραπάνω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kostasbm είπε

τα 100 ευρώ είναι μεγάλη διαφορά .....μερικές ξεφευγουν 

γιαυτο περιμένω γνώμες από κατέχοντες να μας πουν το κάτι παραπάνω

Kάτσε και δες όλο το βίντεο, αξίζει όχι τόσο για τις μάρκες αλλά για τα χαρακτηριστικά που αναλύει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, geokontol είπε

Κοιτα να δεις τύχη !!! Καλησπέρα !!! Είμαι κ εγώ στο παράταση για παραγγελία !!!

σκεφτομαι να πάρω την mi robot vacuum mop pro . Είναι στα 399 ευρώ ( προσοχή η επίσημη της ελληνικής αντιπροσωπείας ) αγορά σε ένα από τα μεγάλα καταστήματα !!! Το πλαίσιο δίνει κ δωροεπιταγή 30 ευρώ για μελλοντική εξαργύρωση !!!

Την πήρα την συγκεκριμένη πριν κανα 2 εβδομάδες. Σφουγγάρισμα δεν δοκίμασα αλλα στο σκούπισμα ευχαριστημένος. Ικανοποιητική και στα χαλιά. Είναι πολύ καλό το software της που φτιάχνει σχέδιο του σπιτιού σου και μετά μπορείς να ορίσεις συγκεκριμένς περιοχές για να σκουπίσει ή να αποκλείσεις την πρόσβαση σε κάποια σημεία κλπ. Γενικά ευχαριστημένος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kax54638 είπε

Την πήρα την συγκεκριμένη πριν κανα 2 εβδομάδες. Σφουγγάρισμα δεν δοκίμασα αλλα στο σκούπισμα ευχαριστημένος. Ικανοποιητική και στα χαλιά. Είναι πολύ καλό το software της που φτιάχνει σχέδιο του σπιτιού σου και μετά μπορείς να ορίσεις συγκεκριμένς περιοχές για να σκουπίσει ή να αποκλείσεις την πρόσβαση σε κάποια σημεία κλπ. Γενικά ευχαριστημένος.

από που τη πήρες???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την εχω παραγγείλει κ εγώ από από μεγάλη αλυσίδα ! Κάτω από 399 δεν έπεφταν ( όπως το πλαίσιο που είχε δωροεπιταγή για επόμενη αγορά ) αλλά έβαλα επιπλέον εγγύηση με 20 ευρώ παραπάνω ... κάτι είναι κ αυτό πιστεύω . Όταν την πάρω στα χέρια μου θα ενημερώσω !!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά ενημερωτικά η BlitzWolf BW-VC2 https://www.banggood.com/BlitzWolf-BW-VC2-Smart-Robot-Vacuum-Cleaner-with-380mL-Dust-100mL-Water-Tank-2200Pa-Strong-Suction-Works-with-Alexa-360Laser-Radar-9-Sensors-and-APP-Control-p-1652139.html?cur_warehouse=CN

με κουπόνι BGVC2RBW πάει στα 266.48 ευρώ.

Φαίνεται αξιοπρεπέστατη για αυτά που προσφέρει και τα λεφτά που ζητάει. Βέβαια θα αργήσει να έρθει, αλλά αν στοκάρει σε καμιά ευρωπαϊκή αποθήκη να αξίζει ακόμα περισσότερο (αν ισχύει ακόμα το κουπόνι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσφατος ιδιοκτήτης κι εγώ τής νέας mi robot vacuum. Άνοιξα ένα θέμα  Ρομποτική σκούπα mi robot vacuum προκειμένου νυν και μελλοντικοί ιδιοκτήτες αυτού του gadget ,να μπορούμε να ανταλλάσσουμε απόψεις για την συγκεκριμένη σκούπα .

Όσοι πιστοί προσέλθετε !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δες για την viomi v2 pro. στο budget σου είναι και κάνει ταυτόχρονο σκούπισμα σφουγγάρισμα. την έχω 5 μήνες και είναι η καλύτερη αγορά που έχω κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια ρομποτικη της xiaomi

Βρηκα καλη τιμη απο σκρουτζομαγαζο του...Αλι Χασαν

Χαλασμενη,μετα απο μηνες μου εδωσαν καινουρια και δουλευε

Ειναι παρα πολυ αργη,κανει πολυ ωρα για να καθαρισει

Κολλαει με καλωδια,με χαλια τα καταφερνει αλλα μαζευει πολυ χνουδι απο αυτα

Χρειαζεται καθε δευτερη φορα (αν οχι καθε φορα) αδειασμα του καδου και ενα στοιχειωδες ξεσκονισμα

Απεχει πολυ απο το να χαρακτηριστει σωτηρια,ομως κανει καποια δουλεια

Bottom Line : Δεν αξιζει να δωσεις 300 ευρω για κατι τετοιο,για 100+ θα το συζητουσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...