Προς το περιεχόμενο

[3.5mm/Bluetooth Ακουστικά] Crystal Audio BT-01 @ Vodafone 19.9€


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.vodafone.gr/eshop/syskeues-axesouar/axesouar-gadgets/gadgets/headphonescrystal-audiobt01/p-124526/

Τα μεταφορικά είναι δωρεάν.

Skroutz από 24.69€

Επεξ/σία από neosstoforum
  • Like 2
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, TrevieL είπε

Πατάω "Απόκτησέ το" και δεν συμβαίνει τίποτα , έχω δοκιμάσει και 2-3 browsers.  Έχει κανένας άλλος το ίδιο πρόβλημα;

Ούτε εμένα δουλεύει. Μάλιστα παρατήρησα ότι και σε άλλα 2 προϊόντα που είναι σε προσφορά συμβαίνει το ίδιο. Δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει. 

Επεξ/σία από neosstoforum
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε που ειχε προβληματα η vodafone με ανεκτελεστες παραγγελιες (ουτε καν επικοινωνουσαν τηλ η με εμαιλ για την τυχη των παραγγελιων), τωρα δεν δουλευει και το ηλεκτρονικο καταστημα, το ιδιο κανει σε μενα και σε αυτο και στο αλλο προιον που ποσταριστηκε αυτες τις μερες (wireless charger), δοκιμαστηκαν 2 λογαριασμοι σε 2 φυλλομετρητες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, nek4d είπε

Ειχε που ειχε προβληματα η vodafone με ανεκτελεστες παραγγελιες (ουτε καν επικοινωνουσαν τηλ η με εμαιλ για την τυχη των παραγγελιων), τωρα δεν δουλευει και το ηλεκτρονικο καταστημα, το ιδιο κανει σε μενα και σε αυτο και στο αλλο προιον που ποσταριστηκε αυτες τις μερες (wireless charger), δοκιμαστηκαν 2 λογαριασμοι σε 2 φυλλομετρητες.

Δοκίμασα πριν λίγο με τον ασύρματο φορτιστή και μπήκε στο καλάθι. Αμέσως μετά το διέγραψα και προσπάθησα να το ξαναβάλω. Αυτή τη φορά δεν έμπαινε. Οπότε ίσως συμβεί το ίδιο και με τα ακουστικά αν κάποιος είναι τυχερός. Πάντως σίγουρα έχει μεγάλο πρόβλημα το eshop της Vodafone. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, nek4d είπε

Ειχε που ειχε προβληματα η vodafone με ανεκτελεστες παραγγελιες (ουτε καν επικοινωνουσαν τηλ η με εμαιλ για την τυχη των παραγγελιων), τωρα δεν δουλευει και το ηλεκτρονικο καταστημα, το ιδιο κανει σε μενα και σε αυτο και στο αλλο προιον που ποσταριστηκε αυτες τις μερες (wireless charger), δοκιμαστηκαν 2 λογαριασμοι σε 2 φυλλομετρητες.

Αν εννοείς τον huawei, εγώ κατάφερα και τον πήρα. Τρομερή αγορά. Κατηργησα το καλώδιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Αν εννοείς τον huawei, εγώ κατάφερα και τον πήρα. Τρομερή αγορά. Κατηργησα το καλώδιο. 

powerbanks ειχα παραγγειλει και ασυρματο τηλ, σε διαφορετικες στιγμες και στα 2 ουτε φωνη ουτε ακροαση, καμια λυση και σε τηλεφωνικη επικοινωνια και το μαγαζι παραλαβης δηλωνε αγνοια.

Χειροτερη διαδικασια αγορας δεν μου εχει τυχει. Απαραδεκτο για τοσο μεγαλη εταιρεια που εκτιθεται ετσι και στις λοιπες υπηρεσιες.

Να μου πεις, τι τους νοιαζει οταν γεμιζουν τα ταμεια απο την κινητη τηλ.

Δεν εχουν κανενα ενδιαφερον να βελτιωθουν, το τμημα των προιοντων ειναι παραμαγαζο που υπολειτουργει.

Προσωπικα δεν παιρνω καμια προσφορα τους στα σοβαρα, αν εχω χρονο ισως ασχοληθω για "πλακα" χωρις να περιμενω ανταποκριση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παρηγγειλα τα ακουστικα του ποστ σχετικα νωρις με το που βγηκαν και μου ηρθε κανονικα tracking number αποστολης...δοκιμασα σημερα να ξαναπαραγγειλω τα ιδια και το wireless charger και λες και παγωσε το site τους δεν μπορω να κανω καμμια παραγγελεια...μαλλον επεσε βροχη παραγγελειων και το εκλεισαν...αν παραλαβω τουλαχιστον τα ακουστικα ενημερωνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...