Προς το περιεχόμενο

Γνωμες για το kaizer.gr


thelos257

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, manoskost είπε

αφου εχεις πληρωσει με καρτα, θα πας στην τραπεζα και θα κανεις αμφισβητηση παραγγελιας και θα ζητησεις πισω τα λεφτα σου.

Ωραια θα παω την Δευτερα τοτε να τους μαθω να μου λενε την μια ετσι την αλλη αλλιωτικα κλπ. Ε αμαν ποια. Μια σοβαρη εταιρια δινει αμεσα τρακινγ νυμβερ πιστευω σωστα ; χωρις να την βουρας απο πισω με 10 τηλεφωνηματα την ημερα και βαλε σε καθημερινη βαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Η κοροιδα τους εφτασε στο απροχωρητο. Σημερα σκεφτηκαν και μου ειπαν πως εγινε ενα ατυχημα με την κουριερ απο γερμανια κλπ νευριασα και τους ειπα θελω τα λεφτα μου πισω στον λογαριασμο σμου ως την τεταρτη και μου ειπε τηλεφωνησε μ την Δευτερα και θα στα βαλουμε με το λογιστηριο επειδη τωρα ειναι κλειστο. Λυπομαστε κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thelos257 είπε

Η κοροιδα τους εφτασε στο απροχωρητο. Σημερα σκεφτηκαν και μου ειπαν πως εγινε ενα ατυχημα με την κουριερ απο γερμανια κλπ νευριασα και τους ειπα θελω τα λεφτα μου πισω στον λογαριασμο σμου ως την τεταρτη και μου ειπε τηλεφωνησε μ την Δευτερα και θα στα βαλουμε με το λογιστηριο επειδη τωρα ειναι κλειστο. Λυπομαστε κλπ.

Ναι. Εγινε ενα ατυχημα με την courier Γερμανιας: δεν ειχαν διαθεσιμο τηλεφωνο να στειλουν και περιμενουν την νεα παραλαβη καποιου χονδρεμπορα (ισως απο Γερμανια)!

Κατα τα αλλα ηταν ετοιμοπαραδοτο σε 1-3 ημερες! Ειχε ηδη φυγει! Ειναι στο δρομο θα το εχετε την Δευτερα. Μην ανησυχειτε, ειμαστε σοβαρη εταιρεια που σας πραμυθιαζουμε απο την ημερα #1.

Και παλι απορω γιατι στελνετε προκαταβολικα χρηματα και οχι αντικαταβολη. Εστω.

Η μοναδικη αληθεια ειναι οτι το λογιστηριο ειναι κλειστο τα Σαββατα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, SeNNinhA είπε

Ναι. Εγινε ενα ατυχημα με την courier Γερμανιας: δεν ειχαν διαθεσιμο τηλεφωνο να στειλουν και περιμενουν την νεα παραλαβη καποιου χονδρεμπορα (ισως απο Γερμανια)!

Κατα τα αλλα ηταν ετοιμοπαραδοτο σε 1-3 ημερες! Ειχε ηδη φυγει! Ειναι στο δρομο θα το εχετε την Δευτερα. Μην ανησυχειτε, ειμαστε σοβαρη εταιρεια που σας πραμυθιαζουμε απο την ημερα #1.

Και παλι απορω γιατι στελνετε προκαταβολικα χρηματα και οχι αντικαταβολη. Εστω.

Η μοναδικη αληθεια ειναι οτι το λογιστηριο ειναι κλειστο τα Σαββατα!

Σωστα. ειμαι αποφαφισμενος για να παρω πισω τα χρηματα μου 580 ευρω να το τραβηξω στα ακρα αλλα απο οσο φαινεται θα μου τα βαλουν πισω δεν τους περνει αλλο απο την στιγμη που ακυρωσα την παραγγελεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ απορώ με το ρίσκο που εν γνώσει σας παίρνετε.Γιατί δεν επέλεξες αντικαταβολή;

 

Επεξ/σία από Inler
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/5/2020 στις 9:18 ΜΜ, thelos257 είπε

Σωστα. ειμαι αποφαφισμενος για να παρω πισω τα χρηματα μου 580 ευρω να το τραβηξω στα ακρα αλλα απο οσο φαινεται θα μου τα βαλουν πισω δεν τους περνει αλλο απο την στιγμη που ακυρωσα την παραγγελεια.

Τελικά κανένα νέο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, SeNNinhA είπε

Τελικά κανένα νέο;

Καλησπερα φιλε μου σε ευχαριστω για το ενδιαφερον σου.
Μου τηλεφωνησαν την Δευτερα και μου ειπαν πως θα μου τα επιστρεψουν στον λογαριασμο μου στην καρτα μου σε 3-4 εργασιμες μερες μεσω της τραπεζας πειραιος.
Επισης ρωτησα ενα φιλο που εχει καρτα στην τραπεζα πειραιος και μου εχει πει πως συνηθως σε 2-3 εργασιμες μερες τα βαζουν ομως καποτε μπορει να καθυστεριση λιγη η πειραιος συμβαινει αυτο.
Σημερα παλι που τηλεφωνησα μου ειπαν πως θα γινει μεσω της πειραιος ουτε αυτος καλα καλα δεν ηξερε τι ελεγε δεν μου φανηκαν και πολυ αξιοπιστοι τελος για μενα προσωπικα οι αγορες απο skrtoutz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δουλευω εκει κοντα και μπορω να πω πως εχει παρα πολυ κοσμο πελατεια αλλα σε μια αγορα μου πριν περιπου 6 χρονια δεν ειχα μεινει και τοσο ευχαριστημενος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Παρηγγειλα ενα iphone 6s μεταχειρισμενο απο το kaiser σε πολυ χαμηλη τιμη, τι γνωμη εχετε; :/

Παρηγγειλα ενα iphone 6s μεταχειρισμενο σε πολυ χαμηκη τιμη απο το kaiser, τι γνωμη εχετε; 😕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Chri__a είπε

Παρηγγειλα ενα iphone 6s μεταχειρισμενο απο το kaiser σε πολυ χαμηλη τιμη, τι γνωμη εχετε; 😕

Παρηγγειλα ενα iphone 6s μεταχειρισμενο σε πολυ χαμηκη τιμη απο το kaiser, τι γνωμη εχετε; 😕

Πολύ καλό κινητό... Ήταν το 2015 που βγήκε... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...