Προς το περιεχόμενο

Κλείσιμο οθόνης


Jimmytcgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρά αλάνια τίς προάλλες είχα ένα θέμα με την οθόνη όταν πάω σε κάποιες σελίδες μου βγάζει αυτό στο βίντεο που δείχνω .Ενα παιδί Μ είπε να απενεργοποιήσω κάτι από το κρομε χρήση επιτάχυνσης υλικού κ νόμιζα ότι έγινε αλλά τώρα μου τα ξανά κάνει παρόλο που το έχω κλείστο.Τα χαρακτηριστικά είναι Ryzen 5 3600 \1660 super\16gb ram απλά έχω παλιά οθόνη με vga κ την έχω προσωρινά με ανταπτορα μέχρι ν πάρω καινούργια  έχω κάνει κι ενημέρωση τους ντριβερς Τι λέτε ν φταίει;

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να δοκιμασεις να δουλεψεις σε καποια αλλη οθονη/tv whatever για να αποκλεισεις το θεμα οθονης και καλωδιου. Αν δεν ειναι καλωδιο ή οθονη τοτε λυπαμαι αλλα μαλλον χαλασε η καρτα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε να βγαλεις και να ξανακουμπωσεις τα καλωδια μηπως και καποιο εχει τραβηχτει.

Αν εχεις αλλο καλωδιο και ανταπτορα τσεκαρε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, hellojim είπε

Πρεπει να δοκιμασεις να δουλεψεις σε καποια αλλη οθονη/tv whatever για να αποκλεισεις το θεμα οθονης και καλωδιου. Αν δεν ειναι καλωδιο ή οθονη τοτε λυπαμαι αλλα μαλλον χαλασε η καρτα σου.

Ναι κι γω αυτό σκεφτόμουν θα δοκιμάσω σε hdmi οθόνη αλλά με κάνει εντύπωση γιατί το κάνει μόνο σε σελίδες σε όσα γκαμες παίζω κ τα έχω σε καλή ποιότητα γραφικών δεν Μ το κάνει αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...