Προς το περιεχόμενο

Αγορά ψυγείου


spy94

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα είμαι στην αναζήτηση ψυγείου.Λεω να παρω το Morris που παίζει σχεδόν παντού στα 375.Το πρώτο ερώτημα είναι αν είναι οκ για τα λεφτά του..Το δεύτερο από πού να το πάρω...Βλέπω πολλά προβλήματα σε παραγγελίες από mediamarkt..Στον Κωτσόβολο είναι καλύτερα τα πράγματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, spy94 είπε

Καλησπέρα είμαι στην αναζήτηση ψυγείου.Λεω να παρω το Morris που παίζει σχεδόν παντού στα 375.Το πρώτο ερώτημα είναι αν είναι οκ για τα λεφτά του..Το δεύτερο από πού να το πάρω...Βλέπω πολλά προβλήματα σε παραγγελίες από mediamarkt..Στον Κωτσόβολο είναι καλύτερα τα πράγματα?

Μοντέλο; Μέγιστες διαστάσεις; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, spy94 είπε

Πολύ καλή πτώση τιμής .  Φθηνότερο με αυτή την χωρητικότητα και Α+++ δεν νομίζω να βρεις . 
Σχετικά με το χρόνο παραδόσεων τα πράγματα είναι λίγο περίεργα ακόμα λόγω της πανδημίας . Πριν το παραγγείλεις ρώτα το κατάστημα πόσο χρόνο υπολογίζει για την παράδοση  αλλά τίποτα δεν είναι σίγουρο . Είχα παραγγείλει κινητό . Αρχικα μου είπαν 6-10 εργάσιμες μέρες . Τελικά στις 15 μέρες μου ακύρωσαν την παραγγελία επειδή είναι τεράστιος ο όγκος παραγγελιών δεν προλαβαίνουν  και αρρώστησαν μερικοί υπάλληλοι τους . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...