Προς το περιεχόμενο

Airpods pro crackling noise


billdanos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έγινε αλλαγή του δεξί μου ακουστικού λόγω street noise. Περναγε θορυβος οταν ειχα ανοιχτο ANC απο αμαξια.. Οχι παντα ομως.

Όλα καλά, από document.

Και τώρα παρατήρησα ότι σφραγίζει καλύτερα και έχω πιο ποιοτικό ήχο από πριν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Για να μην ανοιγω καινουργιο θεμα, εχετε παρατηρησει αυτο που αναφερουν εδω ;

https://forums.macrumors.com/threads/airpods-pro-sudden-battery-drain-after-putting-them-into-the-case.2218098/

Τα εβαλα στη θηκη ενω ειχαν 67% υπολειπομενη μπαταρια και με το που μπηκαν, εμφανιζε οτι ειχαν 16%.

Κατευθειαν υπεθεσα οτι ειναι καποιο software bug και οτι αυτο το 16% που εμφανιζει πλεον ειναι εικονικο και απλα για καποιο λογο "διαβαζει" λαθος τη σταθμη της μπαταριας τους.

Απ οτι βλεπω παντως ειναι αρκετα κοινο bug και δεν αφορα τα airpods υπο την εννοια οτι δεν ειναι hardware issue.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Super Moderators

Χθες βγήκε και νέο firmware για τα AirPods pro.

Για να πάρουν το update συνδέστε τα πρώτα με το iPhone, στη συνέχεια βάλτε τα πάλι στη θήκη και αφήστε τη να φορτίζει ενώ είναι πολύ κοντά στο iPhone. Μέσα σε 15-20 λεπτά θα έχουν πάρει το update (βλέπετε την έκδοση του firmware από το "info" κουμπάκι στα δεξιά των AirPods στο μενού των συνδεδεμένων bluetooth συσκευών). :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Παρέλαβα πριν από λίγο τα ακουστικά μεταχειρισμένα από Amazon Γαλλίας στην προσφορά που έπαιξε πριν λίγες μέρες με το πρόβλημα να εμφανίζεται στο αριστερό ακουστικό σε noice cancelling και transperancy mode

να απευθυνθώ στην istorm της περιοχής μου για πιθανή αντικατάσταση η να μιλήσω με αμαζον ; Προτιμώ το προτιμώ αν υπάρχει πιθανότητα για να αποφύγω τα πήγαινε έλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...